Sunday, August 1, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

26,600
Total deaths
Updated on August 1, 2021 5:28 pm
6,647
Total active cases
Updated on August 1, 2021 5:28 pm
1,431,043
Total confirmed cases
Updated on August 1, 2021 5:28 pm

 جیسون کنی: قرنطینه نقض حقوق شهروندان است


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

بهترین پاسیوهای روی پشت‌بام در شهر کلگری

یکی از بهترین راه‌ها برای گذران اوقات فراغت، نوشیدن آبجوی خنک در پاسیوهای کلگری ست که توسط صاحبان خوش‌ذوق روی پشت‌بام‌های بلند این شهر...

پلیس به دنبال 4 مظنون تیراندازی در ادمونتون

پلیس ادمونتون از مردم درخواست کرد که برای شناسایی چهار مظنونی که در تیراندازی ادمونتون نقش داشتن به تحقیقات پلیس کمک کنند. اعضای گشت پلیس...

احتمال برگزاری انتخابات فدرال زودهنگام در سپتامبر

جاستین ترودو نخست‌وزیر لیبرال کانادا احتمالا در ماه سپتامبر انتخابات زودهنگام برگزار کند. اجرای موفقیت‌آمیز برنامه واکسیناسیون و برچیده شدن محدودیت‌های کرونا باعث افزایش...

اعلام تغییرات جدید در قوانین کرونایی آلبرتا

مقامات آلبرتا تغییرات جدیدی در مقررات و قوانین کووید-۱۹ اعمال کردند که طی دو مرحله اجرا می‌شوند. مرحله اول تغییرات از پنجشنبه 29 جولای اجرا...

نیازمندی‌های اشتغال کلگری: ۵۰۰ فرصت شغلی جدید

اگر ساکن کلگری هستید و بدنبال کار می‌گردید این مقاله را تا آخر بخوانید. با کاهش محدودیت‌های کرونایی روند استخدام نیرو در بیزینس‌های شهر نیز...

جیسون کنی نخست‌وزیر آلبرتا به سوال خبرنگاران درباره اینکه “آیا باید منتظر محدودیت‌های سختگیرانه‌تر و قرنطینه در استان باشیم؟” پاسخ داد.

کنی وضع محدودیت‌های مشابه آنچه در کشورهای اروپایی شاهد هستیم را نقض حقوق شهروندان و مانعی بر سر راه امرار معاش افراد توصیف کرد.

بگفته او قوانین و محدودیت‌های جدید براساس داده‌های منتشر شده توسط اداره بهداشت و با هدف کنترل شیوع، در مراکز انتشار ویروس، وضع می‌شوند.

کنی گفت: “در پاسخ به کسانی که از ما می‌خواهند رستوران‌ها را تعطیل کنیم باید بگویم که طبق آمار بدست آمده تنها 0.7 موارد انتقال ویروس شناسایی شده در رستوران‌ها و بیزینس‌های مشابه رخ داده‌‌اند.”

او با پذیرش این موضوع که بسیاری از شهروندان خواستار قرنطینه شهرها هستند از این گروه خواست تا به پیامدهای اقتصادی و عاطفی تصمیم، و آنچه بر مالکین و کارکنان بیزینس‌ها خواهد گذشت، نیز فکر کنند.

کنی افزود: “من از کسانی که چنین خواسته‌ای دارند می‌خواهم تا برای کسانی که به سختی در شرایط کنونی امرار معاش می‌کنند نیز دلسوزی کنند. به صاحبان رستوران که زندگی آن‌ها به این شغل بستگی دارد و به سختی برای ادامه حیات خود می‌جنگند نیز فکر کنند.”

او معتقد است که دستیابی به رکورد صفر بیمار با اعمال قرنطینه‌های سنگین منجر به هزینه‌ای غیرقابل قبول برای زندگی و وضعیت شغلی شهروندان خواهد شد.

این اظهارات نخست‌وزیر درحالی بیان شد که او از شهروندان کلگری و آلبرتا خواسته تا به ملاقات هم در منزل یکدیگر نروند. بگفته کنی دورهمی‌های خصوصی در منازل مسکونی تاثیر زیادی بر افزایش آمار مبتلایان در استان داشته است.

در 24 ساعت گذشته 609 بیمار جدید COVID-19 در آلبرتا شناسایی شده‌اند که به نسب رقم 802 بیمار در روز قبل‌تر کاهش یافته است. با اینحال تا عادی شدن شرایط در استان راهی طولانی در پیش داریم.

منبع: Daily Hive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید