Monday, September 27, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

27,649
Total deaths
Updated on September 27, 2021 5:56 am
46,479
Total active cases
Updated on September 27, 2021 5:56 am
1,602,379
Total confirmed cases
Updated on September 27, 2021 5:56 am

آلبرتا: ثبت 2،269 بیمار جدید تنها در چهار روز


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

نمایش نورپردازی سه‌بعدی بر روی برج ونکوور

قرار است برج اداری بزرگ ونکوور که در مرکز شهر قرار دارد به مدت یک هفته تبدیل به یک بوم بزرگ در فضای باز...

راهنمای رصد ایستگاه فضایی در کانادا

کانادایی‌ها می‌توانند در چند هفته آینده حرکت ایستگاه فضایی در مدار زمین را تماشا کنند. براساس اعلام ناسا و Spot the Station ایستگاه فضایی تا...

پاندمی: درخواست کمک کادر درمان آلبرتا از ارتش و صلیب‌سرخ

با افزایش فشارها بر سیستم درمان آلبرتا، چهار اتحادیه پزشکی استان از جیسون کنی خواستند برای کنترل اوضاع از ارتش و صلیب سرخ  درخواست...

ادامه رشد مبتلایان کرونا در آلبرتا

مقامات بهداشتی آلبرتا روز دوشنبه از شناسایی 4,633 مبتلای جدید COVID-19 در استان خبر دادند. 1,605 مورد از آن‌ها در 17 سپتامبر، 1,592 مورد...

واکسن کووید-۱۹ Pfizer برای کودکان ۵ تا ۱۱ سال امن است

Pfizer و شریک تجاری آن، BioNTech، از نتایج یک آزمایش بالینی فاز 2/3 و برنامه‌های کسب مجوز این واکسن برای واکسیناسیون گروه سنی ۵...

در چهار روز گذشته شمار مبتلایان کروناویروس آلبرتا جهش چشمگیری داشته است.

دکتر دینا هینشاو رئیس سازمان بهداشت آلبرتا در کنفرانس خبری روز سه‌شنبه خود با اشاره به آخرین اطلاعات منتشر شده در وبسایت دولت استانی به این موضوع واکنش نشان داد.

براساس آمار بدست آمده از هفته گذشته به اینسو نشان می‌دهد که 2،269 بیمار جدید شناسایی شده‌اند‌نداابی. آمار تفکیکی روزهای جمعه، شنبه، یکشنبه و دوشنبه بترتیب 581، 525، 592 و 570 نفر بوده‌اند.

علاوه بر این متاسفانه در روزهای پایانی هفته 15 نفر بر اثر ابتلا به ویروس جان خود را از دست داده‌اند. 167 نفر نیز در مراکز بیمارستانی بستری شده‌اند که از این تعداد 27 نفر در بخش ICU تحت مراقبت‌های ویژه می‌باشند.

با پیشی گرفتن میزان موارد جدید ابتلا از بهبودیافتگان هم‌اکنون موارد فعال بیماری در استان به 6،011 نفر در روز سه‌شنبه 3 نوامبر افزایش یافته است.

آمار فعلی دو برابر رقم موارد فعال در ماه اپریل و دوران وضع مقررات سختگیرانه قرنطینه می‌باشد.

دکتر هینشاو با اشاره به اینکه مقامات استانی اثربخشی وضع قوانین و محدودیت‌های جدید را به دقت بررسی می‌کنند گفت چنانچه اقدامات اخیر نتواند مانع از افزایش موارد جدید بیماری شود احتمالا شاهد اجرای قوانین سختگیرانه‌تری خواهیم بود.

او در کنفرانس مطبوعاتی خود گفت: در روزهای آینده تاثیر مثبت احتمالی اقداماتی چون محدودیت گردهمایی در شهرهای کلگری و ادمونتون را خواهیم سنجید. در صورت نیاز راهکارهای سختگیرانه‌تری اجرا خواهند شد.

بمانند همیشه از شهروندان آلبرتا خواسته شده تا با حفظ فاصله فیزیکی ایمن، پوشیدن ماسک در اماکن عمومی، استفاده از ضدعفونی‌کننده‌های استاندارد و خارج نشدن از خانه در صورت داشتن علائم بیماری به کاهش انتشار ویروس در سطح جامعه کمک کنند.

منبع: ِDaily Hive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید