به گفته پلیس تورنتو، یک عملیات بین‌المللی مواد مخدر منجر به دستگیری ۴ نفر شده و ۲ نفر دیگر هم تحت تعقیبند.

در این عملیات پلیس توانست ۶۱ کیلوگرم کوکایین با ارزش حدودا ۷.۹ میلیون دلار را توقیف کند.

مسئولین می‌گویند که همراه با این محموله چهار خودرو، مقداری جواهر و ساعت‌های لوکس، ۲۰۰,۰۰۰ دلار کانادا، ۱۴,۰۰۰ دلار امریکا، و ۳۰,۰۰۰ یورو نیز توقیف شده است.

این افراد عضو باند قاچاق موارد مخدر از ایالات متحده به کانادا بوده‌اند و قصد توزیع محموله بین فروشنده‌های خیابانیِ تورنتو را داشته‌اند.

تحقیق تیم مواد مخدر در اداره پلیس تورنتو و اداره مرزداری کانادا در پاییز ۲۰۱۹ شروع شده بود و افراد مشکوک به فعالیت در این باند زیر نظر قرار گرفته بودند.

به گفتهٔ پلیس، از آن زمان تا امروز چندین بازداشت و بازرسی انجام شده که نتیجه آن کشف کوکایین و پول نقد بوده است.

این افراد از خانه‌هایی در تورنتو، نورث یورک، و اسکاربرو برای نگهداری و توزیع مواد استفاده می‌کردند. تا کنون ۷ خانه، ۶ خودرو، و چندین صندوق امانات بانکی در این عملیات، بازرسی شده‌اند.

۲۰ کیلوگرم از کوکایین‌ها از گاوصندوقی در یک آپارتمان در نزدیکی خیابان Yonge و Sheppard کشف شده و ۳۶ کیلوگرم نیز از آپارتمانی در نزدیک خیابان Bayview  و Sheppard ضبط شده است.

NR 47075 1588860324

طبق گزارش پلیس افراد زیر به خاطر در اختیار داشتن کوکایین و پول‌های مربوط به فروش آنها یا جرایم مرتبط با این باند قاچاق، دستگیر شده‌اند:

  • پاتریک انگلیس، ۳۹ ساله
  • دیوید برگمن، ۴۸ ساله
  • علی بیک، ۵۲ ساله
  • اردشیر عمانیان، ۵۷ ساله

دو نفر زیر هم تحت تعقیب هستند:

  • اندرو ویلسون، ۴۷ ساله
  • آلن جونز-اسمیث، ۳۰ ساله

NR 47075 1588860286

NR 47075 1588860306

پلیس از مردم خواسته در صورت اطلاع از محل اختفای این افراد با شماره 4168086100 یا شماره 4162228477 یا وبسایت www.222tips.com تماس بگیرند.

منبع: Daily Hive

عضویت در خبرنامه


پاسخ دهید به این دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید