Friday, September 24, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

27,581
Total deaths
Updated on September 24, 2021 2:14 am
44,974
Total active cases
Updated on September 24, 2021 2:14 am
1,594,200
Total confirmed cases
Updated on September 24, 2021 2:14 am

دانلود برنامه های TikTok و WeChat در امریکا ممنوع شد


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

پاندمی: درخواست کمک کادر درمان آلبرتا از ارتش و صلیب‌سرخ

با افزایش فشارها بر سیستم درمان آلبرتا، چهار اتحادیه پزشکی استان از جیسون کنی خواستند برای کنترل اوضاع از ارتش و صلیب سرخ  درخواست...

ادامه رشد مبتلایان کرونا در آلبرتا

مقامات بهداشتی آلبرتا روز دوشنبه از شناسایی 4,633 مبتلای جدید COVID-19 در استان خبر دادند. 1,605 مورد از آن‌ها در 17 سپتامبر، 1,592 مورد...

واکسن کووید-۱۹ Pfizer برای کودکان ۵ تا ۱۱ سال امن است

Pfizer و شریک تجاری آن، BioNTech، از نتایج یک آزمایش بالینی فاز 2/3 و برنامه‌های کسب مجوز این واکسن برای واکسیناسیون گروه سنی ۵...

معرفی بهترین اقامتگاه‌های کوهستانی آلبرتا

اگر از اقامت در هتل‌ و اتاق‌های آن خسته شده‌اید باید گزینه‎‌های دیگر را امتحان کنید. در این بین اقامتگاه‌های کوهستانی و کوچک می‌توانند...

نوجوان کانادایی صاحب رکورد قدبلندترین نوجوان دنیا در گینس شد

یک نوجوان 15 ساله کانادایی به نام اولیویه ریو با قد 2 متر و 26 سانتی‌متر به عنوان بلند قدترین نوجوان جهان رکورد گینس...

وزارت بازرگانی ایالات متحده(USDOC) روز جمعه 18 سپتامبر اعلام کرد که دانلود اپلیکیش‌های WeChat و TikTok در ایالات متحده ممنوع شده است. دانلود این اپلیکیشن‌ها در تمامی App Store ها از تاریخ 20 سپتامبر متوقف شده است.
علاوه بر توقف اجازه دانلود این برنامه‌ها، استفاده از پیام‌رسان معروف و محبوب Wechat هم از 20 سپتامبر ممنوع شده است. البته تا تاریخ 12 نوامبر و اعمال کامل ممنوعیت استفاده از TikTok همچنان کاربران می‌توانند برای ساخت ویدئو از این اپلیکیشن استفاده کنند.

اگر نگرانی‌های امنیتی ایجاد شده در مورد TikTok تا 12 نوامبر برطرف شود، ممکن است دستور ممنوعیت استفاده از این اپلیکیشن لغو شود.

طبق اطلاعیه USDOC، این ممنوعیت به دنبال دستورات رئیس جمهور ترامپ که در تاریخ 6 آگوست 2020 برای حفاظت از امنیت ملی ایالات متحده امضا شد، اعمال شد.

وزیر تجارت و بازرگانی ایالات متحده، Wilbur Ross، در یک نشست مطبوعاتی گفت:”اقدامات امروزی یک بار دیگر ثابت کرد که رئیس جمهور ترامپ تمام تلاش خود را برای تضمین امنیت ملی ما و محافظت از آمریکایی‌ها در مقابل تهدیدات حزب کمونیست چین، انجام خواهد داد.”

“به دستور رئیس جمهور، ما ضمن اقدام به حفظ و ارتقا ارزشهای ملی خود ، هنجارهای مبتنی بر قوانین دموکراتیک و اجرای تهاجمی قوانین و مقررات ایالات متحده ، اقدامات مهمی را برای مقابله با مجموعه چینیِ مخرب اطلاعات شخصی شهروندان آمریکایی انجام داده ایم.”

منبع: Daily Hive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید