Sunday, April 18, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

23,623
Total deaths
Updated on April 18, 2021 8:43 pm
87,925
Total active cases
Updated on April 18, 2021 8:43 pm
1,121,498
Total confirmed cases
Updated on April 18, 2021 8:43 pm

آلبرتا به ‌دنبال ساخت واکسن COVID-19


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

حضور برهنه نماینده مجلس عوام در جلسه مجازی

ویلیام آموس که از سال 2015 نمایندگی شهر پونتیاک در استان کبک را بر عهده داشته، روز چهارشنبه بصورت کاملا برهنه در مقابل همکارانش...

ادامه کاهش اجاره‌بها در شهرهای بزرگ کانادا، بجز کلگری

براساس گزارش Rentals.ca، طی ماه گذشته نرخ اجاره‌بهای اکثر شهرهای کانادا کاهش یافته است. البته کلگری در این بین استثنا بود. هرچند میانگین اجاره‌بهای کانادا...

معرفی بلندترین ساختمان‌های تورنتو

با توجه به مرتفع‌تر شدن برج‌های تورنتو در سال‌های اخیر این سوال پیش می‌آید که بلندترین آن‌ها کدام است؟ مطمئناً بلندترین سازه‌ تورنتو برج CN...

طرح آزمایشی شهرداری کلگری برای تسریع فرآیند adaption حیوانات پناهگاهی

شهرداری کلگری و انجمنِ گروهِ نجاتِ حیواناتِ آلبرتا (AARCS) در چارچوب یک همکاری جید به دنبال بهبود وضعیت زندگی حیوانات خانگی بی‌سرپرست هستند تا...

بدترین هفته کانادا از نظر آمار مبتلایان کرونا

طی هفت روز گذشته میانگین آمار مبتلایان روزانه کرونا در کانادا به بالاترین حد خود از ابتدای پاندمی رسیده است. براساس آمار، طی هفت روز...

آلبرتایی‌ها به ابتکار و حل مسئله شهرت دارند و دولت استانی امیدوار است که سازمان‌های محلی بتوانند برای این مشکل جهانی راه حل پیدا کنند.

این استان از شرکت‌ها و سازمان درخواست کرده است که پیشنهادات خود را برای تولید و ساخت واکسن COVID-19 در آلبرتا  تا 21 مارس ارسال کنند.

دولت معتقد است که آلبرتا می‌تواند هدایت برنامه مبارزه با COVID-19 را در دست بگیرد، زیرا این استان خانه پژوهشگران مشهور جهان است و زیرساخت‌های منحصربه‌فردی دارد که می‌تواند تولید واکسن‌ها را پشتیبانی کند.

داگ شویتزر وزیر مشاغل، اقتصاد و نوآوری در بیانیه‌ای گفت: «بهبود اقتصاد آلبرتا، کانادا و جهان به دستیابی به واکسیناسیون همگانی علیه COVID-19 بستگی دارد. دولت ما در حال بررسی فرصت‌های بالقوه تولید و ساخت واکسن در کانادا است.»

وزارت مشاغل، اقتصاد و نوآوری آلبرتا برای تقویت رشد بخش دارویی و علوم زیستی در حال ایجاد راهکار است. توسعه ظرفیت تولید داروسازی بخش اصلی این برنامه راهبردی است.

اگرچه احتمال استفاده از واکسن‌های ساخت آلبرتا در برنامه فعلی واکسیناسیون COVID-19 امکان‌پذیر نیست، اما دولت امیدوار است که این پروژه بتواند در صورت وجود پاندمی‌های بعدی مسیری برای دستیابی به واکسن مورد نظر ایجاد کند.

تایلر شاندرو وزیر بهداشت در یک کنفرانس گفت: «ما کار خود را بر روی این پروژه ادامه می‌دهیم. تمرکز این پروژه فقط ساخت واکسن COVID-19 در داخل کشور نیست، بلکه قصد داریم برای پاندمی‌های آینده و پاسخ به نیازهایمان با استان‌های دیگر مانند منیتوبا و انتاریو همکاری کنیم.»

شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌توانند پیشنهادات خود را از ۸ مارس تا نیمه‌شب ۲۱ مارس به صورت آنلاین ارسال کنند.

براساس اطلاعات دولت آلبرتا،  از 6 مارس 290،391 دوز واکسن COVID-19 در این استان تجویز شده است. در حال حاضر 90،937 آلبرتایی واکسینه شده‌اند.

 

منبع: Dailyhive
لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید