Monday, January 18, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

18,120
Total deaths
Updated on January 18, 2021 5:57 pm
73,919
Total active cases
Updated on January 18, 2021 5:57 pm
715,072
Total confirmed cases
Updated on January 18, 2021 5:57 pm

روش صحیح نصب و استفاده از نماد شقایق برای Remembrance Day

عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

همه‌چیز درباره تخفیف مالیاتی Work from Home

دولت فدرال برای حمایت از شهروندانی که وظایف شغلی خود را در دوران پاندمی از منزل انجام می‌دهند، تخفیف مالیاتی جدیدی در نظر گرفته...

ونکوور در میان ده شهر تندرست دنیا قرار گرفت

کانادایی‌ها ونکوور را بعنوان شهری می‌شناسند که می‌توان در آن سبک زندگی سالم همراه با فعالیت بدنی منظم را در پیش گرفت. حال انتشار...

تغییر نام‌گذاری سیستم مدارس آلبرتا به دلیل COVID-19

آلبرتا در حال تغییر اصطلاحات برای نشان دادن نحوه طبقه‌بندی شدت شیوع COVID-19 در مدارس است. در حال حاضر با کشف یک مورد ابتلا به...

کاهش محدودیت‌های تجمع در آلبرتا

آلبرتا پس ازاینکه توانست از شیوع ابتلا به COVID-19 بعد از تعطیلات جلوگیری کند تعدادی از محدودیت‌های بهداشت عمومی را لغو کرد. تایلر شاندرو، وزیر...

بازگشایی سالن‌های آلبرتا از امروز دوشنبه ۱۸ ژانویه

برخی از جنبه‌های زندگی در آلبرتا مانند آنچه در اواسط ماه دسامبر بود، به حالت عادی بازمی‌گردند، اما همه مشاغل نمی‌توانند بازگشایی شوند. از روز...

البته که کانادایی‌ها درباره اهمیت نصب شقایق روی لباس برای روز بزرگداشت اطلاعات کافی دارند، ولی شاید همه روش صحیح نصب آن را ندانند.

لژیون سلطنتی کانادا در وبسایت خود چنین نوشته است:

«به لطف میلیون‌ها کانادایی که هر سال شقایق قرمز را روی یقه خود نصب می‌کنند، این گل کوچک قرمز هرگز نمرده و تبدیل به نمادی برای بزرگداشت خاطره هزاران نفر شده است.»

لژیون یک راهنمای نصب برای استفاده «محترمانه» و «صحیح» از این نماد دارد، البته الزامی برای رعایت آن نیست و همیشه نصب شقایق یک ادای احترام فردی به حساب آمده است.

از کجا بخریم؟

در روزهای باقی مانده تا ۱۱ نوامبر مردم می‌توانند این نماد را از دفاتر لژیون در سطح شهرها یا از داوطلبین پخش آنها در مدارس، کسب‌و‌کارهای محلی، سازمان‌های اجتماعی و ایستگاه‌های مسافربری شهری، تهیه کنند.

اگر در خارج از کشور هستید، لژیون سلطنتی در ایالات متحده، مکزیک، آلمان، و هلند هم دفاتری دارد. کنسولگری‌ها و سفارتخانه‌های کانادا هم به مناسبت این روز نماد شقایق را خواهند آورد.

البته که گرفتن شقایق‌ها نیازی به پرداخت پول ندارد ولی لژیون همیشه از اهدای مبالغ دلخواه توسط مردم استقبال می‌کند.

چطور آن را نصب کنیم؟

لژیون توصیه می‌کند که شقایق را روی یقهٔ سمت چپ پیراهن یا سینهٔ چپ لباس خود روی قلب نصب کنید. در کنار آن هم نباید نماد دیگری قرار بگیرد.

اگر سنجاق همراه شقایق استحکام کافی را ندارد می‌توانید از سنجاق‌های مشکی چندبارمصرف استفاده کنید که در برخی شعبه‌های لژیون موجودند.

چه زمانی آن را نصب کنیم؟

نماد شقایق را معمولا از آخرین جمعهٔ اکتبر تا ۱۱ نوامبر، روی لباس نصب می‌کنند. البته می‌توان آنها را در مراسم یادبود و خاکسپاری کهنه‌سربازان یا دیگر رویدادهای مربوط به ارتشیان نیز استفاده کرد.

چطور آن را برداریم؟

بهتر است نماد شقایق را در انتهای روز ۱۱ نوامبر از لباس خود بردارید. البته برخی افراد آن را در پایان مراسم روز بزرگداشت (بعد از ظهر ۱۱ نوامبر) از لباس بر می‌دارند و سپس به رسم احترام روی سنگ مقبرهٔ سربازان یا بناهای یادبود می‌گذارند.

قرار دادن شقایق‌ها روی مقبرهٔ سربازان گمنام در مراسم ملی روز بزرگداشت در اوتاوا، به یک سنت قدیمی تبدیل شده است.

بعد از استفاده از این نماد، می‌توانید آن را برای سال بعد نگه دارید.

لژیون توصیه می‌کند که اگر شقایقی روی زمین افتاده بود، آن را بردارید و تمیز کنید و در جای مناسبی نگه دارید.

منبع: ctvnews

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید