Monday, March 1, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

21,994
Total deaths
Updated on March 1, 2021 1:41 am
30,731
Total active cases
Updated on March 1, 2021 1:41 am
866,503
Total confirmed cases
Updated on March 1, 2021 1:41 am

تایید پنجمین مورد ابتلا به کرونا در بریتیش کلمبیا


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

جدیدترین مطالعه درباره میزان ماندگاری COVID-19 روی پوشاک

براساس مطالعه‌ای جدید ویروس COVID-19 می‌تواند بر روی پوشاک معمولی تا سه روز زنده بماند و ممکن است پزشکان و پرستاران آن را بر...

ماراتن Secret 3K، گرامیداشت برابری جنسیتی و آزادی زنان

شاید باورش سخت باشد اما هنوز در برخی نقاط دنیا زنان و دختران اجازه دویدن و پیاده‌روی در خارج از منزل را ندارند. هدف ماراتن...

کاناداپست برای ۱۳.۵ میلیون کانادایی کارت پستال رایگان ارسال می‌کند

از آغاز ماه مارس تقریباً ۱۳.۵ میلیون کانادایی در سراسر کانادا کارت پستال دریافت می‌کنند. طرح نوآورانه پست کانادا با نام «اینجا بنویس هم‌اکنون بنویس»...

شاید این هفته برنده لوتومکس ۷۰ میلیون دلاری مشخص شود

لوتو مکس می‌تواند سال فاجعه بار ۲۰۲۰ را از حافظه بعضی آدم‌ها پاک کند. به خصوص که جایزه ۷۰ میلیون دلاری هنوز بی‌برنده باقی...

هزینه اجاره در کلگری در سال ۲۰۲۱ چگونه خواهد بود؟

انتظار می‌رود که بازار اجارهٔ کلگری در سال ۲۰۲۱، کمابیش ثابت باقی بماند، و این در حالی ست که بقیه شهرهای کانادا ممکن است...

در ادامه اخبار مربوط به کرونا، طبق اعلام مسئولین رسمی به نظر می‌رسد که نفر پنجمی هم در بریتیش کلمبیا به این ویروس مبتلا است.

دکتر بانی هِنری، افسر بهداشت منطقه، می‌گوید این خانم که در دهه سوم زندگی‌اش به سر می‌برد، در منطقهٔ داخلی بریتیش کلمبیا زندگی می‌کند و هفتهٔ قبل از شانگهای به فرودگاه بین‌المللی ونکوور آمده و سپس با خودرو به خانه برگشته است.

خانم هِنری —احتمالا برای پرهیز از آشفتگی عمومی— شماره پرواز بازگشت این خانم را اعلام نکرده ولی می‌گوید مسئولین در تلاش برای تماس با افرادی‌اند که در هواپیما در سه ردیف نزدیک او بوده‌اند.

خانم هنری می‌گوید: «این خانم در طول کل سفر ماسک به صورت داشته» و پس از رسیدن به خانه، مسئولانه خودش را ایزوله کرده و مراقب شواهد بیماری بوده است.

این خانم ۱۱ فوریه برای کرونا آزمایش شده و ۱۳ فوریه جواب آزمایشش مثبت از کار در آمده است. برای تایید نهایی این جواب، نمونه‌های دریافتی به آزمایشگاه ملی در وینیپگ ارسال شده‌اند.

خانم هِنری می‌گوید: «ما از افرادی که در بازگشت از چین مراقبت‌های ویژه انجام می‌دهند و توصیه‌های ما را جدی می‌گیرند، تشکر می‌کنیم.» به گفته او، تماس مردم با اداره بهداشت نشان از اعتماد آنها به این سازمان دارد.

تا این زمان، ۵۰۰ نفر در بریتیش کلمبیا برای ویروس کرونا مورد آزمایش قرار گرفته‌اند.

خانم هِنری می‌گوید که اولین مورد تایید شدهٔ ابتلا به کرونا در بی.سی مردی چهل و چند ساله است که به دلایل شغلی همیشه به چین پرواز می‌کرده. خوشبختانه این فرد بهبود یافته و در نمونه خون جدیدی که از او گرفته‌اند، دیگر نشانه‌ای از این ویروس نیست.

هنوز سه نفر دیگر در منطقهٔ ساحلی ونکوور با ویروس کرونا درگیرند، که البته همگی اعضای یک خانواده‌اند. همچنین سه مورد نیز در اونتاریو داریم: یک زن و شوهر و یک دانشجوی Western University.

طبق آمارهای سازمان جهانی بهداشت، ویروس جدید کرونا تا این لحظه ۴۹,۰۰۰ نفر را مبتلا کرده و بیش از ۱,۳۰۰ نفر را کشته است، که البته بیشتر آنها در چین هستند.

منبع: Daily Hive
لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید