Friday, September 24, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

27,581
Total deaths
Updated on September 24, 2021 3:14 am
44,974
Total active cases
Updated on September 24, 2021 3:14 am
1,594,200
Total confirmed cases
Updated on September 24, 2021 3:14 am

دولت بی.سی: اضافه حقوق به کارمندان بهداشت و مددکاران اجتماعی می‌دهیم


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

پاندمی: درخواست کمک کادر درمان آلبرتا از ارتش و صلیب‌سرخ

با افزایش فشارها بر سیستم درمان آلبرتا، چهار اتحادیه پزشکی استان از جیسون کنی خواستند برای کنترل اوضاع از ارتش و صلیب سرخ  درخواست...

ادامه رشد مبتلایان کرونا در آلبرتا

مقامات بهداشتی آلبرتا روز دوشنبه از شناسایی 4,633 مبتلای جدید COVID-19 در استان خبر دادند. 1,605 مورد از آن‌ها در 17 سپتامبر، 1,592 مورد...

واکسن کووید-۱۹ Pfizer برای کودکان ۵ تا ۱۱ سال امن است

Pfizer و شریک تجاری آن، BioNTech، از نتایج یک آزمایش بالینی فاز 2/3 و برنامه‌های کسب مجوز این واکسن برای واکسیناسیون گروه سنی ۵...

معرفی بهترین اقامتگاه‌های کوهستانی آلبرتا

اگر از اقامت در هتل‌ و اتاق‌های آن خسته شده‌اید باید گزینه‎‌های دیگر را امتحان کنید. در این بین اقامتگاه‌های کوهستانی و کوچک می‌توانند...

نوجوان کانادایی صاحب رکورد قدبلندترین نوجوان دنیا در گینس شد

یک نوجوان 15 ساله کانادایی به نام اولیویه ریو با قد 2 متر و 26 سانتی‌متر به عنوان بلند قدترین نوجوان جهان رکورد گینس...

دولت بریتیش کلمبیا می‌گوید برای تقویت وضع مالی کارمندان حوزه بهداشت و درمان و مددکاران اجتماعی، حقوق ویژه دوران کووید-۱۹ به آنها داده خواهد شد.

این طرح موقتی بخشی از ابتکار مشترک دولت بی.سی و دولت فدرال است که به کارمندان سیستم بهداشت و درمان و مددکاران تعلق خواهد گرفت. بیش از ۲۵۰,۰۰۰ کارگر و کارمند مستحق دریافت کمک مالی در قالب این طرحند «که مبلغ جبران زحمت آنها ۴ دلار برای هر ساعت کار به مدت ۱۶ هفته» تعیین شده است.

تمام افراد مشمول دریافت حقوق ویژه پندمی، پول آن را مستقیما از طریق کارفرمای خود دریافت می‌کنند و نیاز به ثبت درخواست جداگانه نیست.

وزیر امور مالیِ بی.سی، خانم کارول جیمز می‌گوید که این پرداخت «برای تقدیر از تلاش کارمندان بهداشت و مددکارانی است که جامعه، محله‌ها و مردم ما را سالم نگه می‌دارند تا زندگی در جریان باشد. خدمات و مراقبت‌های آنها بسیار مهم است.»

«از پرستاران گرفته تا کارمندان بخش خشونت‌های خانگی، همگی در حال تلاش برای اصلاح مشکلات جامعه‌اند و خدمات ضروری آنها برای پشتیبانی از سلامت فیزیکی و روانی مردم اهمیت دارد. کارمندان خط-مقدم مقابله با کووید-۱۹ در جریان این پندمی بیشترین خدمت را به جامعه کرده‌اند.»

«آنها بی‌وقفه و خستگی‌ناپذیر سلامت ما را پشتیبانی کرده‌اند و خدماتشان در اختیار آسیب‌پذیرترین بخش‌های جامعه قرار گرفته است.»

دولت فدرال طرح مشابهی را در آخر اپریل رونمایی کرده بود که اضافه حقوق ۴ دلار در ساعت را به افرادی می‌دهد که بیش از ۱۰۰ ساعت در ماه کار کرده باشند. در ادامه نیز آن طرح افراد بیشتری را زیر پوشش گرفت.

منبع: Daily Hive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید