Tuesday, October 26, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

28,805
Total deaths
Updated on October 26, 2021 6:36 am
27,139
Total active cases
Updated on October 26, 2021 6:36 am
1,702,587
Total confirmed cases
Updated on October 26, 2021 6:36 am

مایکروسافت ۵۰۰ فرصت شغلیِ فنی در ونکوور ایجاد می‌کند


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

جایگزین برنامه حمایتی CRB معرفی شد

بنابر اعلام دولت فدرال برنامه Canadian Recovery Benefit از 23 اکتبر پایان یافت و برنامه‌ای دیگر جایگزین آن می‌شود. هدف برنامه جدید Canadian Worker Lockdown...

جایگزینی رسمی طرح مزایای قرنطینه کارکنان کانادایی به جای CRB

طرح کمک هزینه جبرانی کانادایی (CRB) به طور رسمی به پایان رسیده است و طرح مزایای قرنطینه کارکنان کانادایی جایگزین این طرح شده است. مزایای...

آلبرتایی‌ها برای دریافت گذرنامه واکسن باید به طور کامل واکسینه شده باشند

از این هفته آلبرتایی‌هایی که به طور کامل واکسیناسیون شده‌اند طبق برنامه معافیت از محدودیت‌های استانی واجد شرایط خواهند بود. افرادی که هر دو...

درآمد ۱۰ میلیون دلاری کاناناسکیس از زمان صدور مجوز

به گفته دولت آلبرتا پس از اجباری شدن مجوز در ماه جون بیش از ۲۵۰ هزار مجوز برای ورود به کاناناسکیس صادر شده و...

مجوز ملی واکسیناسیون COVID-19 معرفی شد

روز پنجشنبه جاستین ترودو از معرفی سیستم فدرال پاسپورت واکسن خبر داد. این پاسپورت واکسن حاوی نام، تاریخ تولد و تاریخچه واکسیناسیون شهروندان (ازجمله مشخصات...

مایکروسافت دوباره کسب‌وکارش در ونکوور را گسترش می‌دهد و ۵۰۰ شغل جدید در حوزه پردازش اَبری اضافه می‌کند.

این کمپانی امروز رسما اعلام کرد که نیروی کارش را در این شهر افزایش می‌دهد و تمرکزش بر حوزه ارتباطات هوشمند، دفاتر جدید، سرویس اَژور (Azure)، وان‌درایو (OneDrive)، تجربه‌های تحت وب و واقعیت ترکیبی است.

این فرصت‌های شغلی امسال اضافه می‌شوند. به این شکل نیروی کار مایکروسافت در ونکوور به ۱,۷۰۰ نفر می‌رسد و در کلِ کانادا نیز ۳,۷۰۰ کارمند خواهد داشت.

رِندرهای ساختمان جدید مایکروسافت را در زیر می‌بینید:

155 water street vancouver 4

155 water street vancouver 2

دو سال قبل بود که مایکروسافت خبر از ساخت دفاتر جدیدش در داون‌تاون ونکوور داد. محلهٔ Gastown میزبان این ساختمان است که اخیرا ساخت آن به مرحلهٔ نهایی رسید. مایکروسافت دو ساختمان دیگر هم در این شهر دارد.

مایکروسافت همزمان با اعلام این گسترش مشاغل، خبر از راه‌اندازی دومین مرکز نوآوری داده‌محور خود در داون‌تاونِ تورنتو نیز داد.

راوی کالون، وزیر مشاغل، ترمیم اقتصادی و نوآوریِ بریتیش کلمبیا می‌گوید که این طرح توسعهٔ جدیدِ مایکروسافت، در راستای بازیابی اقتصادی ونکوور در دوران پس از کووید-۱۹ است:

«توسعهٔ خدمات اَبری مایکروسافت و سرمایه‌گذاری در ساخت کسب‌و‌کارهای جدید در منطقه، اینجا را به قطب فناوری و نوآوری تبدیل می‌کند. این خبر خوشی برای بخش‌های آموزش، کشاورزی، و سلامت عمومی است که بر زیرساخت‌های دیجیتال برای نوسازی خود و جذب استعدادها تکیه دارند.»

منبع: Daily Hive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید