Tuesday, July 27, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

26,553
Total deaths
Updated on July 27, 2021 9:25 am
5,061
Total active cases
Updated on July 27, 2021 9:25 am
1,427,370
Total confirmed cases
Updated on July 27, 2021 9:25 am

کاهش محدودیت رستوران‌ها، بارها و سالن‌های ورزشی آلبرتا


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

دیزنی اکثر فروشگاه‌هایش در کانادا را تعطیل می‌کند

دیزنی در ماه آینده اکثر فروشگاه‌های فیزیکی خود در کانادا را برای همیشه تعطیل می‌کند. طبق اطلاعات منتشره در وبسایت دیزنی، تا 18 آگوست اکثر فروشگاه‌های...

آمازون شایعه پشتیبانی از بیت‌کوین را رد کرد

آمازون به سرعت شایعه پذیرش رمزارزها از جمله بیتکوین برای پرداخت‌ها در فروشگاه آنلاینش را رد کرد. سخنگوی این شرکت گفت که قطعا تا...

هشدار موج گرما برای مترو ونکوور

سازمان Environment Canada درباره ورود موج گرما به مترو ونکوور در نیمه پایانی هفته هشدار داد. آژانس هواشناسی فدرال این اطلاعیه را راس ساعت 5:26...

به زودی خرید با بیت‌کوین از آمازون ممکن می‌شود؟

یک منبع ناشناس در آمازون به روزنامه London Business اطلاع داده که تا پایان سال 2021 امکان خرید با بیت‌کوین از این فروشگاه ممکن...

کاهش شدید کیفیت هوای شهر تورنتو

سازمان Environment Canada طی اطلاعیه‌ای از کاهش شدید کیفیت هوای تورنتو خبر داد. بر اساس این اطلاعیه وقوع آتش‌سوزی‌های فصلی موجب افزایش شدید آلاینده‌ها...

از امروز محدودیت‌های کرونایی رستوران‌ها، بارها، سالن‌های بدنسازی، استخرهای شنا، مراکز ورزشی و رویدادهای فرهنگی و ورزشی مدارس، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، کاسته شدند.

به این ترتیب رستوران‌ها و بارها می‌توانند پس از هفته‌ها درب خود را بروی مشتریان باز کنند.

رستوران‌ها و بارها باید با ظرفیت محدود، با توجه به فضای موجود، فعالیت کنند. ساعت تعطیلی رستوران‌ها 11 شب و بارها 10 شب است.

میز‌ها با فاصله دو متری چیده شده و حداکثر شش نفر از اعضای یک خانه یا سه فرد نزدیک می‌توانند دور یک میز بنشینند. هدف از این کار سهولت ردیابی مبتلایان در صورت شیوع ویروس است.

سرو مشروبات الکلی در رستوران‌ها از ساعت 10 شب ممنوع بوده و امکان اجرای موسیقی زنده نیز وجود ندارد.

طبق پروتکل‌های جدید سالن‌های بدنسازی اجازه تمرین یک به یک را به ورزشکاران می‌دهند. این قانون در استودیوهای رقص، استخرهای شنا و سالن‌های اسکیت نیز وجود دارد. هر گروه باید حداقل سه متر با دیگری فاصله داشته باشد.

تیم‌های ورزشی جوانان نیز مجوز تمرین گروهی محدود را دریافت کردند تا ورزشکاران کمتر از 18 سال بتوانند در فضای بسته و باز تمرین کنند. با اینحال برگزاری مسابقات هنوز ممنوع است. طبق این قانون حداکثر 10 نفر (شامل مربی و بازیکن) می‌توانند با رعایت فاصله فیزیکی و پوشیدن ماسک (در هنگام استراحت) با یکدیگر تمرین کنند. حضور بازیکنان در رختکن نیز محدود است.

روز یکشنبه تعداد بیماران بستری در استان به 434 نفر رسید و 81 مبتلا تحت مراقبت‌های ویژه بودند. این آمار از نرخ 450 بستری اعلام شده برای مرحله دوم بازگشایی‌ها کمتر است.

بنا بر اعلام مقامات استانی بین مراحل بازگشایی سه هفته فاصله خواهد بود و در صورت رشد نکردن آمار فعلی مرحله دوم بازگشایی‌ها در تاریخ 1 مارچ انجام می‌شود. مرحله بعد شامل کاهش محدودیت‌ها برای فروشگاه‌ها، سالن‌های مهمانی و اجتماعات، مراکز کنفرانس، هتل‌ها و محدودیت‌های کمتر برای سالن‌های بدنسازی و فعالیت‌های ورزشی است.

دیروز یکشنبه 351 مبتلای جدید در آلبرتا شناسایی شدند و متاسفانه چهار بیمار فوت کردند. نرخ تست‌های مثبت نیز 4.3 گزارش شد. هم‌اکنون حدود 40 درصد از موارد فعال استان در کلگری حضور دارند.

منبع: Calgary Herald


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید