Sunday, March 7, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

22,213
Total deaths
Updated on March 7, 2021 1:13 am
29,977
Total active cases
Updated on March 7, 2021 1:13 am
884,086
Total confirmed cases
Updated on March 7, 2021 1:13 am

دریافت واکسن COVID-19 با وجود «مشکلات موقت» طبق برنامه پیش می‌رود: ترودو


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

فهرست هتل‌های مجاز کانادا برای قرنطینه مسافران

دولت کانادا نزدیک به 50 هتل مجاز در سراسر کشور را برای قرنطینه مسافران بین‌المللی تأیید کرده است. براساس قوانین جدیدی که از اواخر فوریه...

هشدار سقوط بهمن برای مناطق کوهستانی آلبرتا و بریتیش کلمبیا

با رسیدن هوای گرم بهاری و ضعیف شدن توده‌های برف در غرب آلبرتا و شرق بریتیش کلمبیا، Avalanche Canada هشدار عمومی درباره سقوط بهمن...

واکسن COVID-19 برای افراد بالای 50 سال در آلبرتا

مقامات بهداشتی آلبرتا اعلام کردند که در اواخر ماه جاری بزرگسالان بالای 50 سال واجد شرایط دریافت واکسن COVID-19 خواهند شد. تایلر شندرو وزیر بهداشت...

رزرو اردوگاه‌های آلبرتا آغاز شد

رزرو اردوگاه‌های آلبرتا برای فصل 2021 از امروز آغاز می‌شود. به همین مناسبت Alberta Parks توصیه‌هایی را برای کمک به شهروندان و تسهیل فرایند...

تورنتو: صدور 22,000 جریمه سرعت غیرمجاز تنها در دسامبر!

دوربین‌های ثبت سرعت غیرمجاز تورنتو در ماه دسامبر 22,180 برگه جریمه صادر کرده‌اند. در این بین دوربین نصب شده در خیابان استنلی به تنهایی...

نخست وزیر جاستین ترودو گفت: «تأخیرهایی که در حمل و نقل واکسن‌های Moderna و Pfizer به وجود آمده مشکل‌ساز بوده است، اما ما برای این مشکلات آماده‌ایم.»

وی در ادامه افزود: «من این موضوع را از همه کانادایی‌ها می‌شنوم… آنها می‌خواهند بدانند چه زمانی اوضاع به حالت پیش از کرونا باز می‌گردد… چه زمانی واکسن‌ها می‌رسند؟  این مسائل در حال حاضر باعث به وجود آمدن اضطراب و سروصدای زیادی شده است.»

«من می‌خواهم به کانادایی‌ها اطمینان بدهم که همه چیز طبق برنامه پیش می‌رود.»

ترودو به این موضوع اشاره کرد که دولتش در ماه نوامبر با اطمینان گفته است کانادا ۶ میلیون دوز واکسن Pfizer و Moderna را تا آخر ماه مارس دریافت می‌کند.

«همان طور که در نوامبر پیش‌بینی کرده بودیم، تا پایان ماه مارس ۶ میلیون دوز واکسن را دریافت می‌کنیم. تاکنون همه چیز طبقه برنامه جلو رفته است.»

ترودو افزود تقریباً هر هفته با مدیرعامل‌های هر دو شرکت صحبت کرده است، و هر یک تأیید کرده‌اند که به تعهدات قراردادشان پایبند هستند.

«با افزایش شرکت‌های واکسن‌سازی مورد تأیید، ما در حال آماده‌سازی ۲۰ میلیون دوز در بهار هستیم. ما تمام شهروندان را تا ماه سپتامبر واکسینه می‌کنیم.»

همچنین نخست وزیر گفت با این فرض که واکسن AstroZeneca مورد تأیید بهداشت کانادا باشد، حداقل ۱.۹ میلیون دوز از این واکسن را تا پایان ماه ژوئن دریافت می‌کنیم.»

در آخرین هفته ماه ژانویه، هیچ واکسن Pfizer وارد کانادا نشده است و این درحالی است که ورود کالا به کانادا محدود شده است. هفته گذشته ترودو اعلام کرد در ارسال واکسن Moderna به کانادا نیز تأخیرهایی وجود خواهد داشت.

 

منبع: dailyhive
لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید