Wednesday, October 20, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

28,376
Total deaths
Updated on October 14, 2021 12:57 pm
36,093
Total active cases
Updated on October 14, 2021 12:57 pm
1,671,481
Total confirmed cases
Updated on October 14, 2021 12:57 pm

المپیک تابستانی توکیو قطعا امسال برگزار می‌شود


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

حذف محدودیت‌ ظرفیت رویدادهای داخلی در بریتیش کلمبیا

بریتیش کلمبیا محدودیت‌های ظرفیت رویدادهای فضای داخلی نظیر کنسرت‌ها، تئاتر و سالن‌های سینما را در اواخر ماه جاری لغو می‌کند. دکتر بانی هنری مسئول بهداشت...

کمک کانادا به ناسا در پرتاب بزرگترین تلسکوپ فضایی در طول تاریخ

ناسا با همکاری آژانس فضایی اروپا و کانادا (CSA) تلسکوپ فضایی جیمز وب که ۱۰۰ برابر قوی‌تر از هابل و بزرگترین تلسکوپ در طول...

درخواست رسمی Pfzier از بهداشت کانادا برای صدور مجوز واکسن کودکان ۵ تا ۱۱ سال

شرکت داروسازی Pfizer به عنوان اولین تولیدکننده واکسن کودکان با ارسال یک گزارش رسمی به بهداشت کانادا از این سازمان درخواست کرد واکسن‌ کووید-۱۹...

مستأجران کانادایی ماهانه ۷۶۹ دلار بیشتر از مالکین خانه‌ها ضرر می‌کنند

براساس تحقیق جدیدی که توسط شرکت املاک و مستغلات Royal Le Page انجام پذیرفته، مالکین خانه‌ها در کانادا به طور قابل توجهی هزینه کمتری...

آشنایی با Mathnasium و رشد مهارت ریاضی کودکان

استفاده از شیوه Mathnasium موجب دگرگونی شناخت کودک از ریاضیات و درک بهتر او از این علم می‌شود. لری مارتینک برای ابداع این شیوه...

امسال، نمایش اتحاد ملت‌های دنیا باید برگزار شود. و پندمی کووید-۱۹ نمی‌تواند مانع آن شود. این پیامی است که از حرف‌های یوشیرو موری بر می‌آید.

او که رییس کمیته برگزاری المپیک توکیو ۲۰۲۰ (حالا ۲۰۲۱) است، پیش‌تر نخست وزیری ژاپن را هم بر عهده داشته و حالا با یکی از بزرگترین چالش‌های حرفه‌ای خود روبرو ست.

به گزارش The Japan Times، آقای موری اخیرا در دیدار با برگزارکنندگان المپیک و اعضای حزب حاکم بر ژاپن، گفته: «جدای از اینکه پندمی چطور پیش برود، ما قطعا این بازی‌ها را امسال برگزار خواهیم کرد.»

انتظار می‌رود المپیک ۲۰۲۰ توکیو که به خاطر پندمی یک سال به تعویق افتاد، ۲۳ جولای ۲۰۲۱ شروع شود اما هنوز چگونگی آن در هاله‌ای از ابهام است.

The Japan Times یک ماه قبل خبر داده بود که دولت ژاپن مخفیانه به این نتیجه رسیده که المپیک باید لغو شود. اما برگزارکنندگان، این خبر را رد کرده‌اند و می‌گویند با وجود چالش‌های بزرگ، عقب نمی‌نشینند.

ژاپن اکنون به خاطر پندمی در شرایط اضطراری است، درست مثل بسیاری دیگر از کشورهای دنیا. و در حالی که واکسن در سرتاسر دنیا توزیع می‌شود، هنوز کسی نمی‌داند تا جولای وضع ژاپن و بقیه کشورها چطور خواهد بود.

آقای موری گفته است: «ما باید از بحث درباره عدم برگزاری المپیک عبور کنیم، بحث باید بر سر این باشد که چطور آن را برگزار کنیم. بیایید در این بحران، به نوعی جدید از المپیک فکر کنیم.»

در المپیک ۲۰۱۶ به میزبانی ریو ۱۱,۲۳۸ ورزشکار از ۲۰۷ کشور دنیا حضور داشتند و هزاران مسئول، کارمند، خبرنگار، اسپانسر و طرفدار رقابت‌های ورزشی نیز از چهارگوشه دنیا حاضر شدند.

اما حالا کمتر از ۶ هفته مانده تا تاریخ جایگزین برای مسابقات المپیک، باید دید که برگزاری آن چطور انجام می‌شود و ژاپن چه تدابیری برای میزبانی ورزشکاران و شاید حتی حضور طرفداران خواهد داشت.

انتقال مشعل بازی‌های المپیک ماه آینده شروع می‌شود، در ۲۵ مارچ مشعل از مرکز ورزش ملی J-Village در فوکوشیما راه می‌افتد و به ۴۷ نقطه در سرتاسر ژاپن خواهد رفت.

منبع: Daily Hive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید