Friday, September 24, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

27,581
Total deaths
Updated on September 24, 2021 2:14 am
44,974
Total active cases
Updated on September 24, 2021 2:14 am
1,594,200
Total confirmed cases
Updated on September 24, 2021 2:14 am

افزایش مبتلایان کرونا در کلگری


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

پاندمی: درخواست کمک کادر درمان آلبرتا از ارتش و صلیب‌سرخ

با افزایش فشارها بر سیستم درمان آلبرتا، چهار اتحادیه پزشکی استان از جیسون کنی خواستند برای کنترل اوضاع از ارتش و صلیب سرخ  درخواست...

ادامه رشد مبتلایان کرونا در آلبرتا

مقامات بهداشتی آلبرتا روز دوشنبه از شناسایی 4,633 مبتلای جدید COVID-19 در استان خبر دادند. 1,605 مورد از آن‌ها در 17 سپتامبر، 1,592 مورد...

واکسن کووید-۱۹ Pfizer برای کودکان ۵ تا ۱۱ سال امن است

Pfizer و شریک تجاری آن، BioNTech، از نتایج یک آزمایش بالینی فاز 2/3 و برنامه‌های کسب مجوز این واکسن برای واکسیناسیون گروه سنی ۵...

معرفی بهترین اقامتگاه‌های کوهستانی آلبرتا

اگر از اقامت در هتل‌ و اتاق‌های آن خسته شده‌اید باید گزینه‎‌های دیگر را امتحان کنید. در این بین اقامتگاه‌های کوهستانی و کوچک می‌توانند...

نوجوان کانادایی صاحب رکورد قدبلندترین نوجوان دنیا در گینس شد

یک نوجوان 15 ساله کانادایی به نام اولیویه ریو با قد 2 متر و 26 سانتی‌متر به عنوان بلند قدترین نوجوان جهان رکورد گینس...

کلگری از نظر شیوع کرونا در وضعیت هشدار قرار گرفت. براساس آمار جدید مبتلایان هم‌اکنون 868 بیمار فعال در این شهر حضور دارند.

مدیر کل بهداشت آلبرتا دکتر هینشاو در کنفرانس مطبوعاتی خود گفت: امروز شهر کلگری در لیست هشدار قرار گرفت. هم‌اکنون 868 بیمار فعال در شهر هستند، به عبارت دیگر 50.9 مبتلا در هر 100،000 نفر مشاهده شده است. در روزهای اخیر چندین شیوع گسترده ویروس در شهر را شاهد بودیم که علت به علت گردهمایی‌ و دورهمی‌های دوستانه رخ داده بودند. شرایط کنونی نشان می‌دهد که هیچ منطقه‌ای از گزند ویروس در امان نیست و در صورت بی‌توجهی به محدودیت‌ها تعداد بیماران به سرعت افزایش خواهد یافت.

با اینحال هینشاو هیچگونه محدودیت یا قوانین محدودکننده‌ای برای کلگری اعلام نکرد.

قوانین داوطلبانه‌ای که از اوایل ماه جاری در ادمونتون وضع شده‌اند همچنان قابل اجرا هستند. تا روز جمعه تعداد موارد فعال در این شهر به بیش از 1،500 نفر رسید.

طبق آخرین آمار تعداد مبتلایان فعال آلبرتا نیز به 2،836 نفر رسیده که تنها چند صد مورد با بالاترین رکورد ثبت شده از زمان آغاز پاندمی در استان فاصله دارد.

هینشاو نرخ اعلام نتایج مثبت در سطح استان را نیز 2.24 درصد برای تمام تست‌های اعلام کرد.

در حال حاضر 117 بیمار به دلیل ابتلا به COVID-19 در بیمارستان‌های استان بستری هستند که از این تعداد 40 نفر در Calgary Zone و 63 نفر در Edmonton Zone و باقی در دیگر نواحی حضور دارند.

از تمام شهروندان خواسته شده تا با حفظ فاصله فیزیکی ایمن، پوشیدن ماسک در اماکن عمومی، رعایت نکات بهداشتی و ضدعفونی‌ مناسب دست‌ها و ماندن در خانه در صورت احساس بیماری، به قطع شدن زنجیره کرونا کمک کنند.

منبع: Daily Hive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید