Tuesday, July 27, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

26,553
Total deaths
Updated on July 27, 2021 9:25 am
5,061
Total active cases
Updated on July 27, 2021 9:25 am
1,427,370
Total confirmed cases
Updated on July 27, 2021 9:25 am

با وجود محدودیت‌ها تعداد موارد ابتلا به COVID-19 در آلبرتا در حال افزایش است


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

برنده خوش‌شانس لاتاری ۱ میلیون دلاری در کلگری

یک شهروند اهل کلگری پس از مراجعه به پمپ‌بنزین محل سکونتش متوجه شد که 1 میلیون دلار ثروتمندتر شده است! کوفی آدارکاوا پس از ورود...

آمازون شایعه پشتیبانی از بیت‌کوین را رد کرد

آمازون به سرعت شایعه پذیرش رمزارزها از جمله بیتکوین برای پرداخت‌ها در فروشگاه آنلاینش را رد کرد. سخنگوی این شرکت گفت که قطعا تا...

هشدار موج گرما برای مترو ونکوور

سازمان Environment Canada درباره ورود موج گرما به مترو ونکوور در نیمه پایانی هفته هشدار داد. آژانس هواشناسی فدرال این اطلاعیه را راس ساعت 5:26...

به زودی خرید با بیت‌کوین از آمازون ممکن می‌شود؟

یک منبع ناشناس در آمازون به روزنامه London Business اطلاع داده که تا پایان سال 2021 امکان خرید با بیت‌کوین از این فروشگاه ممکن...

کاهش شدید کیفیت هوای شهر تورنتو

سازمان Environment Canada طی اطلاعیه‌ای از کاهش شدید کیفیت هوای تورنتو خبر داد. بر اساس این اطلاعیه وقوع آتش‌سوزی‌های فصلی موجب افزایش شدید آلاینده‌ها...

دکتر دینا هینشاو، رئیس سازمان بهداشت استان آلبرتا،در یک کنفرانس مطبوعاتی که به صورت زنده پخش شد در مورد وضعیت کنونی ویروس کرونا در استان صحبت کرد.

دکتر هینشاو گفت حتی با محدودیت‌های جدیدی که کمتر از دو هفته پیش اعمال شده است، موارد ابتلا در استان همچنان در حال افزایش است.

تعداد به روز رسانی شدۀ مبتلایان ویروس کرونا در استان آلبرتا نشان می دهد که 41 نفر دیگر از روز جمعه به دلیل ویروس کرونا فوت کرده‌اند، 1،735 مورد ابتلای دیگر در روز یکشنبه شناسایی شده است و اکنون موارد فعال از مرز 20،000 فراتر رفته و از دوشنبه 7 دسامبر به 20،067 رسیده است.

هم اکنون 609 نفر در بیمارستان‌های آلبرتا بستری هستند که 108 نفر از آنها در بخش‌‌های ICU هستند – بالاترین نرخ بستری که استان در طول دورۀ همه‌گیری مشاهده کرده است.

هینشاو گفت: «افزایش مداوم موارد ابتلا و بستری‌های جدید نشان از وضعیت جدی دارد که هم اکنون با آن روبه‌رو هستیم.»

«می‌خواهیم صریح با شما صحبت کنم، تاکنون، نتوانستیم این مشکل را برطرف کنیم. ما هنوز شاهد انتقال بسیار بالای ویروس کرونا هستیم که فشار زیادی را به بیمارستان‌ها، واحدهای مراقبت‌های ویژه و کارکنان مراقبت‌های بهداشتی وارد می‌کند.»

محدودیت‌های افزایش یافته در استان حدود دو هفته پیش، روز سه شنبه 24 نوامبر، اعلام شده است، با اقدامات فراوان و جدید بهداشت عمومی یک دورۀ آزمایشی سه هفته‌ای داریم.

پیش از این هم هینشاو به این موضوع اشاره کرده بود که معمولاً دو هفته پس از افزایش محدودیت‌های سخت‌گیرانه، تغییرات قابل توجهی در تعداد موارد ابتلا به COVID-19 قابل مشاهده است.

اگر تعداد موارد ابتلا در آلبرتا کاهش پیدا نکند، ممکن است محدودیت‌ها تا روزهای تعطیل افزایش یابد.

هینشاو در این مصاحبۀ مطبوعاتی گفت: «من بیش از هر زمان دیگری نگران شیوع این ویروس هستم. همۀ ما باید بخشی از این واکنش باشیم و برای محافظت از یکدیگر باید با هم متحد شویم.»

 

منبع: dailyhive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید