Thursday, July 29, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

26,575
Total deaths
Updated on July 29, 2021 9:46 pm
5,967
Total active cases
Updated on July 29, 2021 9:46 pm
1,429,579
Total confirmed cases
Updated on July 29, 2021 9:46 pm

آلبرتا به ‌دنبال ساخت واکسن COVID-19


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

لوتومکس همین جمعه ۲۰ میلیون دلار قرعه‌کشی دارد

تصورش را کرده‌اید که ماه را به عنوان یک میلیونر به پایان برسانید؟ بعد از آنکه در قرعه‌کشی جایزه بزرگ ۱۵ میلیون دلاری در روز...

فیلم‌های دیدنی نتفلیکسِ کانادا برای میانه و آخر هفته

اگر می‌خواهید چند ساعت برنامه‌های المپیک را تماشا نکنید و به خودتان استراحت بدهید، نتفلیکس کانادا فهرستی از فیلم‌های جدید شگفت‌انگیزش را برای شما...

نفرت‌پراکنی آنلاین در قوانین کانادا جرم‌انگاری می‌شود

دولت لیبرال کانادا قصد دارد انتشار آنلاین محتوای تنفرآمیز را بعنوان یک جرم به رسمیت بشناسد. به این ترتیب مجرمان بار اول 20,000 دلار...

گزارش 200 مورد جدید ابتلا به کووید-19 در آلبرتا

آلبرتا 194 مورد جدید ابتلا به کووید-19 را در روز چهارشنبه گزارش کرد که 60 مورد بیشتر از تعداد موارد ابتلا در روز سه‌شنبه...

کووید-19 اولویت کانادایی‌ها در انتخابات بعدی نیست

در حالی که شنیده‌ها حکایت از احتمال برگزاری انتخابات فدرال در کانادا دارند، یک نظرسنجی جدید که توسط Ipsos انجام پذیرفته است نشان می‌دهد...

آلبرتایی‌ها به ابتکار و حل مسئله شهرت دارند و دولت استانی امیدوار است که سازمان‌های محلی بتوانند برای این مشکل جهانی راه حل پیدا کنند.

این استان از شرکت‌ها و سازمان درخواست کرده است که پیشنهادات خود را برای تولید و ساخت واکسن COVID-19 در آلبرتا  تا 21 مارس ارسال کنند.

دولت معتقد است که آلبرتا می‌تواند هدایت برنامه مبارزه با COVID-19 را در دست بگیرد، زیرا این استان خانه پژوهشگران مشهور جهان است و زیرساخت‌های منحصربه‌فردی دارد که می‌تواند تولید واکسن‌ها را پشتیبانی کند.

داگ شویتزر وزیر مشاغل، اقتصاد و نوآوری در بیانیه‌ای گفت: «بهبود اقتصاد آلبرتا، کانادا و جهان به دستیابی به واکسیناسیون همگانی علیه COVID-19 بستگی دارد. دولت ما در حال بررسی فرصت‌های بالقوه تولید و ساخت واکسن در کانادا است.»

وزارت مشاغل، اقتصاد و نوآوری آلبرتا برای تقویت رشد بخش دارویی و علوم زیستی در حال ایجاد راهکار است. توسعه ظرفیت تولید داروسازی بخش اصلی این برنامه راهبردی است.

اگرچه احتمال استفاده از واکسن‌های ساخت آلبرتا در برنامه فعلی واکسیناسیون COVID-19 امکان‌پذیر نیست، اما دولت امیدوار است که این پروژه بتواند در صورت وجود پاندمی‌های بعدی مسیری برای دستیابی به واکسن مورد نظر ایجاد کند.

تایلر شاندرو وزیر بهداشت در یک کنفرانس گفت: «ما کار خود را بر روی این پروژه ادامه می‌دهیم. تمرکز این پروژه فقط ساخت واکسن COVID-19 در داخل کشور نیست، بلکه قصد داریم برای پاندمی‌های آینده و پاسخ به نیازهایمان با استان‌های دیگر مانند منیتوبا و انتاریو همکاری کنیم.»

شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌توانند پیشنهادات خود را از ۸ مارس تا نیمه‌شب ۲۱ مارس به صورت آنلاین ارسال کنند.

براساس اطلاعات دولت آلبرتا،  از 6 مارس 290،391 دوز واکسن COVID-19 در این استان تجویز شده است. در حال حاضر 90،937 آلبرتایی واکسینه شده‌اند.

 

منبع: Dailyhive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید