Monday, November 29, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

29,633
Total deaths
Updated on November 29, 2021 4:34 am
27,634
Total active cases
Updated on November 29, 2021 4:34 am
1,786,246
Total confirmed cases
Updated on November 29, 2021 4:34 am

گزارش ماه فوریه اجاره‌بهای مسکن کانادا


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

سفر آزادانه ساکنین سیل‌زده بریتیش‌کلمبیا به آمریکا بمنظور تهیه سوخت و غذا

پس از سیل مرگبار بریتیش‌کلمبیا دولت فدرال به آن دسته از شهروندان استان که برای تهیه نیازهای اساسی مجبور به عبور از مرز ایالات‌متحده...

کشف 56 سلاح ممنوعه در اتومبیل زن اهل فلوریدا

یک شهروند اهل فلوریدا پس از آنکه هنگام ورود به کانادا 56 سلاح ممنوعه در اتومبیلش کشف گردید با اتهامات گوناگون روبرو شده است. بگفته...

تعداد قربانیان رانش زمین بزرگراه ۹۹ بریتیش کلمبیا به چهار نفر افزایش یافت

خدمات پزشکی قانونی بریتیش کلمبیا، افزایش تعداد قربانیان رانش زمین در بزرگراه ۹۹ بریتیش کلمبیا را به چهار نفر تأیید کرد. به گفته لیزا لاپوینت،...

آغاز نوبت‌دهی واکسن کووید۱۹ کودکان ۵ تا ۱۱ ساله در آلبرتا

با ورود ۴۰۰ هزار دوز واکسن کووید-۱۹ فایزر به آلبرتا، ساکنان این استان می‌توانند از امروز چهارشنبه ۲۴ نوامبر برای دریافت نوبت واکسن کووید-۱۹...

آلبرتای زیبا: بازدید از آبشارهای یخ‌ زده رشته کوه راکی

آلبرتا در زمستان بی‌نظیر است. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم برای لذت بردن از این زیبایی از آبشار‌های یخ‌ زده رشته کوه راکی بازدید...

PadMapper گزارش ماه بازار اجاره‌بهای مسکن کانادا را منتشر و به معرفی گران‌‍ترین شهرهای کشور و میانگین قیمت‌ها پرداخته است.

در ماه گذشته ونکوور همچنان صدرنشین باقی مانده است. میانگین اجاره‌بهای ماهیانه آپارتمان‌ تکخوابه در این شهر 1،940 دلار بوده و قیمت منازل دوخوابه به رقم حیرت‌انگیز 2،630 دلار رسیده است!

تورنتو نیز با فاصله‌ای اندک ونکوور را تعقیب می‌کند. اجاره‌بهای ماهیانه آپارتمان تکخوابه در این شهر 1،770 دلار است و برای یک آپارتمان دوخوابه باید 2،340 دلار بپردازید.

شهرهای برنابی در بریتیش‌کلمبیا و Barrie در آنتاریو نیز جایگاه‌های سوم و چهارم را به خود اختصاص داده‌اند. میانگین اجاره‌بهای ماهیانه آپارتمان تکخوابه در این شهرها بترتیب 1،680 و 1،650 دلار می‌باشد.

در رتبه پنجم لیست نیز ویکتوریا قرار گرفته که برای اجاره یک آپارتمان تکخوابه در آن باید ماهیانه 1،570 دلار پرداخت کنید.

اکثر شهرهای گران‌قیمت کشور در استان‌های بریتیش‌کلمبیا و آنتاریو واقع هستند. Kelowna، اتاوا، Kitchener و همیلتون از دیگر بالانشین‌ها می‌باشند.

مونتریال از استان کبک نیز در جایگاه نهم قرار داشته و میانگین اجاره‌بهای ماهیانه منازل تکخوابه و دوخوابه این شهر بترتیب 1،380 و 1،700 دلار است.

هرچند اجاره‌بهای مسکن بالاست اما روندی کاهشی داشته و براساس داده‌های موجود اجاره‌بهای آپارتمان‌های تکخوابه ونکوور و تورنتو در سال‌های گذشته بسیار بیشتر از این بوده است.

بگفته نویسندگان گزارش مهاجرت مستاجران به خارج از این دو شهر ادامه داشته و اجاره‌بهای آن‌ها همچنان کاهش می‌یابد. این درحالیست که واکسیناسیون COVID-19 آغاز شده و امیدها به دوران پساکرونا هر روز بیشتر می‌شود.

منبع: NARCITY


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید