Sunday, March 7, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

22,213
Total deaths
Updated on March 7, 2021 1:13 am
29,977
Total active cases
Updated on March 7, 2021 1:13 am
884,086
Total confirmed cases
Updated on March 7, 2021 1:13 am

با وجود محدودیت‌ها تعداد موارد ابتلا به COVID-19 در آلبرتا در حال افزایش است


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

فهرست هتل‌های مجاز کانادا برای قرنطینه مسافران

دولت کانادا نزدیک به 50 هتل مجاز در سراسر کشور را برای قرنطینه مسافران بین‌المللی تأیید کرده است. براساس قوانین جدیدی که از اواخر فوریه...

هشدار سقوط بهمن برای مناطق کوهستانی آلبرتا و بریتیش کلمبیا

با رسیدن هوای گرم بهاری و ضعیف شدن توده‌های برف در غرب آلبرتا و شرق بریتیش کلمبیا، Avalanche Canada هشدار عمومی درباره سقوط بهمن...

واکسن COVID-19 برای افراد بالای 50 سال در آلبرتا

مقامات بهداشتی آلبرتا اعلام کردند که در اواخر ماه جاری بزرگسالان بالای 50 سال واجد شرایط دریافت واکسن COVID-19 خواهند شد. تایلر شندرو وزیر بهداشت...

رزرو اردوگاه‌های آلبرتا آغاز شد

رزرو اردوگاه‌های آلبرتا برای فصل 2021 از امروز آغاز می‌شود. به همین مناسبت Alberta Parks توصیه‌هایی را برای کمک به شهروندان و تسهیل فرایند...

تورنتو: صدور 22,000 جریمه سرعت غیرمجاز تنها در دسامبر!

دوربین‌های ثبت سرعت غیرمجاز تورنتو در ماه دسامبر 22,180 برگه جریمه صادر کرده‌اند. در این بین دوربین نصب شده در خیابان استنلی به تنهایی...

دکتر دینا هینشاو، رئیس سازمان بهداشت استان آلبرتا،در یک کنفرانس مطبوعاتی که به صورت زنده پخش شد در مورد وضعیت کنونی ویروس کرونا در استان صحبت کرد.

دکتر هینشاو گفت حتی با محدودیت‌های جدیدی که کمتر از دو هفته پیش اعمال شده است، موارد ابتلا در استان همچنان در حال افزایش است.

تعداد به روز رسانی شدۀ مبتلایان ویروس کرونا در استان آلبرتا نشان می دهد که 41 نفر دیگر از روز جمعه به دلیل ویروس کرونا فوت کرده‌اند، 1،735 مورد ابتلای دیگر در روز یکشنبه شناسایی شده است و اکنون موارد فعال از مرز 20،000 فراتر رفته و از دوشنبه 7 دسامبر به 20،067 رسیده است.

هم اکنون 609 نفر در بیمارستان‌های آلبرتا بستری هستند که 108 نفر از آنها در بخش‌‌های ICU هستند – بالاترین نرخ بستری که استان در طول دورۀ همه‌گیری مشاهده کرده است.

هینشاو گفت: «افزایش مداوم موارد ابتلا و بستری‌های جدید نشان از وضعیت جدی دارد که هم اکنون با آن روبه‌رو هستیم.»

«می‌خواهیم صریح با شما صحبت کنم، تاکنون، نتوانستیم این مشکل را برطرف کنیم. ما هنوز شاهد انتقال بسیار بالای ویروس کرونا هستیم که فشار زیادی را به بیمارستان‌ها، واحدهای مراقبت‌های ویژه و کارکنان مراقبت‌های بهداشتی وارد می‌کند.»

محدودیت‌های افزایش یافته در استان حدود دو هفته پیش، روز سه شنبه 24 نوامبر، اعلام شده است، با اقدامات فراوان و جدید بهداشت عمومی یک دورۀ آزمایشی سه هفته‌ای داریم.

پیش از این هم هینشاو به این موضوع اشاره کرده بود که معمولاً دو هفته پس از افزایش محدودیت‌های سخت‌گیرانه، تغییرات قابل توجهی در تعداد موارد ابتلا به COVID-19 قابل مشاهده است.

اگر تعداد موارد ابتلا در آلبرتا کاهش پیدا نکند، ممکن است محدودیت‌ها تا روزهای تعطیل افزایش یابد.

هینشاو در این مصاحبۀ مطبوعاتی گفت: «من بیش از هر زمان دیگری نگران شیوع این ویروس هستم. همۀ ما باید بخشی از این واکنش باشیم و برای محافظت از یکدیگر باید با هم متحد شویم.»

 

منبع: dailyhive
لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید