Monday, September 27, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

27,649
Total deaths
Updated on September 27, 2021 6:56 am
46,479
Total active cases
Updated on September 27, 2021 6:56 am
1,602,379
Total confirmed cases
Updated on September 27, 2021 6:56 am

گزارش کمترین تعداد موارد روزانه ابتلا به کووید-۱۹ در آلبرتا


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

نمایش نورپردازی سه‌بعدی بر روی برج ونکوور

قرار است برج اداری بزرگ ونکوور که در مرکز شهر قرار دارد به مدت یک هفته تبدیل به یک بوم بزرگ در فضای باز...

راهنمای رصد ایستگاه فضایی در کانادا

کانادایی‌ها می‌توانند در چند هفته آینده حرکت ایستگاه فضایی در مدار زمین را تماشا کنند. براساس اعلام ناسا و Spot the Station ایستگاه فضایی تا...

پاندمی: درخواست کمک کادر درمان آلبرتا از ارتش و صلیب‌سرخ

با افزایش فشارها بر سیستم درمان آلبرتا، چهار اتحادیه پزشکی استان از جیسون کنی خواستند برای کنترل اوضاع از ارتش و صلیب سرخ  درخواست...

ادامه رشد مبتلایان کرونا در آلبرتا

مقامات بهداشتی آلبرتا روز دوشنبه از شناسایی 4,633 مبتلای جدید COVID-19 در استان خبر دادند. 1,605 مورد از آن‌ها در 17 سپتامبر، 1,592 مورد...

واکسن کووید-۱۹ Pfizer برای کودکان ۵ تا ۱۱ سال امن است

Pfizer و شریک تجاری آن، BioNTech، از نتایج یک آزمایش بالینی فاز 2/3 و برنامه‌های کسب مجوز این واکسن برای واکسیناسیون گروه سنی ۵...

روز سه شنبه ۱،۴۴۹ مورد جدید ابتلا به کووید-۱۹ در آلبرتا گزارش شد که از ۲۵ آوریل کمترین تعداد موارد روزانه است.

تعداد موارد فعال این استان به ۲۴،۹۹۸ مورد كاهش یافته است، اما تعداد بستری‌شدگان در بیمارستان از 700 مورد عبور کرده است. در حال حاضر ۷۰۵ آلبرتایی در بیمارستان بستری هستند که از این تعداد ۱۶۳ مورد در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان قرار دارند.

۲۵۶ مورد از موارد جدید ابتلای روز سه‌شنبه از انواع نگران‌کنندهٔ این ویروس بوده است. در حال حاضر ۹،۷۵۴ مورد فعال کووید-۱۹ در آلبرتا وجود دارد که بیش از ۳۸٪ از کل موارد فعال استان می‌شود.

تعداد کل موارد ابتلا در آلبرتا در طول همه‌گیری ۲۱۱،۸۳۶ مورد بوده است که ۱۸۴،۷۱۹ نفر بهبود یافته‌اند. طی ۲۴ ساعت گذشته سه مورد مرگ ناشی از این ویروس گزارش شده است که تعداد درگذشتگان استان را به ۲،۱۱۹ نفر می‌رساند.

نخست‌وزیر جیسون کنی در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از اشاره به برنامهٔ واکسیناسیون استان که از افراد سالخورده آغاز شده بود، کاهش چشمگیر موارد ابتلا و تعداد بستری‌شدگان و کشته‌شدگان این بیماری را متأثر از این برنامه خواند.

جیسون کنی در ادامه گفت: «در طول موج دوم، به طور متوسط روزانه ۱۸ مورد مرگ ناشی از کووید-۱۹ در آلبرتا ثبت می‌شده است. اما از اوایل ماه آوریل، این تعداد به ۳ مورد مرگ در روز کاهش یافته است.»

همچنین نخست‌وزیر کنی اعلام کرد که این استان انتظار دارد دو میلیونیمین دوز واکسن کووید-۱۹ را در روز چهارشنبه تجویز کند. کنی از مرحله جدید واکسیناسیون این استان با عنوان «بازگشت به زندگی عادی» رونمایی کرد؛ برنامه‌ای که برای بازگشت به زندگی عادی تأکید زیادی بر اهمیت واکسیناسیون دارد.

پوستر بالا که برای این کارزار طراحی شده است به جنبه‌های دیگری از زندگی «عادی» و روزمره اشاره می‌کند.

 

منبع: Dailyhive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید