Thursday, September 16, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

27,310
Total deaths
Updated on September 16, 2021 12:23 pm
42,677
Total active cases
Updated on September 16, 2021 12:23 pm
1,561,113
Total confirmed cases
Updated on September 16, 2021 12:23 pm

جریمه 5000 دلاری برای رعایت نکردن قوانین COVID-19 در تورنتو


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

آلبرتا: اعلام مقررات و محدودیت‌های کرونایی جدید

آلبرتا برنامه تاییدیه واکسیناسیون و محدودیت‌های کرونایی جدید خود را همزمان با افزایش آمار مبتلایان COVID-19، اجرا می‌کند. عصر چهارشنبه نخست‌وزیر جیسون کنی، تایلر شاندرو...

بهترین لپ‌تاپ‌های ارزان‌قیمت 2021

هنگام خرید لپ‌تاپ ارزان‌قیمت باید با نبود برخی قابلیت‌ها کنار آمد، اما این بمعنای آن نیست که محصول نهایی ارزش مبلغ پرداختی را نخواهد...

رستوران‌های آلبرتا برای سرویس‌دهی در محیط سرپوشیده ملزم به رعایت قوانین جدید استانی‌اند

مقامات آلبرتا از به‌روزرسانی محدودیت‌های جدید کووید-۱۹ در مورد بارها، میخانه‌ها و رستوران‌های استان خبر دادند که از هفته آینده اجرا می‌شوند. در کنفرانس خبری...

مشارکت بیش از 5.7 میلیون کانادایی در رای‌گیری زودهنگام انتخابات

براساس آخرین آمار انتخابات کانادا، در حالی که کمتر از یک هفته به انتخابات فدرال باقی مانده است، 5.78 میلیون کانادایی در رای‌گیری زودهنگام...

اسپیس‌اکس اولین فضاپیما با خدمه غیرحرفه‌ای را به فضا فرستاد

راکت اسپیس اکس با چهار مسافر غیرحرفه‌ای خود که شامل یک مدیر شرکت تجارت الکترونیک میلیاردر و سه شهروند عادی بود از فلوریدا راهی...

در حال حاضر تورنتو می‌تواند به دلیل عدم رعایت قوانین بهداشت عمومی برای کنترل شیوع COVID-19 افراد را تا سقف 5000 دلار و شرکت‌های بزرگ را تا سقف 25000 دلار در روز جریمه کند.

معمولاً بازرسان بهداشت عمومی تورنتو این قانون را اجرا می‌کنند، اما اکنون این جریمه‌ها توسط افسران اجرایی آیین‌نامه و پلیس تورنتو صادر می‌شود و اختیار اجرای دستورات اضافی به این دو سازمان محول شده است.

به گفتۀ فرمانده متیو پگ، آخر هفته در یک منطقۀ تفریحی، به وضعیت 80  رستوران رسیدگی شد که از این تعداد 71 رستوران مطابق مصوبه عمل می‌کردند و به 5 رستوران با فضای سرپوشیدۀ ناهارخوری اتهام زده شد. همچنین 4 اخطار نیز صادر شده است.

31 برگ جریمه و 13 اخطار برای فعالیت غیرقانونی در سواحل صادر شده است. به گفتۀ پگ افسران 31 آتش بزرگ غیرقانونی را خاموش کردند که شامل 3 آتش بدون مراقب و رها شده بوده است.

همچنین 25 مورد شکایت از اجتماعات خصوصی ثبت شده است. پگ خاطرنشان کرد که یک جشن تولد بزرگ در منطقۀ کیپلینگ و بلور برگزار شد، جایی که 100 نفر در آن حضور داشتند. وی در ادامه افزود: «این مهمانی به سرعت تعطیل شد و اتهامات به میزبانان این مراسم تحت قانون بازگشایی انتاریو تفهیم شد.»

با این حال، وی خاطرنشان کرد که اکثر رستوران‌ها، کافه‌ها و مراکزغذایی مطابق مصوبه بوده‌اند. از 4104 موسسۀ مورد بازرسی قرار گرفته از 20 ژوئن و 10 نوامبر 376 یا 9٪ با طبق مصوبه عمل نمی‌کردند. به‌عبارت دیگر می‌توان گفت که 91% این مکان‌ها با مصوبه مطابقت داشته‌اند.»

تورنتو در 14 نوامبر تبدیل به منطقۀ قرمز شد، اما محدودیت‌های اضافی توسط پزشک ارشد شهر، ایلین دو ویلا، تحت مادۀ 22 قانون حمایت و ارتقای سلامت اعمال شده است.

این برنامه‌ها شامل بسته شدن ناهارخوری‌های با فضای سرپوشیده، کلاس‌های تناسب اندام، سینماها و کاهش اجتماعات؛ به فقط خریدهای ضروری توسط یک یا دو نفر محدود شده است.

 

منبع: dailyhive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید