ده شرکت‌ ادمونتون قصد دارند در ماه اوت 37 نیروی جدید استخدام کنند. پس اگر بدنبال شغل هستید این فرصت را از دست ندهید!

Aecon

مشخصات شرکت: Aecon شرکتی ساختمانی می‌باشد که سازه‌های گوناگونی در سرتاسر کانادا ساخته و از مشهورترین آن‌ها می‌توان به CN Tower در تورنتو اشاره کرد. این شرکت اصالتا کاناداییست اما تحت مالکیت China Communications Construction Co. قرار دارد.

فرصت‌ شغلی:

 • Human Resources Coordinator در ادمونتون

مزایا: ایمنی، اعتماد، علاقه به کار و ایجاد فرصت برای یادگیری و رشد در محیط کار جزو اولویت‌های Aecon است. پکیج Aecon Total Rewards شامل مزایای پزشکی، دندانپزشکی، بازنشستگی و بیمه در اختیارتان قرار می‌گیرد. بعلاوه شرکت هزینه شهریه تحصیل کارمندان در دوره‌های مرتبط با شغل را می‌پردازد.

اطلاعات بیشتر در وبسایت شرکت

Granify

مشخصات شرکت: Granify به مشتریانش کمک می‌کند تجربه بهتری از خرید آنلاین داشته و پول بیشتری کسب کنند. آن‌ها به تجارت الکترونیک، یادگیری ماشین و روانشناسی می‌پردازند. ادارات شرکت در ادمونتون معمولا فارغ‌التحصیلان برنامه‌نویسی دانشگاه آلبرتا را استخدام می‌کند اما مراکزی در نیویورک و تگزاس نیز دارد.

فرصت‌های شغلی: شعبه ادمونتون چهار نفر را در بخش‌های

 • Lead Generation Associate
 • Business Development Associate
 • Junior Technology Sales
 • Machine Learning Engineer

مزایا: تمرکز، مثبت‌اندیشی و پیشرفت فردی ارزش‌های شرکت را تشکیل می‌دهند. Granify برنامه‌هایی برای تقویت و رشد کارمندان خود دارد.

اطلاعات بیشتر در وبسایت شرکت

ARC Business Solutions Inc.

مشخصات شرکت: ARC به مشتریانش در حوزه IT راه‌حل ارائه می‌کند و برخی از سازمان‌های بزرگ آلبرتا ازجمله دولت استانی، Enbridge و انجمن پزشکی آلبرتا با آن همکاری دارند. این شرکت در سال 1998 در ادمونتون پایه‌گذاری شد و فعالیت خود را در سرتاسر کانادا و ایالات‌متحده گسترش داده است.

فرصت‌های شغلی:

مزایا: شر سود اشتراکی، پاداش سه‌ماهه، امکان کار از راه دور، RRSP، هدایای سالیانه و پارتی‌های سازمانی و اجتماعی ازجمله مزایای شرکت هستند.

اطلاعات بیشتر در وبسایت شرکت

BioWare

مشخصات شرکت: این استودیو بازی‌های کامپیوتری از سال 1995 در ادمونتون شروع به کار کرد. BioWare بخاطر ساخت بازی‌هایی چون Anthem، Mass Effect، Dragon Age، Baldur’s Gate، MDK 2، Neverwinter Nights و Star Wars شهرت داشته و زیرمجموعه EA Games است.

فرصت‌های شغلی: هشت نفر در بخش‌های

 • art
 • Software Development
 • Production
 • Product Management

مزایا: دفتر شرکت در Epcor Tower واقع شده و کارمندان به باشگاه ورزشی دسترسی دارند. هر روز صبح صبحانه رایگان توزیع می‌شود و تمام امکانات بازی کردن در ساعات بیکاری فراهم است! بعلاوه فعالیت‌های اجتماعی متنوعی چون سفرهای اسکی، مهمانی‌های چای، dragon boating، فوتبال و بازی‌های فکری شبانه از طرف شرکت تدارک دیده می‌شوند.

اطلاعات بیشتر در وبسایت شرکت

ATB

مشخصات شرکت: این شرکت خدمات مالی دنیای پیچیده بانکداری و سرمایه‌گذاری را به زبانی ساده به مشتریانش ارائه می‌کند. شرکت ATB بیش از 80 سال قدمت دارد.

فرصت‌های شغلی: پنج نفر استخدام در ادمونتون

مزایا: حمایت، اعتماد، نقش‌آفرینی، مسئولیت و همکاری اصول ATB هستند. این شرکت بارها بعنوان یکی از 100 محیط کار برتر کشور انتخاب شده است.

اطلاعات بیشتر در وبسایت شرکت

Dr. Bill

مشخصات شرکت: Dr. Bill یک اپلیکیشن پرداخت صورتحساب موبایل در اختیار پزشکان کانادایی قرار داده است. به این ترتیب پرداخت مربوط به خدمات ارائه شده به بیماران با لمس یک آیکون و ورود به اپ انجام می‌شوند. بعلاوه Dr. Bill به پزشکان درباره نحوه ارائه سودمند صورتحساب به مسئولان استانی مشاوره می‌دهد. این شرکت بخاطر خدمات مطمئن و قابل اطمینانش شهرت دارد.

فرصت‌های شغلی:

 • Billing Agent باتجربه و دورکار در هر کجای استان

مزایا: دستمزد این شغل برای هر ساعت 16 تا 20 دلار بوده و هزینه‌های تلفن همراه نیز بحساب شرکت است. دورکاری بودن شغل نیز مزیت مهمی محسوب می‌شود. Dr. Bill بخاطر کیفیت خدماتش شهرت دارد.

اطلاعات بیشتر در وبسایت شرکت

Enbridge

مشخصات شرکت: Enbridge در زمینه انرژی فعالیت داشته و مالک هزاران کیلومتر خط لوله در سرتاسر آمریکای شمالی است.

فرصت‌های شغلی: هفت نفر در بخش‌های

 • Maximo Functional Senior Advisor
 • GIS Advisor
 • Project Controls Supervisor
 • Construction Specialist
 • سه نفر برای Master Scheduler

مزایا: هدف شرکت کمک به کارمندان با هدف دستیابی به پتانسیل واقعی آنهاست. کارکنان بخاطر سختکوشی مورد قدردانی قرار می‌گیرند و باید مهارت‌های موثر به پیشرفت خود و شرکت را فرا گیرند. Enbridge شانزده مرتبه در لیست 100 کارفرمای برتر کانادا جای گرفته است.

اطلاعات بیشتر در وبسایت شرکت

Sazerac Brands

مشخصات شرکت: Sazerac Brands زیر مجموعه US Bourbon بوده و در زمینه تولید شراب فعالیت می‌کند.

فرصت‌های شغلی:

 • Regional Portfolio Specialist ساکن ادمونتون که بتواند با تیم فروش Charlton Hobbs برای دستیابی به اهداف بازاریابی تعیین شده همکاری کند.

مزایا: مسافرت بخشی از این شغل است و شرکت هزینه‌های رفت‌وآمد با اتومبیل را حساب می‌کند. بعلاوه مزایایی چون پزشکی، دندانپزشکی و RRSP نیز به کارمندان ارائه می‌شود. در صورت داشتن موفقیت پاداش دریافت خواهید کرد.

اطلاعات بیشتر در وبسایت شرکت

Aurora Cannabis

مشخصات شرکت: این شرکت طیف متنوع و با کیفیتی از محصولات کانابیس تولید می‌کند.

فرصت‌های شغلی: شش نفر ساکن ادمونتون در بخش‌های

اطلاعات بیشتر در وبسایت شرکت

The Brick

مشخصات شرکت: The Brick محصولات مبلمان خانگی تولید می‌کند.

فرصت‌های شغلی: دو نفر در بخش‌های

 • Web Designer
 • National Logistics Manager

مزایا: برنامه‌های پزشکی و دندانپزشکی، بیمه عمر و از کار افتادگی، مرخصی بیماری و دیگر برنامه‌های رفاهی به کارکنان ارائه می‌شوند. بعلاوه در فروشگاه‌های شرکت و شرکایش از تخفیف برخوردار شده امکان تحصیل و دسترسی به دوره‌های آنلاین، برنامه‌های آموزشی و بازپرداخت شهریه دوره‌ها نیز وجود دارد.

اطلاعات بیشتر در وبسایت شرکت

منبع: Daily Hive

عضویت در خبرنامه


پاسخ دهید به این دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید