Sunday, January 17, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

17,865
Total deaths
Updated on January 17, 2021 1:23 am
76,233
Total active cases
Updated on January 17, 2021 1:23 am
702,183
Total confirmed cases
Updated on January 17, 2021 1:23 am

جریمه هزار دلاری مسافران هوایی به دلیل امتناع از پوشیدن ماسک

عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

آیا با امتیاز CRS پایین بایستی وارد Express Entry شویم؟

آیا در بین کسانی هستید که امتیاز CRS پایینی دارند و احساس می‌کنند که نباید پروفایل Express Entry بسازند و بخت خود را بیازمایند؟ شاید...

امید کلگری برای میزبانی رقابت‌های جهانی اسکی و اسنوبورد

کلگری قصد دارد برای میزبانی رقابت‌های جام جهانی اسکی و اسنوبورد در ماه فوریه اقدام کند. بنابراین بهترین ورزشکاران این دو رشته ورزشی ممکن...

گذرنامه کانادایی یکی از قدرتمندترین گذرنامه‌های جهان

گذرنامه کانادایی به عنوان یکی از 20 گذرنامه قدرتمند جهان شناخته می‌شود. شاخص گذرنامه که توسط Arton Capital ایجاد شده است، لیستی از قدرتمندترین گذرنامه‌ها...

اخراج ۱۷۰۰ کارمند ایر کانادا و کاهش پروازهای این شرکت هواپیمایی

ایر کانادا در حالی که پروازهای سه ماهه اول 2021 را کاهش می‌دهد، تقریباً 1700 کارمندش را اخراج می‌کند. بیانیه‌ای که تحت عنوان « تنظیم...

هینشاو: آلبرتا از انتشار عمده COVID-19 در ایام تعطیلات جلوگیری کرد

آلبرتا، پس از تعطیلات، شاهد افزایش شیوع COVID-19 جدید نبوده است. این امر باعث شد دکتر دینا هینشاو از اکثریت ساکنان بخاطر پیروی از...

نخستین جریمه‌ها برای عدم رعایت الزامات پوشیدن ماسک در هواپیما توسط Transport Canada اعمال شد.

طبق یک بیانیه، آژانس مذکور اولین جریمه پولی در کانادا را برای شکستن قانون “پوشیدن الزامی ماسک در هواپیما به دلیل شیوع کووید19” برای دو مسافر در دو پرواز جداگانه صادر کرد. Transport Canada در این بیانیه گفت: دو مسافر به دلیل مقاومت در مقابل توصیه مهماندار برای پوشیدن ماسک، هر کدام 1,000 دلار جریمه شدند.

اینطور که گزارش شده، اولین بار در پرواز کلگری به واترلو در تاریخ 14 ژوئن نپوشیدن ماسک منجر به آلوده شدن پرواز و مسافران شد و دومین حادثه در تاریخ 7 جولای در پرواز WestJet از ونکوور به کلگری رخ داد.

در ادامه بیاینه آمده است: در هر دو پرواز، اشخاص چندین بار در مقابل  توصیه مهماندارها به پوشیدن ماسک مقاومت کردند. طبق قانون موقت دولت، مسافران باید با هر گونه دستورالعملی در مورد پوشیدن ماسک  که از سوی مسئولین و خدمه پرواز اعلام میشود با احترام موافقت کنند.

همچنین همه مسافران باید قبل از سوار شدن به هواپیما یک ماسک همراه خود داشته باشند و آن را در تمام مراحل پرواز بپوشند: هنگام سوارشدن، حین پرواز، از لحظه باز شدن درب هواپیما تا زمانی که از آن خارج شوند و وارد فضای فرودگاه شوند.

مسافران تنها در موقعیت‌های ‌خاص از پوشیدن ماسک معاف هستند: خوردن، آشامیدن و مصرف دارو

این سیاست در ماه آپریل اعمال شد تا به مردم اجازه بدهد در دوره پاندمی با امنیت خاطر مسافرت کنند. اگرچه دولت اعلام کرد که اعمال این قانون به معنای تشویق شهروندان به مسافرت نیست بلکه صرفا برای تأمین امنیت سفرهای ضروری است. وزیر حمل و نقل، Marc Garneau گفت: “شهروندان کانادایی همچنان باید محتاطانه پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند و در صورت امکان در خانه بمانند و از مسافرت های غیرضروری خودداری کنند.”

“با این حال اگر مجبور به مسافرت هستید، پوشیدن ماسک مهم‌ترین اقدام بهداشتی است که برای احترام به اطرافیان‌تان می‌توانید انجام دهید. خصوصا در مواردی که رعایت فاصله فیزیکی کمی دشوار است.”

جریمه‌های مذکور در پی افزایش نارضایتی کانادایی‌ها از سفرهای هوایی تصویب شد، چرا که آژانس حمل و نقل کانادا (CTA) به Daily Hive گفت از زمان شروع پاندمی هزاران شکایت در مورد خطوط هوایی دریافت کردند.

CTA در ادامه گفت: از اواسط ماه مارچ تا 26 آگوست، آنها بیش از 8 هزار شکایت دریافت کردند و در حالی که دلیل واضحی بیان نکردند، مدعی شدند اکثر این شکایت‌ها مربوط به دوره پاندمی است.

منبع: Daily Hive

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید