Tuesday, July 27, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

26,553
Total deaths
Updated on July 27, 2021 9:25 am
5,061
Total active cases
Updated on July 27, 2021 9:25 am
1,427,370
Total confirmed cases
Updated on July 27, 2021 9:25 am

دریافت واکسن COVID-19 با وجود «مشکلات موقت» طبق برنامه پیش می‌رود: ترودو


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

آمازون شایعه پشتیبانی از بیت‌کوین را رد کرد

آمازون به سرعت شایعه پذیرش رمزارزها از جمله بیتکوین برای پرداخت‌ها در فروشگاه آنلاینش را رد کرد. سخنگوی این شرکت گفت که قطعا تا...

هشدار موج گرما برای مترو ونکوور

سازمان Environment Canada درباره ورود موج گرما به مترو ونکوور در نیمه پایانی هفته هشدار داد. آژانس هواشناسی فدرال این اطلاعیه را راس ساعت 5:26...

به زودی خرید با بیت‌کوین از آمازون ممکن می‌شود؟

یک منبع ناشناس در آمازون به روزنامه London Business اطلاع داده که تا پایان سال 2021 امکان خرید با بیت‌کوین از این فروشگاه ممکن...

کاهش شدید کیفیت هوای شهر تورنتو

سازمان Environment Canada طی اطلاعیه‌ای از کاهش شدید کیفیت هوای تورنتو خبر داد. بر اساس این اطلاعیه وقوع آتش‌سوزی‌های فصلی موجب افزایش شدید آلاینده‌ها...

اهمیت ریاضیات در زندگی روزمره کودکان و نوجوانان

ریاضی در زندگی روزمره ما نقش مهمی دارد و همیشه در انجام کارها به کمک‌مان می‌آید. برای همین یادگیری آن در کودکی می‌تواند بر...

نخست وزیر جاستین ترودو گفت: «تأخیرهایی که در حمل و نقل واکسن‌های Moderna و Pfizer به وجود آمده مشکل‌ساز بوده است، اما ما برای این مشکلات آماده‌ایم.»

وی در ادامه افزود: «من این موضوع را از همه کانادایی‌ها می‌شنوم… آنها می‌خواهند بدانند چه زمانی اوضاع به حالت پیش از کرونا باز می‌گردد… چه زمانی واکسن‌ها می‌رسند؟  این مسائل در حال حاضر باعث به وجود آمدن اضطراب و سروصدای زیادی شده است.»

«من می‌خواهم به کانادایی‌ها اطمینان بدهم که همه چیز طبق برنامه پیش می‌رود.»

ترودو به این موضوع اشاره کرد که دولتش در ماه نوامبر با اطمینان گفته است کانادا ۶ میلیون دوز واکسن Pfizer و Moderna را تا آخر ماه مارس دریافت می‌کند.

«همان طور که در نوامبر پیش‌بینی کرده بودیم، تا پایان ماه مارس ۶ میلیون دوز واکسن را دریافت می‌کنیم. تاکنون همه چیز طبقه برنامه جلو رفته است.»

ترودو افزود تقریباً هر هفته با مدیرعامل‌های هر دو شرکت صحبت کرده است، و هر یک تأیید کرده‌اند که به تعهدات قراردادشان پایبند هستند.

«با افزایش شرکت‌های واکسن‌سازی مورد تأیید، ما در حال آماده‌سازی ۲۰ میلیون دوز در بهار هستیم. ما تمام شهروندان را تا ماه سپتامبر واکسینه می‌کنیم.»

همچنین نخست وزیر گفت با این فرض که واکسن AstroZeneca مورد تأیید بهداشت کانادا باشد، حداقل ۱.۹ میلیون دوز از این واکسن را تا پایان ماه ژوئن دریافت می‌کنیم.»

در آخرین هفته ماه ژانویه، هیچ واکسن Pfizer وارد کانادا نشده است و این درحالی است که ورود کالا به کانادا محدود شده است. هفته گذشته ترودو اعلام کرد در ارسال واکسن Moderna به کانادا نیز تأخیرهایی وجود خواهد داشت.

 

منبع: dailyhive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید