Sunday, January 17, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

17,865
Total deaths
Updated on January 17, 2021 2:23 am
76,233
Total active cases
Updated on January 17, 2021 2:23 am
702,183
Total confirmed cases
Updated on January 17, 2021 2:23 am

جریمه سنگین پارو نکردن برف معابر اطراف خانه در کلگری

عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

آیا با امتیاز CRS پایین بایستی وارد Express Entry شویم؟

آیا در بین کسانی هستید که امتیاز CRS پایینی دارند و احساس می‌کنند که نباید پروفایل Express Entry بسازند و بخت خود را بیازمایند؟ شاید...

امید کلگری برای میزبانی رقابت‌های جهانی اسکی و اسنوبورد

کلگری قصد دارد برای میزبانی رقابت‌های جام جهانی اسکی و اسنوبورد در ماه فوریه اقدام کند. بنابراین بهترین ورزشکاران این دو رشته ورزشی ممکن...

گذرنامه کانادایی یکی از قدرتمندترین گذرنامه‌های جهان

گذرنامه کانادایی به عنوان یکی از 20 گذرنامه قدرتمند جهان شناخته می‌شود. شاخص گذرنامه که توسط Arton Capital ایجاد شده است، لیستی از قدرتمندترین گذرنامه‌ها...

اخراج ۱۷۰۰ کارمند ایر کانادا و کاهش پروازهای این شرکت هواپیمایی

ایر کانادا در حالی که پروازهای سه ماهه اول 2021 را کاهش می‌دهد، تقریباً 1700 کارمندش را اخراج می‌کند. بیانیه‌ای که تحت عنوان « تنظیم...

هینشاو: آلبرتا از انتشار عمده COVID-19 در ایام تعطیلات جلوگیری کرد

آلبرتا، پس از تعطیلات، شاهد افزایش شیوع COVID-19 جدید نبوده است. این امر باعث شد دکتر دینا هینشاو از اکثریت ساکنان بخاطر پیروی از...

اگر شما نیز جزو آن دسته از شهروندان کلگری هستید که از دریافت جریمه سرسام‌آور به خاطر برف‌روبی پیاده‌راه اطراف خانه خود توسط شهرداری پس از بارش‌های آخرهفته تعجب کرده‌اید این مقاله را تا آخر دنبال کنید تا علت آن را دریابید.

بر اساس آیین‌نامه شهرداری کلگری مالکین منازل مسکونی که در مجاورت پیاده‌راه واقع شده‌اند مسئول پاکسازی این معابر تا مدت زمان 24 ساعت پس از پایان آخرین بارش برف هستند.

در صورتی که این کار انجام نشود مالکین در معرض پرداخت جریمه حداقل 150 دلاری بابت پاکسازی معابر توسط کارکنان شهرداری قرار می‌گیرند. در صورت تکرار این رفتار جریمه پرداختی به 250 دلار افزایش می‌یابد.

بعلاوه مالکین خاطی بابت تکرار مجدد این رفتار مجبور به پرداخت 500 دلار و در صورت تکرار بیشتر ملزم به پرداخت 750 دلار خواهند بود. این افزایش جریمه در یک بازه 12 ماهه به شکل پلکانی برای مالکین خاطی اعمال خواهد شد.

با توجه به این‌که هم‌اکنون چند روز از پایان بارش برف می‌گذرد این احتمال وجود دارد که شما نیز جریمه سنگینی از طرف شهرداری دریافت کرده باشید. البته در صورتی که همین حالا سریعا نسبت به پاکسازی اطراف محل زندگی خود اقدام کنید ممکن است از پرداخت جریمه مربوطه رهایی یابید.

این قانون بر اساس بند 67 آیین‌نامه معابر شهرداری کلگری اجرا می‌شود. بر اساس این بند مالکین و یا ساکنین واحدهای خصوصی که در مجاورت پیاده‌رو و یا گذرگاهی قرار دارند که از مقابل درب منزل و یا کنار ملک آن‌ها عبور می‌کند

(a) پیاده‌راه و یا گذرگاهی به موازات خیابان و در مجاورت جاده

(b) پیاده‌راه و یا گذرگاهی به موازات خیابان و در مجاورت جاده که تنها یک بلوار و محوطه چمن‌کاری شده اباز خیابان فاصله داشته باشد

باید یخ و برف سطح آن را تا 24 ساعت پس از آخرین بارش، از قسمت‌هایی که در مجاورت ملک آن‌ها قرار دارد پاکسازی کنند، به صورتی که سطح راه کاملا عاری از برف باشد.

اگر ساکنین این کار را انجام ندهد پس از دریافت شکایت‌ و با در نظر گرفتن اولویت، ماموران شهرداری کلگری نسبت به پاکسازی معبر اقدام خواهند کرد. اما این بی‌توجهی شما حداقل 150 دلار برایتان جریمه در پی خواهد داشت. از آنجایی که می‌توان تنها با صرف چند دقیقه از این جریمه سنگین جلوگیری کرد، بی‌توجهی به این قانون به هیچ عنوان منطقی به نظر نمی‌رسد.

باید به این نکته نیز اشاره داشت افرادی که پول زیادی را برای خرید برف‌روب‌های موتوری گران‌قیمت هزینه کرده‌اند می‌توانند تا 48 ساعت پس از بارش برف بدون هیچگونه نگرانی درباره آلودگی صوتی این تجهیزات از آن‌ها استفاده کنند.

البته برخی از شهروندان به دلایل گوناگون قادر به پارو کردن برف اطراف خانه خود نیستند. به همین دلیل مسئولان شهرداری چند برنامه پاکسازی برف در محله‌های گوناگون راه‌اندازی کرده‌اند تا به کسانی که نیاز دارند کمک شود.

شما می‌توانید همیشه 10 یا 20 دلار به یک نوجوان پرداخت کنید تا پیاده‌راه، جلوی درب پارکینگ و مسیر مقابل درب منزلتان را پاک کنند. این به شما بستگی دارد که چطور می‌خواهید این کار را انجام دهید.

در صورتی که بعد از گذشت 24 ساعت از پایان بارش برف بخشی از پیاده‌راه پاکسازی نشده بود می‌توانید با شماره 311 تماس گرفته و ملک مربوطه را گزارش دهید. البته می‌توانید همسایه خوبی برای آن‌ها باشید و با پارو خودتان پیاده‌راه را تمیز کنید. به خودتان بستگی دارد!

منبع: Daily Hive

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید