Tuesday, October 26, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

28,805
Total deaths
Updated on October 26, 2021 5:36 am
27,139
Total active cases
Updated on October 26, 2021 5:36 am
1,702,587
Total confirmed cases
Updated on October 26, 2021 5:36 am

آلبرتا کیت‌های تست فوری بیشتری توزیع می‌کند


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

جایگزین برنامه حمایتی CRB معرفی شد

بنابر اعلام دولت فدرال برنامه Canadian Recovery Benefit از 23 اکتبر پایان یافت و برنامه‌ای دیگر جایگزین آن می‌شود. هدف برنامه جدید Canadian Worker Lockdown...

جایگزینی رسمی طرح مزایای قرنطینه کارکنان کانادایی به جای CRB

طرح کمک هزینه جبرانی کانادایی (CRB) به طور رسمی به پایان رسیده است و طرح مزایای قرنطینه کارکنان کانادایی جایگزین این طرح شده است. مزایای...

آلبرتایی‌ها برای دریافت گذرنامه واکسن باید به طور کامل واکسینه شده باشند

از این هفته آلبرتایی‌هایی که به طور کامل واکسیناسیون شده‌اند طبق برنامه معافیت از محدودیت‌های استانی واجد شرایط خواهند بود. افرادی که هر دو...

درآمد ۱۰ میلیون دلاری کاناناسکیس از زمان صدور مجوز

به گفته دولت آلبرتا پس از اجباری شدن مجوز در ماه جون بیش از ۲۵۰ هزار مجوز برای ورود به کاناناسکیس صادر شده و...

مجوز ملی واکسیناسیون COVID-19 معرفی شد

روز پنجشنبه جاستین ترودو از معرفی سیستم فدرال پاسپورت واکسن خبر داد. این پاسپورت واکسن حاوی نام، تاریخ تولد و تاریخچه واکسیناسیون شهروندان (ازجمله مشخصات...

دولت آلبرتا قصد دارد برنامه موفقیت‌آمیز توزیع کیت‌های تست فوری COVID-19 در مراکز مراقبتی، پناهگاه‌های‌ افراد بی‌خانمان، مدارس، بیمارستان‌ها و بیزینس‌ها را ادامه دهد. در همین راستا علاوه بر 1.2 میلیون کیت پیشین، بزودی دو میلیون کیت تست فوری دیگر هم در اختیار این مراکز قرار می‌گیرد.

هدف این برنامه تشخیص فروی بیماران، قرنطینه زودهنگام و جلوگیری از شکلگیری زنجیره‌های انتقال است.

تایلر شاندرو وزیر بهداشت آلبرتا در اینباره گفت: تاکنون توزیع کیت‌های تست فوری در مراکز مراقبتی، پناهگاه‌ها و مراکز شغلی بزرگ موفقیت‌آمیز بوده است. برنامه تست فوری در راستای استراتژی کلی COVID-19 انجام شده تا از شهروندان آسیب‌پذیر حفاظت کرده و خود را با سرعت بالای شیوع ویروس منطبق کنیم. بسیار خرسندم که می‌توانیم ابزاری جدید برای شناسایی سریع بیماری و قطع زنجیره انتقال در اختیار بیزینس‌ها و بخش‌های خدماتی قرار دهیم.

تمام مراکز خدماتی و بیزینس‌ها می‌توانند برای دریافت کیت تست فوری درخواست دهند، اما بیزینس‌ها و سازمان‌های خاص در اولویت قرار دارند. ازجمله آن‌ها می‌توان به مراکز دارای جمعیت آسیب‌پذیر، واحدهای کاری با ریسک بالا، گروه‌های امدادی، صنایع حیاتی، مراکز خدمات اضطراری و بخش‌های تاثیرگذار در روند بازگشایی اقتصادی و اجتماعی اشاره کرد.

بگفته مقامات استانی، سازمان‌ها برای دریافت کیت‌های تست فوری باید برنامه غربالگری ارائه دهند.

این برنامه شامل پروتکل‌های انجام آزمایش، نحوه استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی، روند اعلام نتایج و چگونگی مدیریت افراد دارای نتیجه تست مثبت است.

تست‌ باید توسط فردی عادی و آموزش‌دیده و یا در شرایط خاص توسط خود فرد انجام شود. در هر حالت یک کارمند بهداشتی برنامه غربالگری را زیر نظر خواهد داشت.

آلبرتا از اکتبر 2020 حدود 2.6 میلیون کیت تست فوری دریافت کرده و طبق برنامه‌ریزی‌ها تا پایان اپریل یک میلیون کیت دیگر نیز دریافت می‌کند.

منبع: Daily Hive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید