Tuesday, July 27, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

26,553
Total deaths
Updated on July 27, 2021 10:26 am
5,061
Total active cases
Updated on July 27, 2021 10:26 am
1,427,370
Total confirmed cases
Updated on July 27, 2021 10:26 am

گزارش ماه فوریه اجاره‌بهای مسکن کانادا


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

برنده خوش‌شانس لاتاری ۱ میلیون دلاری در کلگری

یک شهروند اهل کلگری پس از مراجعه به پمپ‌بنزین محل سکونتش متوجه شد که 1 میلیون دلار ثروتمندتر شده است! کوفی آدارکاوا پس از ورود...

آمازون شایعه پشتیبانی از بیت‌کوین را رد کرد

آمازون به سرعت شایعه پذیرش رمزارزها از جمله بیتکوین برای پرداخت‌ها در فروشگاه آنلاینش را رد کرد. سخنگوی این شرکت گفت که قطعا تا...

هشدار موج گرما برای مترو ونکوور

سازمان Environment Canada درباره ورود موج گرما به مترو ونکوور در نیمه پایانی هفته هشدار داد. آژانس هواشناسی فدرال این اطلاعیه را راس ساعت 5:26...

به زودی خرید با بیت‌کوین از آمازون ممکن می‌شود؟

یک منبع ناشناس در آمازون به روزنامه London Business اطلاع داده که تا پایان سال 2021 امکان خرید با بیت‌کوین از این فروشگاه ممکن...

کاهش شدید کیفیت هوای شهر تورنتو

سازمان Environment Canada طی اطلاعیه‌ای از کاهش شدید کیفیت هوای تورنتو خبر داد. بر اساس این اطلاعیه وقوع آتش‌سوزی‌های فصلی موجب افزایش شدید آلاینده‌ها...

PadMapper گزارش ماه بازار اجاره‌بهای مسکن کانادا را منتشر و به معرفی گران‌‍ترین شهرهای کشور و میانگین قیمت‌ها پرداخته است.

در ماه گذشته ونکوور همچنان صدرنشین باقی مانده است. میانگین اجاره‌بهای ماهیانه آپارتمان‌ تکخوابه در این شهر 1،940 دلار بوده و قیمت منازل دوخوابه به رقم حیرت‌انگیز 2،630 دلار رسیده است!

تورنتو نیز با فاصله‌ای اندک ونکوور را تعقیب می‌کند. اجاره‌بهای ماهیانه آپارتمان تکخوابه در این شهر 1،770 دلار است و برای یک آپارتمان دوخوابه باید 2،340 دلار بپردازید.

شهرهای برنابی در بریتیش‌کلمبیا و Barrie در آنتاریو نیز جایگاه‌های سوم و چهارم را به خود اختصاص داده‌اند. میانگین اجاره‌بهای ماهیانه آپارتمان تکخوابه در این شهرها بترتیب 1،680 و 1،650 دلار می‌باشد.

در رتبه پنجم لیست نیز ویکتوریا قرار گرفته که برای اجاره یک آپارتمان تکخوابه در آن باید ماهیانه 1،570 دلار پرداخت کنید.

اکثر شهرهای گران‌قیمت کشور در استان‌های بریتیش‌کلمبیا و آنتاریو واقع هستند. Kelowna، اتاوا، Kitchener و همیلتون از دیگر بالانشین‌ها می‌باشند.

مونتریال از استان کبک نیز در جایگاه نهم قرار داشته و میانگین اجاره‌بهای ماهیانه منازل تکخوابه و دوخوابه این شهر بترتیب 1،380 و 1،700 دلار است.

هرچند اجاره‌بهای مسکن بالاست اما روندی کاهشی داشته و براساس داده‌های موجود اجاره‌بهای آپارتمان‌های تکخوابه ونکوور و تورنتو در سال‌های گذشته بسیار بیشتر از این بوده است.

بگفته نویسندگان گزارش مهاجرت مستاجران به خارج از این دو شهر ادامه داشته و اجاره‌بهای آن‌ها همچنان کاهش می‌یابد. این درحالیست که واکسیناسیون COVID-19 آغاز شده و امیدها به دوران پساکرونا هر روز بیشتر می‌شود.

منبع: NARCITY


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید