Wednesday, January 20, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

18,266
Total deaths
Updated on January 20, 2021 6:20 am
71,055
Total active cases
Updated on January 20, 2021 6:20 am
719,751
Total confirmed cases
Updated on January 20, 2021 6:20 am

بسته شدن ۱,۳۰۰ چاه کمپانی نفت و گاز هیوستون در جنوب آلبرتا

عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

دانستنی‌های خواندنی درباره گرگ‌ها

گرگ‌ها حیوانات بسیار اجتماعی هستند که در گروه‌هایی بنام pack زندگی می‌کنند. این گروه‌ها معمولا از یک گرگ نر و ماده بالغ و فرزندانشان...

رویدادهای نجومی و ماموریت‌های فضایی سال 2021

سال 2020 پر از اتفاقات تلخ بود. در این بین مناظر حیرت‌انگیز ستاره دنباله‌دار NEOWISE و نزدیک شدن سیارات مشتری و زحل گاهی نگاه‌ها...

محدودیت‌های کرونا: جریمه 583 شهروند مونتریال در یک هفته

در هفته گذشته نیروهای پلیس مونتریال نزدیک به 800 تماس تلفنی مبنی بر نقض پروتکل‌های COVID-19 دریافت کرده‌اند. بنابر اعلام اداره SPVM از تاریخ 11...

خانم برندهٔ لوتومکس ۶۰ میلیون دلاری: «خواب ۲۰ سال پیشِ همسرم تعبیر شد»

بعد از ۲۰ سال بخت‌آزمایی با شماره‌ای ثابت که شوهرش در خواب دیده بود، یک خانم اهل تورنتو ۶۰ میلیون دلار به ثروت خود...

همه‌چیز درباره تخفیف مالیاتی Work from Home

دولت فدرال برای حمایت از شهروندانی که وظایف شغلی خود را در دوران پاندمی از منزل انجام می‌دهند، تخفیف مالیاتی جدیدی در نظر گرفته...

به دنبال تعطیلی کمپانی نفت و گاز هیوستون در پاییز امسال، فعالیت‌های استخراجی در بیش از ۱,۳۰۰ چاه نفت و گاز که توسط این کمپانی در آلبرتا اداره می‌شدند نیز به حالت تعلیق در آمده است.

Orphan Well Association، سازمانی که امور مربوط به چاه‌های نفت رهاشده را در استان آلبرتا انجام می‌دهد، اخیرا هشدار داده که به دنبال تعطیل شدن کمپانی نفت و گاز هیوستون، احتمالا باید وظیفه نگهداری از صدها چاه اضافه در آلبرتا را بر عهده بگیرد.

در اظهارنامهٔ مدیر اجرایی OWA آقای لارس دِ پاو که در ۱۵ اکتبر ارایه شده، آمده است که کمپانی هیوستون نتوانسته دستورات سازمان ناظر انرژی آلبرتا (AER) در زمینه «مهر و موم، قفل زدن، و زنجیر زدن تمام چاه‌های مربوطه» تا ۲۰ سپتامبر را اجرا کند.

آقای دِ پاو می‌گوید که طبق اخبار دریافتی، کمپانی هیوستون به AER اطلاع داده که «توانایی نگهداری و حفاظت از چاه‌های نفت و گاز طبق الزامات قانونی» را ندارد و در ۹ و ۱۰ اکتبر نیز توقف کارهای استخراجی را به AER گزارش داده و دیگر هیچ کارمندی در منطقه ندارد.

کمپانی هیوستون مسئول ادارهٔ حداقل ۱,۲۶۴ حلقه چاه، ۴۱ ساختمان با تاسیسات، و ۲۵۱ خط لوله بوده است. هزینهٔ احیای این دارایی‌ها و چاه‌ها حدود ۸۱.۵ میلیون دلار است که حالا بر دوش OWA قرار می‌گیرد.

در ۲۹ اکتبر موسسه ورشکستگی Hardie and Kelly که در کلگری واقع شده است، انتخاب شد تا کسب‌و‌کار هیوستون را در اختیار بگیرد و امور آن را به سرانجام برساند.

آقای دِ پاو می‌گوید که این امیدواری وجود دارد که بخشی از دارایی‌های این کمپانی فروخته شود و در دست تولیدکننده‌های مسئول قرار بگیرد، و در آینده از یتیم شدن حلقه‌های نفت و گاز به این شکل جلوگیری شود.

او البته از این خبر داده که احتمالا تعداد چاه‌های نفت یتیم (رها) شده حدود ۳۰٪ افزایش خواهد یافت.

منبع: Daily Hive

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید