Sunday, March 7, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

22,213
Total deaths
Updated on March 7, 2021 12:12 am
29,977
Total active cases
Updated on March 7, 2021 12:12 am
884,086
Total confirmed cases
Updated on March 7, 2021 12:12 am

المپیک تابستانی توکیو قطعا امسال برگزار می‌شود


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

فهرست هتل‌های مجاز کانادا برای قرنطینه مسافران

دولت کانادا نزدیک به 50 هتل مجاز در سراسر کشور را برای قرنطینه مسافران بین‌المللی تأیید کرده است. براساس قوانین جدیدی که از اواخر فوریه...

هشدار سقوط بهمن برای مناطق کوهستانی آلبرتا و بریتیش کلمبیا

با رسیدن هوای گرم بهاری و ضعیف شدن توده‌های برف در غرب آلبرتا و شرق بریتیش کلمبیا، Avalanche Canada هشدار عمومی درباره سقوط بهمن...

واکسن COVID-19 برای افراد بالای 50 سال در آلبرتا

مقامات بهداشتی آلبرتا اعلام کردند که در اواخر ماه جاری بزرگسالان بالای 50 سال واجد شرایط دریافت واکسن COVID-19 خواهند شد. تایلر شندرو وزیر بهداشت...

رزرو اردوگاه‌های آلبرتا آغاز شد

رزرو اردوگاه‌های آلبرتا برای فصل 2021 از امروز آغاز می‌شود. به همین مناسبت Alberta Parks توصیه‌هایی را برای کمک به شهروندان و تسهیل فرایند...

تورنتو: صدور 22,000 جریمه سرعت غیرمجاز تنها در دسامبر!

دوربین‌های ثبت سرعت غیرمجاز تورنتو در ماه دسامبر 22,180 برگه جریمه صادر کرده‌اند. در این بین دوربین نصب شده در خیابان استنلی به تنهایی...

امسال، نمایش اتحاد ملت‌های دنیا باید برگزار شود. و پندمی کووید-۱۹ نمی‌تواند مانع آن شود. این پیامی است که از حرف‌های یوشیرو موری بر می‌آید.

او که رییس کمیته برگزاری المپیک توکیو ۲۰۲۰ (حالا ۲۰۲۱) است، پیش‌تر نخست وزیری ژاپن را هم بر عهده داشته و حالا با یکی از بزرگترین چالش‌های حرفه‌ای خود روبرو ست.

به گزارش The Japan Times، آقای موری اخیرا در دیدار با برگزارکنندگان المپیک و اعضای حزب حاکم بر ژاپن، گفته: «جدای از اینکه پندمی چطور پیش برود، ما قطعا این بازی‌ها را امسال برگزار خواهیم کرد.»

انتظار می‌رود المپیک ۲۰۲۰ توکیو که به خاطر پندمی یک سال به تعویق افتاد، ۲۳ جولای ۲۰۲۱ شروع شود اما هنوز چگونگی آن در هاله‌ای از ابهام است.

The Japan Times یک ماه قبل خبر داده بود که دولت ژاپن مخفیانه به این نتیجه رسیده که المپیک باید لغو شود. اما برگزارکنندگان، این خبر را رد کرده‌اند و می‌گویند با وجود چالش‌های بزرگ، عقب نمی‌نشینند.

ژاپن اکنون به خاطر پندمی در شرایط اضطراری است، درست مثل بسیاری دیگر از کشورهای دنیا. و در حالی که واکسن در سرتاسر دنیا توزیع می‌شود، هنوز کسی نمی‌داند تا جولای وضع ژاپن و بقیه کشورها چطور خواهد بود.

آقای موری گفته است: «ما باید از بحث درباره عدم برگزاری المپیک عبور کنیم، بحث باید بر سر این باشد که چطور آن را برگزار کنیم. بیایید در این بحران، به نوعی جدید از المپیک فکر کنیم.»

در المپیک ۲۰۱۶ به میزبانی ریو ۱۱,۲۳۸ ورزشکار از ۲۰۷ کشور دنیا حضور داشتند و هزاران مسئول، کارمند، خبرنگار، اسپانسر و طرفدار رقابت‌های ورزشی نیز از چهارگوشه دنیا حاضر شدند.

اما حالا کمتر از ۶ هفته مانده تا تاریخ جایگزین برای مسابقات المپیک، باید دید که برگزاری آن چطور انجام می‌شود و ژاپن چه تدابیری برای میزبانی ورزشکاران و شاید حتی حضور طرفداران خواهد داشت.

انتقال مشعل بازی‌های المپیک ماه آینده شروع می‌شود، در ۲۵ مارچ مشعل از مرکز ورزش ملی J-Village در فوکوشیما راه می‌افتد و به ۴۷ نقطه در سرتاسر ژاپن خواهد رفت.

منبع: Daily Hive
لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید