Tuesday, October 26, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

28,805
Total deaths
Updated on October 26, 2021 5:36 am
27,139
Total active cases
Updated on October 26, 2021 5:36 am
1,702,587
Total confirmed cases
Updated on October 26, 2021 5:36 am

AirAsia از لباس‌های محافظ برای خدمه پروازهایش رونمایی کرد


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

جایگزین برنامه حمایتی CRB معرفی شد

بنابر اعلام دولت فدرال برنامه Canadian Recovery Benefit از 23 اکتبر پایان یافت و برنامه‌ای دیگر جایگزین آن می‌شود. هدف برنامه جدید Canadian Worker Lockdown...

جایگزینی رسمی طرح مزایای قرنطینه کارکنان کانادایی به جای CRB

طرح کمک هزینه جبرانی کانادایی (CRB) به طور رسمی به پایان رسیده است و طرح مزایای قرنطینه کارکنان کانادایی جایگزین این طرح شده است. مزایای...

آلبرتایی‌ها برای دریافت گذرنامه واکسن باید به طور کامل واکسینه شده باشند

از این هفته آلبرتایی‌هایی که به طور کامل واکسیناسیون شده‌اند طبق برنامه معافیت از محدودیت‌های استانی واجد شرایط خواهند بود. افرادی که هر دو...

درآمد ۱۰ میلیون دلاری کاناناسکیس از زمان صدور مجوز

به گفته دولت آلبرتا پس از اجباری شدن مجوز در ماه جون بیش از ۲۵۰ هزار مجوز برای ورود به کاناناسکیس صادر شده و...

مجوز ملی واکسیناسیون COVID-19 معرفی شد

روز پنجشنبه جاستین ترودو از معرفی سیستم فدرال پاسپورت واکسن خبر داد. این پاسپورت واکسن حاوی نام، تاریخ تولد و تاریخچه واکسیناسیون شهروندان (ازجمله مشخصات...

شرکت AirAsia که پروازهای ارزانی دارد، یک لباس محافظ شخصی (PPE) برای خدمه پروازهایش ساخته که از هفتهٔ آینده در پروازهای منطقه‌ای این شرکت در آسیا، استفاده خواهند شد.

این لباس‌ها که با کمک طراح فشن فیلیپینی آقای Puey Quiñones ساخته شده‌اند اولین بار هفتهٔ قبل در پروازی از بانکوک به مانیل استفاده شدند و رنگ آنها مشابه برند کمپانی ست.

به گفتهٔ AirAsia این طراح مقیم لوس آنجلس در هفته‌های اخیر همکاری تنگاتنگی با بیمارستان‌ها و برندهایی مثل AirAsia داشته تا لباس‌های همخوان با برند آنها را طراحی کند.

تمام خدمهٔ پرواز باید در مسافرت‌های داخلی و بین‌المللی از این لباس‌ها استفاده کنند.

شرکت‌های هوایی از جمله کسب‌و‌کارهایی هستند که در بحران کرونا بیشترین آسیب را خورده‌اند. برای مثال خط هوایی سنگاپور ۹۶ درصد از پروازهایش را تا آخر ژوئن تعطیل کرده است.

گویا میلیاردر معروف آقای ریچارد برنسون هم که در دریافت کمک ۸۸۰ میلیون دلاری از دولت به در بسته خورده، برای شرکتش Virgin Atlantic به دنبال یک خریدار می‌گردد.

شاید این نوآوری‌ها باعث شود هر چند ناقص، اما بالاخره این شرکت‌ها تا حدی درآمدهای خود را بازسازی کنند و به آینده امیدوارتر شوند.

منبع: The Star


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید