Tuesday, March 9, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

22,276
Total deaths
Updated on March 9, 2021 3:42 am
30,332
Total active cases
Updated on March 9, 2021 3:42 am
890,698
Total confirmed cases
Updated on March 9, 2021 3:42 am

بازگشایی مرکز Walk-in تست کروناویروس در ونکوور


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

بازار مسکن کلگری داغ، قیمت‌ها رو به افزایش

نويسنده: مهرداد باقرى، مشاور املاك در شهر كلگرى با افزایش معاملات در همه بازه‌های قیمتی، تعداد کل معاملات در ماه فوریه به ۱۸۳۶ واحد رسید،...

کارت‌های بهداشت آلبرتا مدرن می‌شوند

بزودی شهروندان آلبرتا با کارت‌های کاغذی بهداشت خداحافظی خواهند کرد. هفته گذشته بخشی از بودجه استانی در اختیار Service Alberta قرار گرفت تا سیستم‌ ثبت...

بازگشت جشنواره کلگری استمپید در تابستان

یک خبر خوب برای هر کسی که با لغو کلگری استمپید در سال گذشته غمگین شده است – برنامه‌ریزی ۲۰۲۱ این جشنواره در حال...

دانشگاه تورنتو برترین دانشگاه کانادا

دانشگاه تورنتو یک‌بار دیگر با امتیازهای بالای خود در رتبه نخست قرار گرفت. این دانشگاه در پنج رشته تحصیلی جامع از جمله هنر و علوم...

پنج افشاگری بزرگ پرینس هری و مگان در مصاحبه با اوپرا وینفری

بالاخره انتظارها به سر رسید و مصاحبه پرینس هری و مگان مارکل با اوپرا یکشنبه، ۷ مارچ پخش شد. این مصاحبه صمیمی اولین گفتگوی دوک...

بنا بر اعلام مسئولان بهداشتی Vancouver Coastal Health یک مرکز عمومی جدید برای انجام آزمایش کروناویروس در 611 Powell Street بازگشایی شده است.

این مرکز Walk-in در تمام روزهای هفته از ساعت 9 صبح تا 4 عصر برای عموم باز است.

در این مرکز خدمات زیر ارائه می‌شوند:

  • ارزیابی و آزمایش
  • ارائه اطلاعات درمانی و مشاوره‌های پزشکی
  • پشتیبانی از مراجعه‌کنندگان و دسترسی به مراکز پاسخگویی، هتل‌ها و دیگر امکانات لازم
  • تماس با نیروهای درمانی برای ارائه خدمات فوری پزشکی

افراد بیخانمان می‌توانند در صورت داشتن علائم معمول بیماری COVID-19 شامل تب، سرفه و یا تنگی نفس به این مرکز مراجعه کنند. همچنین کسانی که با مبتلایان به کروناویروس در ارتباط بوده‌اند باید حتما تست کروناویروس دهند.

این مرکز برای کسانی که امکان مراجعه حضوری ندارند نیز خدمات mobile testing در نظر گرفته است. برای این منظور شهروندان می‌توانند با تیم ارزیابی VCH تماس بگیرند تا هماهنگی‌های لازم انجام شود.

از زمان شیوع کروناویروس مشکلات فراوانی برای کارگران جنسی پیش آمده است. مسئولان شهرداری اعلام کرده‌اند برای افزایش دسترسی این گروه به اطلاعات اساسی درباره مسائل بهداشتی و شرکت در برنامه‌هایی همچون اهدای تلفن‌های همراه رایگان از طرف Telus در حال رایزنی با Transitions Consortium و WISH Drop-In هستند. علاوه بر این مقامات ونکوور با همکاری شرکای خود قصد دارد برنامه‌های توزیع غذای بیشتری برای کارگران جنسی ترتیب داده و اهدای کمک‌هزینه emergency relief به آن‌ها را تحقق بخشد.

در اقدامی دیگر شهرداری ونکوور با همکاری Vancouver Coastal Health و BC Housing توانسته 478 اتاق در هتل‌ها و دو مرکز پاسخگویی فوری را برای اقامت افراد بیخانمان تدارک ببیند.

علاوه بر این برنامه‌ریزی‌ها به منظور ایجاد فضاهای امن برای کارکنان بهداشت عمومی و محل‌های گردهمایی در محلات شهر در حال انجام است. به این ترتیب محل‌هایی به منظور خوردن غذا در فضای آزاد و شست‌وشوی دست‌ها در سطح شهر ایجاد خواهند شد.

منبع: Daily Hive
لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید