Monday, September 27, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

27,649
Total deaths
Updated on September 27, 2021 5:56 am
46,479
Total active cases
Updated on September 27, 2021 5:56 am
1,602,379
Total confirmed cases
Updated on September 27, 2021 5:56 am

افتتاح اولین هتل فضایی دنیا در سال ۲۰۲۷


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

نمایش نورپردازی سه‌بعدی بر روی برج ونکوور

قرار است برج اداری بزرگ ونکوور که در مرکز شهر قرار دارد به مدت یک هفته تبدیل به یک بوم بزرگ در فضای باز...

راهنمای رصد ایستگاه فضایی در کانادا

کانادایی‌ها می‌توانند در چند هفته آینده حرکت ایستگاه فضایی در مدار زمین را تماشا کنند. براساس اعلام ناسا و Spot the Station ایستگاه فضایی تا...

پاندمی: درخواست کمک کادر درمان آلبرتا از ارتش و صلیب‌سرخ

با افزایش فشارها بر سیستم درمان آلبرتا، چهار اتحادیه پزشکی استان از جیسون کنی خواستند برای کنترل اوضاع از ارتش و صلیب سرخ  درخواست...

ادامه رشد مبتلایان کرونا در آلبرتا

مقامات بهداشتی آلبرتا روز دوشنبه از شناسایی 4,633 مبتلای جدید COVID-19 در استان خبر دادند. 1,605 مورد از آن‌ها در 17 سپتامبر، 1,592 مورد...

واکسن کووید-۱۹ Pfizer برای کودکان ۵ تا ۱۱ سال امن است

Pfizer و شریک تجاری آن، BioNTech، از نتایج یک آزمایش بالینی فاز 2/3 و برنامه‌های کسب مجوز این واکسن برای واکسیناسیون گروه سنی ۵...

هنگامی که جوان‌تر بودیم، همگی فکر می‌کردیم  در سال ۲۰۲۱ می‌توانیم اتومبیل‌های معلق، هاوربرد و شلوارهای نقره‌ای را تجربه کنیم. امّا متاسفانه اینطور نشد و تنها چیزی که بدست آوردیم آیفون و پرینترسه‌بعدی بود. با وجود اینکه این اختراعات بسیار کاربردی و به طور خارق‌العاده‌ای نوآوارانه هستند، هنوز هم به دنبال چیزهای دیگر و حتی خیلی بزرگتر، مثل هتل فضایی می‌گردیم. البته که غیرممکن به‌نظر می‌رسد، درسته؟

اگر بهتان بگوییم نسخه ایدئال ما از آینده در راه است و احتمالاً فقط ۶ سال دیگر باید برای به حقیقت پیوستنش صبر کنیم چطور؟

برای اولین بار است که در واقع احساس می‌کنیم جهشی رو به جلو داریم، زیرا شرکت ساختمان‌سازی Orbital Assembly Corporation ساخت هتل Voyager Station که یک هتل فضایی لوکس است را آغاز کرده و آن را در سال ۲۰۲۷ افتتاح می‌کند.

براساس اطلاعات موجود در وب‌سایت این شرکت،‌ این هتل به منظور سازگاری تجارت، تولید، سازمان‌های فضایی ملی که در مورد گرانش کم تحقیق می‌کنند و گردشگران فضایی که قصد دارند زندگی را در یک ایستگاه فضایی بزرگ با احساس آسودگی در گرانش کم و همچنین یک هتل لوکس تجربه کنند طراحی شده است.

با وزنی بیش از ۲۴۱۸ تن، گفته می‌شود که این استراحتگاه میان کهکشانی می‌تواند ۲۸۰ مهمان را در خود اسکان دهد. این هتل به ۱۱۲ خدمه نیاز خواهد داشت و تمام امکانات رفاهی که یک هتل خوب باید داشته باشد مثل کافه رستوران، سالن بدن‌سازی و فضاهای اشتراکی را داراست.

متاسفانه همان طور که می‌توانید تصور کنید سفر به این هتل فضایی برایتان بسیار گران تمام می‌شود. قیمت نهایی اتاق‌ها مشخص نیست، اما می‌توانیم انتظار داشته باشیم که قیمت هر اتاق بیش از ۲۵۰،۰۰۰ دلار باشد، هزینه‌ای که شرکت فضاپیمایی آمریکایی Virgin Galactic گفته است که به ازای سوار کردن هر مسافر به سفینه‌اش دریافت می‌کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طرز ساخت Voyager Station و برای رزرو جای خود و یا حتی فقط برای دیدن تصاویر بیشتر به وب‌سایت رسمی آنها سر بزنید و لذت ببرید.

 

منبع: Curiocity


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید