Sunday, January 24, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

18,974
Total deaths
Updated on January 24, 2021 2:26 am
64,573
Total active cases
Updated on January 24, 2021 2:26 am
742,531
Total confirmed cases
Updated on January 24, 2021 2:26 am

اعلام رسمی ساختن دومین بیمارستان شهر سوری توسط دولت بریتیش کلمبیا

عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

ده پالتوی عالی برای عبور از سرمای زمستان

آدم در این فصل همه‌اش احساس می‌کند که ماه‌های زمستان کِش می‌آیند و قرار نیست تمام شود. در بخش‌هایی از کشور دما به زیر...

معرفی پارک‌های ملی آلبرتا

کانادا کشوریست با طبیعت بکر و منحصربفرد و پارک‌‌های ملی فراوان که پنج مورد از آن‌ها، ازجمله بزرگترین و اولین پارک ملی کشور، در...

حدود ۲۲۲ هزار کسب‌وکار کوچک در کانادا در استانه تعطیل شدن

همه‌گیری COVID-19 بیش از ۲۰۰ هزار کسب‌وکار کوچک کانادایی را مجبور به تعطیلی خواهد کرد و نزدیک به ۳ میلیون شغل را در معرض...

آژانس ملی آمار کانادا 32،000 نیرو استخدام می‌کند

StatsCan قصد دارد ده‌ها هزار کانادایی را برای اجرای فرایند سرشماری سراسری استخدام کند. آژانس ملی آمار کانادا برای اجرای این پروژه به حدود 32،000...

بریتیش کلمبیا ممنوعیت سفر بین استانی را اجرا نخواهد کرد

دولت استانی در مورد احتمال ممنوعیت سفر با کارشناسان حقوقی مشورت کرده است، اما نتیجه گرفته است این موضوع عملی نبوده و از اختیارش...

نخست وزیر بریتیش کلمبیا، آقای هورگان دوشنبه با گفتن این جمله که «امروز روزی عالی برای مردم سوری ست» رسما اعلام کرد که دومین بیمارستان این شهر با «کیفیتی خیره‌کننده» ساخته خواهد شد.

این بیمارستان جدید در کلووردیل، در کنار مقر دانشگاه پلی‌تکنیک Kwantlen در پلاک ۵۵۰۰ خیابان 180 ساخته می‌شود و دارای تخت‌های بیمارستانی، بخش اورژانس، اتاق‌های جراحی، آزمایشگاه و دستگاه‌های تشخیصی، و خدمات بیماران سرپایی خواهد بود.

فاز برنامه‌ریزی مالی این پروژه در دست اجرا است و مسئولین به دنبال نهایی کردن ابعاد پروژه و بودجه مورد نیاز برای آن هستند. بعد از تایید این برنامه، پروژه وارد فاز ساخت و ساز خواهد شد.

در ماه‌های آینده از مردم محلی برای همراهی با پروژه دعوت می‌شود تا در فرآیند برنامه‌ریزی حضور داشته باشند تا در جریان ساخت و ساز این بیمارستان، کمترین مشکلات برای زندگی روزمرهٔ آنها به وجود آید.

وزیر بهداشت بریتیش کلمبیا، آدریان دیکس می‌گوید: «حالا همهٔ سازمان‌ها، مدیران و نیروهای ما آمادهٔ ساختن این بیمارستان هستند.»

دولت بریتیش کلمبیا می‌گوید که اعلام رسمی ساخت دومین بیمارستان سوری، بعد از آن انجام شد که طبق تخمین‌ها، مراجعهٔ بیماران سرپایی این شهر برای درمان از ۲۹۶,۰۰۰ مورد در سال ۲۰۱۷-۲۰۱۶ به حدود ۴۲۳,۰۰۰ مورد در سال ۲۰۲۷-۲۰۲۶ خواهد رسید.

همچنین انتظار می‌رود که مراجعه به بخش اورژانس از ۱۵۳,۰۰۰ مورد در ۲۰۱۷-۲۰۱۶ به ۲۲۱,۰۰۰ مورد در ۲۰۲۷-۲۰۲۶ برسد. و البته جراحی‌های سرپایی نیز از حدود ۴۷,۰۰۰ مورد در ۲۰۱۷-۲۰۱۶ به ۶۷,۰۰۰ مورد در ۲۰۲۷-۲۰۲۶ خواهد رسید.

آقای هورگان می‌گوید: «سوری از جمله شهرهایی است که با سرعت زیادی رشد می‌کند و مردم باید بتوانند روی سیستم بهداشت و درمان برای نسل‌های آینده حساب باز کنند که با تایید این پروژه، چنین اطمینانی به دست می‌آید.»

منبع: Daily Hive

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید