Friday, September 24, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

27,581
Total deaths
Updated on September 24, 2021 3:14 am
44,974
Total active cases
Updated on September 24, 2021 3:14 am
1,594,200
Total confirmed cases
Updated on September 24, 2021 3:14 am

کنسرت‌های لایو و رایگان سورپرایزی در کلگری توسط هنرمندان رندوم در مکان های رندوم






عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

پاندمی: درخواست کمک کادر درمان آلبرتا از ارتش و صلیب‌سرخ

با افزایش فشارها بر سیستم درمان آلبرتا، چهار اتحادیه پزشکی استان از جیسون کنی خواستند برای کنترل اوضاع از ارتش و صلیب سرخ  درخواست...

ادامه رشد مبتلایان کرونا در آلبرتا

مقامات بهداشتی آلبرتا روز دوشنبه از شناسایی 4,633 مبتلای جدید COVID-19 در استان خبر دادند. 1,605 مورد از آن‌ها در 17 سپتامبر، 1,592 مورد...

واکسن کووید-۱۹ Pfizer برای کودکان ۵ تا ۱۱ سال امن است

Pfizer و شریک تجاری آن، BioNTech، از نتایج یک آزمایش بالینی فاز 2/3 و برنامه‌های کسب مجوز این واکسن برای واکسیناسیون گروه سنی ۵...

معرفی بهترین اقامتگاه‌های کوهستانی آلبرتا

اگر از اقامت در هتل‌ و اتاق‌های آن خسته شده‌اید باید گزینه‎‌های دیگر را امتحان کنید. در این بین اقامتگاه‌های کوهستانی و کوچک می‌توانند...

نوجوان کانادایی صاحب رکورد قدبلندترین نوجوان دنیا در گینس شد

یک نوجوان 15 ساله کانادایی به نام اولیویه ریو با قد 2 متر و 26 سانتی‌متر به عنوان بلند قدترین نوجوان جهان رکورد گینس...

Arts Commons میخواهد تابستان امسال با چند اجرای زنده و مجانی به شهر بازگردد اما شما نمیتوانید بلیط تهیه کنید چون تمامی اجراها بدون اطلاع قبلی و در مکان های رندوم توسط هنرمندان محلی برگزارخواهد شد. جاش دالدون مدیر برنامه های Arts Commons به Homestretch گفت: ما میخواستیم به وضعیت کنونی جامعه کمک کنیم، میخواستیم مجددا به صحنه برگردیم  و بهترین راهی که بلد هستیم و می دانیم چطورآن را طی کنیم هنر است.

او گفت ما با درنظر گرفتن اینکه تابستان کوتاه و شیرین است و با اندکی سبک تر کردن محدودیت ها میتوانیم دورهم جمع شویم – البته با رعایت فاصله دو متر از هم- به این نتیجه رسیدیم که این بهترین راه برای پیشروی در این شرایط غیرقابل پیش بینی است. Arts Xpedition نامی است که به این برنامه اطلاق میشود.

دالدون میگوید  بیشتر اجراها موزیکال خواهند بود- اولی یک اجرای جاز ملایم در Central Memorial Park بود- اما برنامه های دیگری مثل تئاتر موزیکال، اجراهای طنز،  tap danceو break dance هم در برنامه هست. او گفت: ما در نقاط مختلف شهر اجرا خواهیم داشت پس در پارکها، گوشه های خیابان، مکان های تفریحی و هر جایی ممکن است ظاهر شویم و اجرا داشته باشیم. این که دقیقا کجا هستیم به نوعی مثل یک راز است و مردم فقط ساعتی قبل از شروع اجرا مطلع میشوند که برنامه ای در حال تدارک است.

دلیل این کار این است که در زمان پاندمی کروناویروس افراد زیادی را در یک مکان خاص جمع نکنیم. برای تولید کننده ای مثل من که همیشه میخواهد بیشترین تعداد ممکن افراد را به یک نمایش دعوت کند تجربه جالبی است که حالا به دنبال جذب کمترین افراد ممکن هستم.

او گفت بخشی از این برنامه برای کمک به تسکین استرس روحی و ذهنی هست که این روزها همه مردم را درگیر کرده است. نگرانی های زیادی در مورد مراقبت های سلامت روح و ذهن مردم کلگری هست و بدیهی است که انزوا و گوشه گیری آسیب ها و عوارض زیادی خواهد داشت. ما میخواهیم به بهترین روشی که می توانیم به صحنه برگردیم و نقش کوچکی در بهبود این شرایط داشته باشیم.

اولین کنسرت به صورت سورپرایزی نزدیک ظهر و موقع ناهار در پارک با جمعیتی حدود 30 نفر برگزار شد که روی چمن و در سایه ها نشسته یا ایستاده بودند. جالب بود، چهره های خندان افراد و توجه بچه‌هایی که در حال بازی بودند به معنی خوشحالی آنها از این اتفاق بود.

arts-commons

او گفت: این به همان اندازه که برای مجریان خوب است برای حاضرین و مخاطبان هم خوب است. بسیاری از خانواده ها که آنجا بودند در حال ناهار خوردن بودند و گروهی در حال استراحت بین کار بودند. تمام دلگرمی من دیدن دوباره مخاطبان و مردم است و میدانم برای هنرمندان هم همین حس دلگرمی وجود دارد.

ساختمان Arts Commons  به طور رسمی از ماه مارچ بسته شد و همچنان بسته است اما به لطف حمایت بلندمدت اسپانسرها و خریداران بلیط  که بلیط شان را به سازمان اهدا کردند هنوز قادر به فعالیت است. او گفت: این برای ما واقعا مهم است. هم هدیه‌ای به مردم کلگری میدهیم و هم بازگشتی دوباره برای خودمان به صحنه است در حالی که همه چیز مجانی خواهد بود.

ممکن است یک قدم زدن ساده در خیابان، مردم را با یک کنسرت مجانی مواجه کند، البته میتوانند با دنبال کردن @yycarts در سوشال مدیا، ساعتی قبل از ناهار یا در زمان های دیگر راهنمای های خوبی در مورد این کنسرت های خیابانی به دست آورند.

دالدون در انتها گفت: ما در تمام تابستان این برنامه را در کلگری خواهیم داشت.

منبع:CBC

برای مطالعه بیشتر:

رهبر حزب محافظه کار از جاستین ترودو خواست که استعفا دهد

دوره پاندمی و مدیریت هزینه های زندگی










لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید