Monday, September 27, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

27,649
Total deaths
Updated on September 27, 2021 6:56 am
46,479
Total active cases
Updated on September 27, 2021 6:56 am
1,602,379
Total confirmed cases
Updated on September 27, 2021 6:56 am

جمع‌آوری 8,000 چندراهی بخاطر خطر برق‌گرفتگی


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

نمایش نورپردازی سه‌بعدی بر روی برج ونکوور

قرار است برج اداری بزرگ ونکوور که در مرکز شهر قرار دارد به مدت یک هفته تبدیل به یک بوم بزرگ در فضای باز...

راهنمای رصد ایستگاه فضایی در کانادا

کانادایی‌ها می‌توانند در چند هفته آینده حرکت ایستگاه فضایی در مدار زمین را تماشا کنند. براساس اعلام ناسا و Spot the Station ایستگاه فضایی تا...

پاندمی: درخواست کمک کادر درمان آلبرتا از ارتش و صلیب‌سرخ

با افزایش فشارها بر سیستم درمان آلبرتا، چهار اتحادیه پزشکی استان از جیسون کنی خواستند برای کنترل اوضاع از ارتش و صلیب سرخ  درخواست...

ادامه رشد مبتلایان کرونا در آلبرتا

مقامات بهداشتی آلبرتا روز دوشنبه از شناسایی 4,633 مبتلای جدید COVID-19 در استان خبر دادند. 1,605 مورد از آن‌ها در 17 سپتامبر، 1,592 مورد...

واکسن کووید-۱۹ Pfizer برای کودکان ۵ تا ۱۱ سال امن است

Pfizer و شریک تجاری آن، BioNTech، از نتایج یک آزمایش بالینی فاز 2/3 و برنامه‌های کسب مجوز این واکسن برای واکسیناسیون گروه سنی ۵...

وزارت بهداشت کانادا هزاران چندراهی فروخته شده در فروشگاه‌های Canadian Tire را، بخاطر خطر برق‌گرفتگی مصرف‌کنندگان، جمع‌آوری می‌کند.

اطلاعیه تاریخ 15 اپریل مربوط به محصول Mastercraft 8-Outlet Metal Power Bar می‌باشد. بین دسامبر 2019 تا دسامبر 2020 در مجموع 8,197 عدد از این چندراهی فروخته شده است.

براساس این اطلاعیه احتمال کنده شدن پوشش پلاستیکی پریزها در هنگام خارج کردن سه‌شاخه وجود دارد. در نتیجه بخش‌های داخلی چندراهی آشکار شده و خطر برق‌گرفتگی، مصرف‌کنندگان را تهدید می‌کند.

از تاریخ 6 اپریل یک مورد گزارش مبنی بر کنده شدن این قطعات در کانادا دریافت شده، اما تاکنون هیچکس بخاطر این نقص آسیب ندیده است.

سازمان بهداشت کانادا به مشتریان توصیه کرده استفاده از این چندراهی را سریعا متوقف کرده و آن را به نزدیک‌ترین فروشگاه Canadian Tire تحویل دهند. مبلغ پرداختی بلافاصله به آن‌ها پس داده می‌شود.

محصولات تولید شده تا اکتبر 2020 یا پیش از آن مشمول این اطلاعیه هستند.

برای آگاهی از وضعیت محصول خود، شماره چهار یا شش رقمی حک شده در زیر چندراهی یا روی بسته‌بندی را، چک کنید. در کدهای چهار رقمی، دو عدد نخست ماه و دو عدد بعدی سال تولید هستند و در کدهای شش رقمی، دو عدد نخست ماه و چهار عدد بعدی سال تولید را نشان می‌دهند.

منبع: Daily Hive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید