Sunday, April 18, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

23,623
Total deaths
Updated on April 18, 2021 7:43 pm
87,925
Total active cases
Updated on April 18, 2021 7:43 pm
1,121,498
Total confirmed cases
Updated on April 18, 2021 7:43 pm

گشایش یک استودیوی فیلمسازی بزرگ با فرصت‌های شغلی جدید در کلگری


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

حضور برهنه نماینده مجلس عوام در جلسه مجازی

ویلیام آموس که از سال 2015 نمایندگی شهر پونتیاک در استان کبک را بر عهده داشته، روز چهارشنبه بصورت کاملا برهنه در مقابل همکارانش...

ادامه کاهش اجاره‌بها در شهرهای بزرگ کانادا، بجز کلگری

براساس گزارش Rentals.ca، طی ماه گذشته نرخ اجاره‌بهای اکثر شهرهای کانادا کاهش یافته است. البته کلگری در این بین استثنا بود. هرچند میانگین اجاره‌بهای کانادا...

معرفی بلندترین ساختمان‌های تورنتو

با توجه به مرتفع‌تر شدن برج‌های تورنتو در سال‌های اخیر این سوال پیش می‌آید که بلندترین آن‌ها کدام است؟ مطمئناً بلندترین سازه‌ تورنتو برج CN...

طرح آزمایشی شهرداری کلگری برای تسریع فرآیند adaption حیوانات پناهگاهی

شهرداری کلگری و انجمنِ گروهِ نجاتِ حیواناتِ آلبرتا (AARCS) در چارچوب یک همکاری جید به دنبال بهبود وضعیت زندگی حیوانات خانگی بی‌سرپرست هستند تا...

بدترین هفته کانادا از نظر آمار مبتلایان کرونا

طی هفت روز گذشته میانگین آمار مبتلایان روزانه کرونا در کانادا به بالاترین حد خود از ابتدای پاندمی رسیده است. براساس آمار، طی هفت روز...

یک استودیوی فیلمسازی جدید در کلگری افتتاح شده که مساحت قابل فیلمبرداری آن ۹,۳۰۸ مترمربع (تقریبا ۱ هکتار) است و امیدها برای جذب پروژه‌های فیلمسازی عظیم را افزایش می‌دهد.

WFW که از زیرگروه‌های Sunbelt Rentals است، با گشایش این استودیو اولین حضور استودیویی خود در کلگری را اعلام می‌کند: فضای فیلمبرداری Fortress Studio و فضای Fortress+ Support برای تامین تجهیزات.

این خبری بسیار خوش برای اقتصاد محلی است، به خصوص اهالی کلگری که در صنعت فیلم شاغلند. به علاوه، همیشه حس خوبی دارد که مکان‌های آشنای شهرمان را در فیلم‌ها و سریال‌ها ببینیم.

داگ شویتزر، وزیر مشاغل، اقتصاد و نوآوریِِ آلبرتا می‌گوید:

«آلبرتا امسال رکورد جدیدی در صنعت فیلم ثبت می‌کند، WFW از سال‌ها قبل یک بازیگر اصلی در منطقه ما بوده، و این فضای استودیویی عظیم برای توسعه این صنعت در آلبرتا کلیدی است.»

«با گشایش این استودیو، اقتصاد ما تنوع بیشتری پیدا می‌کند و میلیون‌ها دلار سرمایه به آلبرتا می‌آید.»

WFW از سال ۲۰۱۶ شریک کاری مرکز فیلم کلگری بوده و کلگری را یکی از قطب‌های نوظهور فیلمسازی در امریکای شمالی می‌داند. این کمپانی امیدوار است که این مِلک سینمایی جدید بتواند تولیدات محلی و بین‌المللی را به این شهر بیاورد.

Fortress Studio حدود ۹,۰۶۴ مترمربع فضای فیلمبرداری سرپوشیده دارد، که میان آنها ۱۱ متر فاصله تعبیه شده است.

Fortress+ Support نیز تاسیساتی برای پشتیبانی از این استودیو است، با مساحت ۶,۵۰۳ متر مربعی شامل دفاتر اختصاصی، اتاق‌های جلسات، و فضاهای کاری دیگر.

هر دوی این تاسیسات در فاصله کمی از یکدیگر، مرکز فیلم کلگری، و Sunbelt Rentals قرار دارند و یک فضای سبز بزرگ نیز در بیرون آنها ست. مکان‌یابی مجموعه طوری انجام شده که تولید برای کمپانی‌ها آسان و به صرفه باشد.

کریس وان موک، نایب رییس Sunbelt Rentals در کانادا می‌گوید: «هم‌افزایی قدرت ما و WFW این اطمینان را به سازندگان می‌دهد که هیچ کمبودی نخواهند داشت.»

«مجموعه کامل تجهیزات ما شامل پلتفرم‌ها، جرثقیل‌ها، و تجهیزات HVAC (گرمایش، تهویه، و تنظیم دما) به خوبی قابلیت‌های استودیو را تکمیل می‌کنند.»

این دهمین استودیوی WFW در کانادا ست که بقیه آنها در تورنتو و ونکوورند. حالا با این استودیوی عظیم که منظرهٔ کوه‌های راکی را در پشت خود دارد، به نظر می‌رسد آلبرتا یک رقیب قَدَر برای هالیوود خواهد بود.

منبع: Daily Hive
لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید