Monday, January 25, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

19,094
Total deaths
Updated on January 24, 2021 11:33 pm
63,668
Total active cases
Updated on January 24, 2021 11:33 pm
747,383
Total confirmed cases
Updated on January 24, 2021 11:33 pm

هتل لوکس The Dorian با ۲۷ طبقه در داون‌تاونِ کلگری ساخته می‌شود

عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

نکات مهم برای رانندگی ایمن در زمستان

رانندگی در زمستان چالش‌های خود را دارد. برف و یخ چسبندگی لاستیک اتومبیل را کاهش داده و هوای مه‌آلود در کنار روزهای کوتاه به...

گزارش چندین مورد تعرض جنسی در معابر کلگری

به گزارش پلیس کلگری اخیرا چنیدن مورد شکایت تعرض به زنان هنگام تردد انفرادی در معابر شهر، به آن‌ها اطلاع داده شده است. طبق اطلاعیه‌...

ده پالتوی عالی برای عبور از سرمای زمستان

آدم در این فصل همه‌اش احساس می‌کند که ماه‌های زمستان کِش می‌آیند و قرار نیست تمام شود. در بخش‌هایی از کشور دما به زیر...

معرفی پارک‌های ملی آلبرتا

کانادا کشوریست با طبیعت بکر و منحصربفرد و پارک‌‌های ملی فراوان که پنج مورد از آن‌ها، ازجمله بزرگترین و اولین پارک ملی کشور، در...

حدود ۲۲۲ هزار کسب‌وکار کوچک در کانادا در استانه تعطیل شدن

همه‌گیری COVID-19 بیش از ۲۰۰ هزار کسب‌وکار کوچک کانادایی را مجبور به تعطیلی خواهد کرد و نزدیک به ۳ میلیون شغل را در معرض...

با وجود رکود ادامه‌دار در صنعت ساخت و ساز، هنوز عملیات ساخت یک برج در داون‌تاونِ کلگری ادامه دارد، برجی که در آینده به یکی از هتل‌های لوکس و نوساز این منطقه تبدیل خواهد شد.

ساخت و ساز این هتل با نام The Dorian، در پلاک ۵۲۵ از خیابان 5th Avenue SW در جریان است و بعد از اینکه به طور کامل قد کشید، در ۲۷ طبقهٔ خود ۳۰۷ اتاق را جای خواهد داد.

در این بین، ۱۳۳ اتاق  از نوع رده بالایِ Marriott Autograph در طبقات فوقانی قرار خواهند گرفت و بقیه آنها (۱۷۴ اتاق) از نوع Marriott Courtyard خواهند بود که در طبقات پایینی در نظر گرفته شده‌اند.

طبق نقشه‌ها، یک سالن پذیرایی بسیار زیبا در طبقهٔ ۲۷ ساخته می‌شود که میزبان رستوران و تالار استراحتی با یک پاسیوی بزرگ رو به جنوب خواهد بود. دیگر فضاهای پذیرایی شامل یک سالن در طبقهٔ همکف است که یک بار عمومی دارد و در طبقهٔ دوم هم یک اغذیه‌فروشی و مشروب‌فروشی در نظر گرفته شده است.

the-dorian-525-5th-Avenue-SW-Calgary-marriott-4.jpg

این ساختمان ۱۰۰ میلیون دلاری جایگزین یک پارکینگ خودرو می‌شود و طبق قول سازندگان به شبکهٔ حمل‌ونقل شهری Plus 15 در جنب خیابان 5th Avenue SW نیز وصل خواهد شد.

اندرو بابلین، نایب رییس PBA Land (سازنده هتل) در بیانیه‌ای می‌گوید:

«ساختن این هتل در زمانی که بسیاری نگران ترکیدن حباب صنعت ساخت‌و‌سازند شاید مناسب به نظر نیاید، اما ما به آینده امیدواریم زیرا فرصت‌هایی واقعی در صنعت توریسم می‌بینیم که در آیندهٔ فعالیت‌های اقتصادی این شهر، میلیاردها دلار درآمد ایجاد خواهند کرد.»

«این هتل عیار معماری در آسمان کلگری را بالا خواهد برد و نمادی از  امیدواری خواهد شد؛ پروژه‌ها، فرصت‌ها و کسب‌و‌کارها هنوز در کلگری جان می‌گیرند و این شهر تاریخچه‌ای طولانی دارد که سنگ بنای کار ما نیز هست.»

با وجود شرایط اقتصادی فعلی، هنوز سفرهای خارجی به مقصد کلگری رو به رشدند. تا پایان ۲۰۱۹، ورودی مسافرین از ایالات متحده ۳.۲٪ افزایش خواهد یافت. سفرهای داخلی و سفرهای تجاری هم به ترتیب ۱.۷٪ و ۲.۲٪ رشد را به خود خواهند دید.

در بهار ۲۰۲۲ که The Dorian افتتاح شود، برای ۱۵۰ نفر شغل ثابت ایجاد خواهد کرد.

the-dorian-525-5th-Avenue-SW-Calgary-marriott-2.jpg

منبع: Daily Hive

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید