Friday, April 23, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

23,822
Total deaths
Updated on April 23, 2021 5:51 am
86,768
Total active cases
Updated on April 23, 2021 5:51 am
1,155,834
Total confirmed cases
Updated on April 23, 2021 5:51 am

اعلام رسمی ساختن دومین بیمارستان شهر سوری توسط دولت بریتیش کلمبیا


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

راهنمای جامع تماشای شفق قطبی در کانادا

بسیاری از کانادایی‌ها از پدیدار شدن شفق در آسمان کشور خود بیخبر هستند. بدون شک هرکس باید حداقل یکبار در طول عمرش این منظره...

دستور تهیه هات‌چاکلت خوشمزه و خانگی

در هوای سرد این روزها هیچ چیز به اندازه یک لیوان هات‌چاکلت داغ لذت‌بخش نیست. در ادامه طرز تهیه شکلات خامه‌ای و لذیذ را...

همیشه تاریخچه ملک را بخوانید، شاید محل وقوع قتل بوده!

اخیرا منزلی قدیمی در خیابان East 10th به قیمت 1.4 میلیون دلار در لیست فروش قرار گرفته که رقم پایینی برای ونکوور محسوب می‌شود....

لزوم تغییر قوانین مالیات در حوزه مسکن

این روزها بازار مسکن کانادا شدیدا غیرقابل پیشبینی‌ شده است. رکوردهای فروش و قیمت‌ یکی پس از دیگری می‌شکنند و خرید خانه هر روز...

علت بزرگترین انقراض تاریخ تغییرات اقلیمی بوده

طبق یافته‌های جدید نخستین انقراض گسترده گونه‌های جانوری بر روی کره زمین که در دوران Late Ordovician (450 میلیون سال قبل) رخ داده، ناشی...

نخست وزیر بریتیش کلمبیا، آقای هورگان دوشنبه با گفتن این جمله که «امروز روزی عالی برای مردم سوری ست» رسما اعلام کرد که دومین بیمارستان این شهر با «کیفیتی خیره‌کننده» ساخته خواهد شد.

این بیمارستان جدید در کلووردیل، در کنار مقر دانشگاه پلی‌تکنیک Kwantlen در پلاک ۵۵۰۰ خیابان 180 ساخته می‌شود و دارای تخت‌های بیمارستانی، بخش اورژانس، اتاق‌های جراحی، آزمایشگاه و دستگاه‌های تشخیصی، و خدمات بیماران سرپایی خواهد بود.

فاز برنامه‌ریزی مالی این پروژه در دست اجرا است و مسئولین به دنبال نهایی کردن ابعاد پروژه و بودجه مورد نیاز برای آن هستند. بعد از تایید این برنامه، پروژه وارد فاز ساخت و ساز خواهد شد.

در ماه‌های آینده از مردم محلی برای همراهی با پروژه دعوت می‌شود تا در فرآیند برنامه‌ریزی حضور داشته باشند تا در جریان ساخت و ساز این بیمارستان، کمترین مشکلات برای زندگی روزمرهٔ آنها به وجود آید.

وزیر بهداشت بریتیش کلمبیا، آدریان دیکس می‌گوید: «حالا همهٔ سازمان‌ها، مدیران و نیروهای ما آمادهٔ ساختن این بیمارستان هستند.»

دولت بریتیش کلمبیا می‌گوید که اعلام رسمی ساخت دومین بیمارستان سوری، بعد از آن انجام شد که طبق تخمین‌ها، مراجعهٔ بیماران سرپایی این شهر برای درمان از ۲۹۶,۰۰۰ مورد در سال ۲۰۱۷-۲۰۱۶ به حدود ۴۲۳,۰۰۰ مورد در سال ۲۰۲۷-۲۰۲۶ خواهد رسید.

همچنین انتظار می‌رود که مراجعه به بخش اورژانس از ۱۵۳,۰۰۰ مورد در ۲۰۱۷-۲۰۱۶ به ۲۲۱,۰۰۰ مورد در ۲۰۲۷-۲۰۲۶ برسد. و البته جراحی‌های سرپایی نیز از حدود ۴۷,۰۰۰ مورد در ۲۰۱۷-۲۰۱۶ به ۶۷,۰۰۰ مورد در ۲۰۲۷-۲۰۲۶ خواهد رسید.

آقای هورگان می‌گوید: «سوری از جمله شهرهایی است که با سرعت زیادی رشد می‌کند و مردم باید بتوانند روی سیستم بهداشت و درمان برای نسل‌های آینده حساب باز کنند که با تایید این پروژه، چنین اطمینانی به دست می‌آید.»

منبع: Daily Hive
لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید