Monday, March 1, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

21,994
Total deaths
Updated on March 1, 2021 3:44 am
30,731
Total active cases
Updated on March 1, 2021 3:44 am
866,503
Total confirmed cases
Updated on March 1, 2021 3:44 am

آغاز به کار برنامه رایگان آموزش مهارت‌های تکنولوژی ونکوور


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

جدیدترین مطالعه درباره میزان ماندگاری COVID-19 روی پوشاک

براساس مطالعه‌ای جدید ویروس COVID-19 می‌تواند بر روی پوشاک معمولی تا سه روز زنده بماند و ممکن است پزشکان و پرستاران آن را بر...

ماراتن Secret 3K، گرامیداشت برابری جنسیتی و آزادی زنان

شاید باورش سخت باشد اما هنوز در برخی نقاط دنیا زنان و دختران اجازه دویدن و پیاده‌روی در خارج از منزل را ندارند. هدف ماراتن...

کاناداپست برای ۱۳.۵ میلیون کانادایی کارت پستال رایگان ارسال می‌کند

از آغاز ماه مارس تقریباً ۱۳.۵ میلیون کانادایی در سراسر کانادا کارت پستال دریافت می‌کنند. طرح نوآورانه پست کانادا با نام «اینجا بنویس هم‌اکنون بنویس»...

شاید این هفته برنده لوتومکس ۷۰ میلیون دلاری مشخص شود

لوتو مکس می‌تواند سال فاجعه بار ۲۰۲۰ را از حافظه بعضی آدم‌ها پاک کند. به خصوص که جایزه ۷۰ میلیون دلاری هنوز بی‌برنده باقی...

هزینه اجاره در کلگری در سال ۲۰۲۱ چگونه خواهد بود؟

انتظار می‌رود که بازار اجارهٔ کلگری در سال ۲۰۲۱، کمابیش ثابت باقی بماند، و این در حالی ست که بقیه شهرهای کانادا ممکن است...

به تازگی یک برنامه برای آموزش مهارت‌های تکنولوژی آغاز به کار کرده که به واسطه آن بسیاری از افراد شاغل و یا جویای کار می‌توانند فرصتی عالی برای پیشرفت پیدا کنند. این برنامه توسط The Network Hub (TNH) راه‌اندازی شده است.

بنیاد West Coast Technology که یکی از مجموعه‌های غیرانتفاعی شرکت The Network Hub است و در ونکوور فعالیت دارد به تازگی طی همکاری با CodaCast و ComIT.org موفق شده یک دوره آموزشی مرتبط با مشاغل در زمینه تکنولوژی را در اختیار جوانان، دانشجویان و کسانی که به دنبال تغییر شغل هستند، قرار دهد.

بر اساس گزارش منتشر شده این برنامه رایگان در حال حاضر قابلیت آن را دارد تا برای 25 نفر که در مراکز TNH در مرکز شهر ونکوور و نانایمو حضور یابند، امکانات آموزشی رایگان را فراهم کند.

ComIT.org یک خیریه ملی است که برنامه‌های آموزشی در حوزه IT را در دسترس افراد شاغل و یا جویای کار قرار می‌دهد. CodeCast نیز یک پلتفرم استریم و ضبط برنامه برای آموزش مهارت‌های توسعه و طراحی وب است.

مینا ون که مدیر اجرایی بنیاد West Coast Technology و یکی از گردانندگان TNH است درباره این پروژه گفت: تکنولوژی راه دستیابی ما به آینده است. هدف ما آن است تا اطمینان پیدا کنیم تمامی افراد از فرصت کافی برای یادگیری مهارت‌های مرتبط با تکنولوژی برخوردار هستند. بخش مهمی از پروژه ما به ایجاد طیف وسیعی از گزینه‌های شغلی برای افراد گوناگون اختصاص می‌یابد. اطمینان داریم که استعدادهای کشف‌نشده بسیاری در سرتاسر کانادا وجود دارند و تلاش خود را می‌کنیم تا به شکوفا شدن آن‌ها کمک کنیم. ما افتخار می‌کنیم که برای اجرای این برنامه و راه‌اندازی آن در بریتیش‌کلمبیا با بازیگران مهمی در عرصه آموزش تکنولوژی همچون CodaCast و ComIT.org همکاری می‌کنیم. دیدگاه اصلی ما آن است که بتوانیم با فراهم کردن امکانات آموزشی و تمرین، ایجاد ارتباط بین افراد تحت آموزش و صاحبان مشاغل و تخصیص فضای کار و ایجاد ارتباط بین افراد فعال در این حوزه به منظور کمک به محصلان در راه رسیدن به موفقیت، تاثیر ملموس و مثبتی بر جامعه مدنظر خود بگذاریم.

این برنامه آزمایشی از ماه ژانویه تا آوریل 2020 اجرا خواهد شد. بخش اصلی این برنامه به کلاس‌های آموزشی عصرگاهی اختصاص می‌یابد که در طول هفته سه بار تشکیل می‌شوند و آموزش‌هایی در رابطه با زبان و مبانی استفاده از Javascript، حمایت peer-to-peer و همچنین برنامه‌های آموزشی قابل دانلود و فضای کافی برای تمرین افراد به منظور آمادگی برای جایگاه شغلی و یادگیری مهارت‌های موردنیاز در کلاس‌های آموزشی، در آن‌ها ارائه داده می‌شود.

در انتهای این دوره آموزشی یک رویداد اختصاصی برای استخدام محصلان این دوره برگزار خواهد شد که آن‌ها را با شرکت‌هایی همچون گوگل و مایکروسافت که به دنبال استخدام و جذب استعدادهای ساکن در استان می‌گردند، آشنا می‌کند.

پس از استخدام موفق این افراد، آن‌ها همچنان قادر خواهند بود تا از مراکز و دفاتر همکاری TNH در نقاط مختلف کشور استفاده کنند.

پابلو لیستینگارت که مدیر اجرایی ComIT.org است درباره این برنامه گفت: به عنوان یکی از شرکای این پروژه که به مدیریت و اجرای برنامه‌های آموزش و آمادگی آن می‌پردازد، فرصت‌هایی که این برنامه آموزش تکنولوژی می‌تواند در اختیار افراد قرار دهد بسیار مرا هیجان‌زده کرده است. ما آماده‌ایم تا این برنامه آموزشی را مدیریت کنیم و هرگاه از استخدام و آمادگی مهارت‌آموزان اطمینان کافی حاصل شد این توانایی را نیز داریم که پروژه را توسعه و گسترش دهیم. این پروژه باید تا جایی گسترش پیدا کند که بتواند یک تیم عظیم از افراد آموزش‌دیده و ماهر در زمینه تکنولوژی را تعلیم دهد.

افرادی که علاقه‌ دارند در این برنامه شرکت کنند باید درخواست خود را در وبسایت comit.org ثبت کنند.

منبع: Daily Hive
لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید