Monday, September 27, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

27,649
Total deaths
Updated on September 27, 2021 6:56 am
46,479
Total active cases
Updated on September 27, 2021 6:56 am
1,602,379
Total confirmed cases
Updated on September 27, 2021 6:56 am

کاهش محدودیت سرعت در خیابان‌های فرعی مسکونی کلگری از 50 کیلومتر به 40 کیلومتر


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

نمایش نورپردازی سه‌بعدی بر روی برج ونکوور

قرار است برج اداری بزرگ ونکوور که در مرکز شهر قرار دارد به مدت یک هفته تبدیل به یک بوم بزرگ در فضای باز...

راهنمای رصد ایستگاه فضایی در کانادا

کانادایی‌ها می‌توانند در چند هفته آینده حرکت ایستگاه فضایی در مدار زمین را تماشا کنند. براساس اعلام ناسا و Spot the Station ایستگاه فضایی تا...

پاندمی: درخواست کمک کادر درمان آلبرتا از ارتش و صلیب‌سرخ

با افزایش فشارها بر سیستم درمان آلبرتا، چهار اتحادیه پزشکی استان از جیسون کنی خواستند برای کنترل اوضاع از ارتش و صلیب سرخ  درخواست...

ادامه رشد مبتلایان کرونا در آلبرتا

مقامات بهداشتی آلبرتا روز دوشنبه از شناسایی 4,633 مبتلای جدید COVID-19 در استان خبر دادند. 1,605 مورد از آن‌ها در 17 سپتامبر، 1,592 مورد...

واکسن کووید-۱۹ Pfizer برای کودکان ۵ تا ۱۱ سال امن است

Pfizer و شریک تجاری آن، BioNTech، از نتایج یک آزمایش بالینی فاز 2/3 و برنامه‌های کسب مجوز این واکسن برای واکسیناسیون گروه سنی ۵...

دیروز دوشنبه شورای شهر کلگری به منظور کاهش شدت و تعداد برخورد خودروها در خیابان‌های فرعی، رأی به نفع این تغییر داد. این تغییر از 31 می اعمال می‌شود.

محدودیت سرعت در خیابان‌های نیمه اصلی – معمولاً خیابان‌هایی که دارای خط زرد در مرکز یا مسیر اتوبوس هستند – 50 کیلومتر در ساعت خواهد بود و تغییر نخواهد کرد.

شهرداری تابلوهای محدودیت ساعت را در خیابان‌های نصب خواهد کرد و همچنین علائم مربوط به محدودیت سرعت پیش فرض را در تمام جاده‌های ورودی به کلگری، با هزینه تخمینی 2.3 میلیون دلار نصب می‌کند.

شهرداری گفته است که هر ساله حدود 9،100 برخورد در خیابان‌های مسکونی رخ می‌دهد و 500 مورد از آنها منجر به آسیب دیدگی شدید یا مرگ می‌شود. با کاهش سرعت مجاز انتظار می‌رود تعداد تصادفات هر ساله 90 تا 450 مورد کمتر شود و همچنین تعداد مرگ و میر هر ساله 6 تا 29 مورد کاهش یابد.

شهرهای دیگری مانند ادمونتون، تورنتو و همیلتون نیز محدودیت سرعت را در مناطق مسکونی کاهش داده‌اند.

شهرداری تخمین زده است که این تغییر حداقل 8.1 میلیون دلار در سال در هزینه‌های اجتماعی مرتبط با تلفات جانی و خسارت‌های مالی صرفه‌جویی خواهد کرد. این عدد شامل مزایای غیرقابل اندازه‌گیری مانند کاهش استرس و سروصدا، یا احساس راحتی و آرامش عابران پیاده و کودکانی که در خارج از خانه بازی می‌کنند نیز می‌شود.

Druh Farrell گفت: «من می‌خواهم اعضای شورایی را که مرتباً هزینه را افزایش می‌دهند به چرایی عدم انجام این کار به چالش بکشم ـ ما بارها و بارها شنیده‌ایم که این کار باعث صرفه‌جویی در هزینه‌ها و نجات جان افراد خواهد شد.»

منبع: cbc


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید