Wednesday, October 20, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

28,376
Total deaths
Updated on October 14, 2021 12:57 pm
36,093
Total active cases
Updated on October 14, 2021 12:57 pm
1,671,481
Total confirmed cases
Updated on October 14, 2021 12:57 pm

با وجود محدودیت‌ها تعداد موارد ابتلا به COVID-19 در آلبرتا در حال افزایش است


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

حذف محدودیت‌ ظرفیت رویدادهای داخلی در بریتیش کلمبیا

بریتیش کلمبیا محدودیت‌های ظرفیت رویدادهای فضای داخلی نظیر کنسرت‌ها، تئاتر و سالن‌های سینما را در اواخر ماه جاری لغو می‌کند. دکتر بانی هنری مسئول بهداشت...

کمک کانادا به ناسا در پرتاب بزرگترین تلسکوپ فضایی در طول تاریخ

ناسا با همکاری آژانس فضایی اروپا و کانادا (CSA) تلسکوپ فضایی جیمز وب که ۱۰۰ برابر قوی‌تر از هابل و بزرگترین تلسکوپ در طول...

درخواست رسمی Pfzier از بهداشت کانادا برای صدور مجوز واکسن کودکان ۵ تا ۱۱ سال

شرکت داروسازی Pfizer به عنوان اولین تولیدکننده واکسن کودکان با ارسال یک گزارش رسمی به بهداشت کانادا از این سازمان درخواست کرد واکسن‌ کووید-۱۹...

مستأجران کانادایی ماهانه ۷۶۹ دلار بیشتر از مالکین خانه‌ها ضرر می‌کنند

براساس تحقیق جدیدی که توسط شرکت املاک و مستغلات Royal Le Page انجام پذیرفته، مالکین خانه‌ها در کانادا به طور قابل توجهی هزینه کمتری...

آشنایی با Mathnasium و رشد مهارت ریاضی کودکان

استفاده از شیوه Mathnasium موجب دگرگونی شناخت کودک از ریاضیات و درک بهتر او از این علم می‌شود. لری مارتینک برای ابداع این شیوه...

دکتر دینا هینشاو، رئیس سازمان بهداشت استان آلبرتا،در یک کنفرانس مطبوعاتی که به صورت زنده پخش شد در مورد وضعیت کنونی ویروس کرونا در استان صحبت کرد.

دکتر هینشاو گفت حتی با محدودیت‌های جدیدی که کمتر از دو هفته پیش اعمال شده است، موارد ابتلا در استان همچنان در حال افزایش است.

تعداد به روز رسانی شدۀ مبتلایان ویروس کرونا در استان آلبرتا نشان می دهد که 41 نفر دیگر از روز جمعه به دلیل ویروس کرونا فوت کرده‌اند، 1،735 مورد ابتلای دیگر در روز یکشنبه شناسایی شده است و اکنون موارد فعال از مرز 20،000 فراتر رفته و از دوشنبه 7 دسامبر به 20،067 رسیده است.

هم اکنون 609 نفر در بیمارستان‌های آلبرتا بستری هستند که 108 نفر از آنها در بخش‌‌های ICU هستند – بالاترین نرخ بستری که استان در طول دورۀ همه‌گیری مشاهده کرده است.

هینشاو گفت: «افزایش مداوم موارد ابتلا و بستری‌های جدید نشان از وضعیت جدی دارد که هم اکنون با آن روبه‌رو هستیم.»

«می‌خواهیم صریح با شما صحبت کنم، تاکنون، نتوانستیم این مشکل را برطرف کنیم. ما هنوز شاهد انتقال بسیار بالای ویروس کرونا هستیم که فشار زیادی را به بیمارستان‌ها، واحدهای مراقبت‌های ویژه و کارکنان مراقبت‌های بهداشتی وارد می‌کند.»

محدودیت‌های افزایش یافته در استان حدود دو هفته پیش، روز سه شنبه 24 نوامبر، اعلام شده است، با اقدامات فراوان و جدید بهداشت عمومی یک دورۀ آزمایشی سه هفته‌ای داریم.

پیش از این هم هینشاو به این موضوع اشاره کرده بود که معمولاً دو هفته پس از افزایش محدودیت‌های سخت‌گیرانه، تغییرات قابل توجهی در تعداد موارد ابتلا به COVID-19 قابل مشاهده است.

اگر تعداد موارد ابتلا در آلبرتا کاهش پیدا نکند، ممکن است محدودیت‌ها تا روزهای تعطیل افزایش یابد.

هینشاو در این مصاحبۀ مطبوعاتی گفت: «من بیش از هر زمان دیگری نگران شیوع این ویروس هستم. همۀ ما باید بخشی از این واکنش باشیم و برای محافظت از یکدیگر باید با هم متحد شویم.»

 

منبع: dailyhive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید