Monday, September 27, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

27,649
Total deaths
Updated on September 27, 2021 5:56 am
46,479
Total active cases
Updated on September 27, 2021 5:56 am
1,602,379
Total confirmed cases
Updated on September 27, 2021 5:56 am

کانادا بهشت درونگرایان


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

نمایش نورپردازی سه‌بعدی بر روی برج ونکوور

قرار است برج اداری بزرگ ونکوور که در مرکز شهر قرار دارد به مدت یک هفته تبدیل به یک بوم بزرگ در فضای باز...

راهنمای رصد ایستگاه فضایی در کانادا

کانادایی‌ها می‌توانند در چند هفته آینده حرکت ایستگاه فضایی در مدار زمین را تماشا کنند. براساس اعلام ناسا و Spot the Station ایستگاه فضایی تا...

پاندمی: درخواست کمک کادر درمان آلبرتا از ارتش و صلیب‌سرخ

با افزایش فشارها بر سیستم درمان آلبرتا، چهار اتحادیه پزشکی استان از جیسون کنی خواستند برای کنترل اوضاع از ارتش و صلیب سرخ  درخواست...

ادامه رشد مبتلایان کرونا در آلبرتا

مقامات بهداشتی آلبرتا روز دوشنبه از شناسایی 4,633 مبتلای جدید COVID-19 در استان خبر دادند. 1,605 مورد از آن‌ها در 17 سپتامبر، 1,592 مورد...

واکسن کووید-۱۹ Pfizer برای کودکان ۵ تا ۱۱ سال امن است

Pfizer و شریک تجاری آن، BioNTech، از نتایج یک آزمایش بالینی فاز 2/3 و برنامه‌های کسب مجوز این واکسن برای واکسیناسیون گروه سنی ۵...

طبق مطالعه‌ای که اخیرا انجام شده کانادا بخاطر تراکم جمعیت پایین، اینترنت پرسرعت و هزینه‌های زندگی کم، بهترین کشور دنیا برای زندگی افراد درونگراست.

محققان Merchant Machine، وبسایتی آماری در بریتانیا، کشورها را براساس چهار فاکتور مورد توجه درونگرایان بررسی و مقایسه کرده است.

این فاکتورها تراکم جمعیت در هر متر مربع، سرعت Wi-Fi، میانگین دستمزد سالیانه و هزینه‌ اجاره‌بهای ماهیانه یک آپارتمان تکخوابه در مرکز شهر، می‌باشند.

اطلاعات بدست آمده نشان می‌دهد که تراکم جمعیت  کانادا در هر متر مربع تنها چهار نفر و میانگین سرعت Wi-Fi آن 145 Mbps است. همچنین میانگین دستمزد 29،587 پوند (51،550.11 دلار کانادا) و میانگین اجاره‌بهای ماهیانه 1،027 پوند (1،787.44 دلار کانادا) هستند.

هرچند تراکم جمعیت استرالیا 1 نفر از کانادا کمتر بوده اما سرعت 56 Mbps اینترنت آن باعث شد تا در جایگاه دوم قرار گیرد. ایسلند نیز در مقایسه با کانادا هزینه اجاره‌بهای ماهیانه بیشتر و سرعت اینترنت پایین‌تری داشت و رتبه‌ای بهتر از سومی نصیبش نشد.

رتبه‌های چهارم تا دهم نیز بترتیب به روسیه، فنلاند، نیوزلند، سورینامی، مائوریتانیا، نروژ و بلیز رسید.

وبسایت Merchant Machine علاوه بر این مشاغل رویایی درونگرایان را نیز بررسی کرده است. بر این اساس نویسندگی بعنوان بهترین شغل و پزشکی و منجمی نیز دیگر گزینه‌های عالی برای اشتغال معرفی شده‌اند.

شغل خبرنگاری هم بخاطر امکان فعالیت انفرادی و امتیاز اجتماعی پایین در میان 15 گزینه برتر جای گرفته است.

برای تماشای نمودارها و جداول به اینجا مراجعه کنید.

منبع: Daily Hive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید