Tuesday, October 26, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

28,805
Total deaths
Updated on October 26, 2021 5:36 am
27,139
Total active cases
Updated on October 26, 2021 5:36 am
1,702,587
Total confirmed cases
Updated on October 26, 2021 5:36 am

بریتیش‌کلمبیا می‌خواهد محدودیت‌های سفر به استان را تشدید کند


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

جایگزین برنامه حمایتی CRB معرفی شد

بنابر اعلام دولت فدرال برنامه Canadian Recovery Benefit از 23 اکتبر پایان یافت و برنامه‌ای دیگر جایگزین آن می‌شود. هدف برنامه جدید Canadian Worker Lockdown...

جایگزینی رسمی طرح مزایای قرنطینه کارکنان کانادایی به جای CRB

طرح کمک هزینه جبرانی کانادایی (CRB) به طور رسمی به پایان رسیده است و طرح مزایای قرنطینه کارکنان کانادایی جایگزین این طرح شده است. مزایای...

آلبرتایی‌ها برای دریافت گذرنامه واکسن باید به طور کامل واکسینه شده باشند

از این هفته آلبرتایی‌هایی که به طور کامل واکسیناسیون شده‌اند طبق برنامه معافیت از محدودیت‌های استانی واجد شرایط خواهند بود. افرادی که هر دو...

درآمد ۱۰ میلیون دلاری کاناناسکیس از زمان صدور مجوز

به گفته دولت آلبرتا پس از اجباری شدن مجوز در ماه جون بیش از ۲۵۰ هزار مجوز برای ورود به کاناناسکیس صادر شده و...

مجوز ملی واکسیناسیون COVID-19 معرفی شد

روز پنجشنبه جاستین ترودو از معرفی سیستم فدرال پاسپورت واکسن خبر داد. این پاسپورت واکسن حاوی نام، تاریخ تولد و تاریخچه واکسیناسیون شهروندان (ازجمله مشخصات...

جان هورگان نخست‌وزیر بریتیش‌کلمبیا در پی انتشار گزارش‌هایی مبنی بر سفر شهروندان دیگر نقاط کشور به استان، از پیگیری بررسی‌های حقوقی بمنظور تشدید محدودیت‌ها خبر داد.

هورگان ورود مسافران از خارج استان را نگران‌کننده دانست و اظهار داشت تلاش می‌کند طبق قانون Charter و دیگر حقوق اساسی شهروندی، جلوی آن بایستد.

او در کنفرانس خبری خود گفت: در نگاه اول شاید جلوگیری از سفر شهروندان به استان آسان بنظر برسد اما ما در کانادا مرز نداریم و شهروندان می‌توانند آزادانه درون کشور سفر کنند.

او درباره ورود پروازهای بین‌المللی به استان نیز گفت هیچ ممنوعیت قانونی برای آن‌ها وجود ندارد و شهروندان باید براساس وظیفه‌ اخلاقی خود و با همکاری یکدیگر شرایط را کنترل کنند.

هورگان افزود: من نمی‌دانم چگونه می‌‎توان مستقیما از شهروندان خارجی خواست به بریتیش‌کلمبیا نیایند اما چنانچه این سفر انجام شود مهمانان باید در مدت حضورشان طبق قوانین قرنطینه رفتار کنند.

دولت استانی در روزهای آینده پیگیر مشاوره‌های حقوقی برای افزایش محدودیت‌های سفر خواهد بود و فعلا نمی‎‌توان درباره جزئیات آن و ممنوعیت‌های احتمالی با قطعیت سخن گفت.

منبع: Daily Hive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید