Friday, October 22, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

28,667
Total deaths
Updated on October 22, 2021 3:36 am
29,209
Total active cases
Updated on October 22, 2021 3:36 am
1,693,169
Total confirmed cases
Updated on October 22, 2021 3:36 am

 جیسون کنی: قرنطینه نقض حقوق شهروندان است


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

حذف محدودیت‌ ظرفیت رویدادهای داخلی در بریتیش کلمبیا

بریتیش کلمبیا محدودیت‌های ظرفیت رویدادهای فضای داخلی نظیر کنسرت‌ها، تئاتر و سالن‌های سینما را در اواخر ماه جاری لغو می‌کند. دکتر بانی هنری مسئول بهداشت...

کمک کانادا به ناسا در پرتاب بزرگترین تلسکوپ فضایی در طول تاریخ

ناسا با همکاری آژانس فضایی اروپا و کانادا (CSA) تلسکوپ فضایی جیمز وب که ۱۰۰ برابر قوی‌تر از هابل و بزرگترین تلسکوپ در طول...

درخواست رسمی Pfzier از بهداشت کانادا برای صدور مجوز واکسن کودکان ۵ تا ۱۱ سال

شرکت داروسازی Pfizer به عنوان اولین تولیدکننده واکسن کودکان با ارسال یک گزارش رسمی به بهداشت کانادا از این سازمان درخواست کرد واکسن‌ کووید-۱۹...

مستأجران کانادایی ماهانه ۷۶۹ دلار بیشتر از مالکین خانه‌ها ضرر می‌کنند

براساس تحقیق جدیدی که توسط شرکت املاک و مستغلات Royal Le Page انجام پذیرفته، مالکین خانه‌ها در کانادا به طور قابل توجهی هزینه کمتری...

آشنایی با Mathnasium و رشد مهارت ریاضی کودکان

استفاده از شیوه Mathnasium موجب دگرگونی شناخت کودک از ریاضیات و درک بهتر او از این علم می‌شود. لری مارتینک برای ابداع این شیوه...

جیسون کنی نخست‌وزیر آلبرتا به سوال خبرنگاران درباره اینکه “آیا باید منتظر محدودیت‌های سختگیرانه‌تر و قرنطینه در استان باشیم؟” پاسخ داد.

کنی وضع محدودیت‌های مشابه آنچه در کشورهای اروپایی شاهد هستیم را نقض حقوق شهروندان و مانعی بر سر راه امرار معاش افراد توصیف کرد.

بگفته او قوانین و محدودیت‌های جدید براساس داده‌های منتشر شده توسط اداره بهداشت و با هدف کنترل شیوع، در مراکز انتشار ویروس، وضع می‌شوند.

کنی گفت: “در پاسخ به کسانی که از ما می‌خواهند رستوران‌ها را تعطیل کنیم باید بگویم که طبق آمار بدست آمده تنها 0.7 موارد انتقال ویروس شناسایی شده در رستوران‌ها و بیزینس‌های مشابه رخ داده‌‌اند.”

او با پذیرش این موضوع که بسیاری از شهروندان خواستار قرنطینه شهرها هستند از این گروه خواست تا به پیامدهای اقتصادی و عاطفی تصمیم، و آنچه بر مالکین و کارکنان بیزینس‌ها خواهد گذشت، نیز فکر کنند.

کنی افزود: “من از کسانی که چنین خواسته‌ای دارند می‌خواهم تا برای کسانی که به سختی در شرایط کنونی امرار معاش می‌کنند نیز دلسوزی کنند. به صاحبان رستوران که زندگی آن‌ها به این شغل بستگی دارد و به سختی برای ادامه حیات خود می‌جنگند نیز فکر کنند.”

او معتقد است که دستیابی به رکورد صفر بیمار با اعمال قرنطینه‌های سنگین منجر به هزینه‌ای غیرقابل قبول برای زندگی و وضعیت شغلی شهروندان خواهد شد.

این اظهارات نخست‌وزیر درحالی بیان شد که او از شهروندان کلگری و آلبرتا خواسته تا به ملاقات هم در منزل یکدیگر نروند. بگفته کنی دورهمی‌های خصوصی در منازل مسکونی تاثیر زیادی بر افزایش آمار مبتلایان در استان داشته است.

در 24 ساعت گذشته 609 بیمار جدید COVID-19 در آلبرتا شناسایی شده‌اند که به نسب رقم 802 بیمار در روز قبل‌تر کاهش یافته است. با اینحال تا عادی شدن شرایط در استان راهی طولانی در پیش داریم.

منبع: Daily Hive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید