Sunday, March 7, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

22,213
Total deaths
Updated on March 7, 2021 2:13 am
29,977
Total active cases
Updated on March 7, 2021 2:13 am
884,086
Total confirmed cases
Updated on March 7, 2021 2:13 am

گزارش ماه فوریه اجاره‌بهای مسکن کانادا


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

فهرست هتل‌های مجاز کانادا برای قرنطینه مسافران

دولت کانادا نزدیک به 50 هتل مجاز در سراسر کشور را برای قرنطینه مسافران بین‌المللی تأیید کرده است. براساس قوانین جدیدی که از اواخر فوریه...

هشدار سقوط بهمن برای مناطق کوهستانی آلبرتا و بریتیش کلمبیا

با رسیدن هوای گرم بهاری و ضعیف شدن توده‌های برف در غرب آلبرتا و شرق بریتیش کلمبیا، Avalanche Canada هشدار عمومی درباره سقوط بهمن...

واکسن COVID-19 برای افراد بالای 50 سال در آلبرتا

مقامات بهداشتی آلبرتا اعلام کردند که در اواخر ماه جاری بزرگسالان بالای 50 سال واجد شرایط دریافت واکسن COVID-19 خواهند شد. تایلر شندرو وزیر بهداشت...

رزرو اردوگاه‌های آلبرتا آغاز شد

رزرو اردوگاه‌های آلبرتا برای فصل 2021 از امروز آغاز می‌شود. به همین مناسبت Alberta Parks توصیه‌هایی را برای کمک به شهروندان و تسهیل فرایند...

تورنتو: صدور 22,000 جریمه سرعت غیرمجاز تنها در دسامبر!

دوربین‌های ثبت سرعت غیرمجاز تورنتو در ماه دسامبر 22,180 برگه جریمه صادر کرده‌اند. در این بین دوربین نصب شده در خیابان استنلی به تنهایی...

PadMapper گزارش ماه بازار اجاره‌بهای مسکن کانادا را منتشر و به معرفی گران‌‍ترین شهرهای کشور و میانگین قیمت‌ها پرداخته است.

در ماه گذشته ونکوور همچنان صدرنشین باقی مانده است. میانگین اجاره‌بهای ماهیانه آپارتمان‌ تکخوابه در این شهر 1،940 دلار بوده و قیمت منازل دوخوابه به رقم حیرت‌انگیز 2،630 دلار رسیده است!

تورنتو نیز با فاصله‌ای اندک ونکوور را تعقیب می‌کند. اجاره‌بهای ماهیانه آپارتمان تکخوابه در این شهر 1،770 دلار است و برای یک آپارتمان دوخوابه باید 2،340 دلار بپردازید.

شهرهای برنابی در بریتیش‌کلمبیا و Barrie در آنتاریو نیز جایگاه‌های سوم و چهارم را به خود اختصاص داده‌اند. میانگین اجاره‌بهای ماهیانه آپارتمان تکخوابه در این شهرها بترتیب 1،680 و 1،650 دلار می‌باشد.

در رتبه پنجم لیست نیز ویکتوریا قرار گرفته که برای اجاره یک آپارتمان تکخوابه در آن باید ماهیانه 1،570 دلار پرداخت کنید.

اکثر شهرهای گران‌قیمت کشور در استان‌های بریتیش‌کلمبیا و آنتاریو واقع هستند. Kelowna، اتاوا، Kitchener و همیلتون از دیگر بالانشین‌ها می‌باشند.

مونتریال از استان کبک نیز در جایگاه نهم قرار داشته و میانگین اجاره‌بهای ماهیانه منازل تکخوابه و دوخوابه این شهر بترتیب 1،380 و 1،700 دلار است.

هرچند اجاره‌بهای مسکن بالاست اما روندی کاهشی داشته و براساس داده‌های موجود اجاره‌بهای آپارتمان‌های تکخوابه ونکوور و تورنتو در سال‌های گذشته بسیار بیشتر از این بوده است.

بگفته نویسندگان گزارش مهاجرت مستاجران به خارج از این دو شهر ادامه داشته و اجاره‌بهای آن‌ها همچنان کاهش می‌یابد. این درحالیست که واکسیناسیون COVID-19 آغاز شده و امیدها به دوران پساکرونا هر روز بیشتر می‌شود.

منبع: NARCITY
لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید