Sunday, March 7, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

22,213
Total deaths
Updated on March 7, 2021 1:13 am
29,977
Total active cases
Updated on March 7, 2021 1:13 am
884,086
Total confirmed cases
Updated on March 7, 2021 1:13 am

کاهش محدودیت رستوران‌ها، بارها و سالن‌های ورزشی آلبرتا


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

فهرست هتل‌های مجاز کانادا برای قرنطینه مسافران

دولت کانادا نزدیک به 50 هتل مجاز در سراسر کشور را برای قرنطینه مسافران بین‌المللی تأیید کرده است. براساس قوانین جدیدی که از اواخر فوریه...

هشدار سقوط بهمن برای مناطق کوهستانی آلبرتا و بریتیش کلمبیا

با رسیدن هوای گرم بهاری و ضعیف شدن توده‌های برف در غرب آلبرتا و شرق بریتیش کلمبیا، Avalanche Canada هشدار عمومی درباره سقوط بهمن...

واکسن COVID-19 برای افراد بالای 50 سال در آلبرتا

مقامات بهداشتی آلبرتا اعلام کردند که در اواخر ماه جاری بزرگسالان بالای 50 سال واجد شرایط دریافت واکسن COVID-19 خواهند شد. تایلر شندرو وزیر بهداشت...

رزرو اردوگاه‌های آلبرتا آغاز شد

رزرو اردوگاه‌های آلبرتا برای فصل 2021 از امروز آغاز می‌شود. به همین مناسبت Alberta Parks توصیه‌هایی را برای کمک به شهروندان و تسهیل فرایند...

تورنتو: صدور 22,000 جریمه سرعت غیرمجاز تنها در دسامبر!

دوربین‌های ثبت سرعت غیرمجاز تورنتو در ماه دسامبر 22,180 برگه جریمه صادر کرده‌اند. در این بین دوربین نصب شده در خیابان استنلی به تنهایی...

از امروز محدودیت‌های کرونایی رستوران‌ها، بارها، سالن‌های بدنسازی، استخرهای شنا، مراکز ورزشی و رویدادهای فرهنگی و ورزشی مدارس، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، کاسته شدند.

به این ترتیب رستوران‌ها و بارها می‌توانند پس از هفته‌ها درب خود را بروی مشتریان باز کنند.

رستوران‌ها و بارها باید با ظرفیت محدود، با توجه به فضای موجود، فعالیت کنند. ساعت تعطیلی رستوران‌ها 11 شب و بارها 10 شب است.

میز‌ها با فاصله دو متری چیده شده و حداکثر شش نفر از اعضای یک خانه یا سه فرد نزدیک می‌توانند دور یک میز بنشینند. هدف از این کار سهولت ردیابی مبتلایان در صورت شیوع ویروس است.

سرو مشروبات الکلی در رستوران‌ها از ساعت 10 شب ممنوع بوده و امکان اجرای موسیقی زنده نیز وجود ندارد.

طبق پروتکل‌های جدید سالن‌های بدنسازی اجازه تمرین یک به یک را به ورزشکاران می‌دهند. این قانون در استودیوهای رقص، استخرهای شنا و سالن‌های اسکیت نیز وجود دارد. هر گروه باید حداقل سه متر با دیگری فاصله داشته باشد.

تیم‌های ورزشی جوانان نیز مجوز تمرین گروهی محدود را دریافت کردند تا ورزشکاران کمتر از 18 سال بتوانند در فضای بسته و باز تمرین کنند. با اینحال برگزاری مسابقات هنوز ممنوع است. طبق این قانون حداکثر 10 نفر (شامل مربی و بازیکن) می‌توانند با رعایت فاصله فیزیکی و پوشیدن ماسک (در هنگام استراحت) با یکدیگر تمرین کنند. حضور بازیکنان در رختکن نیز محدود است.

روز یکشنبه تعداد بیماران بستری در استان به 434 نفر رسید و 81 مبتلا تحت مراقبت‌های ویژه بودند. این آمار از نرخ 450 بستری اعلام شده برای مرحله دوم بازگشایی‌ها کمتر است.

بنا بر اعلام مقامات استانی بین مراحل بازگشایی سه هفته فاصله خواهد بود و در صورت رشد نکردن آمار فعلی مرحله دوم بازگشایی‌ها در تاریخ 1 مارچ انجام می‌شود. مرحله بعد شامل کاهش محدودیت‌ها برای فروشگاه‌ها، سالن‌های مهمانی و اجتماعات، مراکز کنفرانس، هتل‌ها و محدودیت‌های کمتر برای سالن‌های بدنسازی و فعالیت‌های ورزشی است.

دیروز یکشنبه 351 مبتلای جدید در آلبرتا شناسایی شدند و متاسفانه چهار بیمار فوت کردند. نرخ تست‌های مثبت نیز 4.3 گزارش شد. هم‌اکنون حدود 40 درصد از موارد فعال استان در کلگری حضور دارند.

منبع: Calgary Herald
لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید