Monday, September 27, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

27,649
Total deaths
Updated on September 27, 2021 5:56 am
46,479
Total active cases
Updated on September 27, 2021 5:56 am
1,602,379
Total confirmed cases
Updated on September 27, 2021 5:56 am

کلگری استمپید امسال همانند سابق نخواهد بود


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

نمایش نورپردازی سه‌بعدی بر روی برج ونکوور

قرار است برج اداری بزرگ ونکوور که در مرکز شهر قرار دارد به مدت یک هفته تبدیل به یک بوم بزرگ در فضای باز...

راهنمای رصد ایستگاه فضایی در کانادا

کانادایی‌ها می‌توانند در چند هفته آینده حرکت ایستگاه فضایی در مدار زمین را تماشا کنند. براساس اعلام ناسا و Spot the Station ایستگاه فضایی تا...

پاندمی: درخواست کمک کادر درمان آلبرتا از ارتش و صلیب‌سرخ

با افزایش فشارها بر سیستم درمان آلبرتا، چهار اتحادیه پزشکی استان از جیسون کنی خواستند برای کنترل اوضاع از ارتش و صلیب سرخ  درخواست...

ادامه رشد مبتلایان کرونا در آلبرتا

مقامات بهداشتی آلبرتا روز دوشنبه از شناسایی 4,633 مبتلای جدید COVID-19 در استان خبر دادند. 1,605 مورد از آن‌ها در 17 سپتامبر، 1,592 مورد...

واکسن کووید-۱۹ Pfizer برای کودکان ۵ تا ۱۱ سال امن است

Pfizer و شریک تجاری آن، BioNTech، از نتایج یک آزمایش بالینی فاز 2/3 و برنامه‌های کسب مجوز این واکسن برای واکسیناسیون گروه سنی ۵...

با اینکه لغو رویداد کلگری استمپید در سال گذشته باعث ناراحتی عده‌ای از طرفداران این برنامه شد اما این رویداد امسال از 9 تا 18 جولای برگزار خواهد شد.

کریستینا بارنز، مدیر ارتباطات Western Events & Agriculture در کلگری استمپید، گفت: «ما مطمئن هستیم که اقداماتی که در حال حاضر جامعۀ ما انجام می‌دهد باعث ایجاد تجربه امن استمپید در ماه جولای خواهد شد.»

کلگری استمپید به‌طور مستقیم با خدمات بهداشتی آلبرتا همکاری می‌کند تا از رعایت تمامی دستورالعمل‌های بهداشت عمومی‌ای که ممکن است در ماه جولای اجرا شود اطمینان پیدا کند. بارنز در ادامه گفت: «امنیت جامعه در اولویت ما قرار دارد و این استمپید مانند استمپیدهای قبلی نخواهد بود. ما قول می‌دهیم که از دستورالعمل‌ها پیروی کنیم و امن‌ترین و بهترین تجربۀ ممکن را برای جامعۀ خود خلق کنیم.»

امسال این برنامه با تعداد افراد کمتر و فضای بیشتری برگزار خواهد شد.

بارنز می‌گوید: «برنامه‌های ما بر اساس دستورالعمل‌های بهداشت آلبرتا و منطبق با وضعیت موجود ادامه خواهد یافت. در تلاش هستیم که طی هفته‌های آینده اطلاعات بیشتری را در این زمینه به اشتراک بگذاریم.»

وی در ادامه افزود استمپید تمامی افراد جامعه را بدون در نظر گرفتن حضور در این برنامه به دریافت واکسن تشویق می‌کند و کسانی که از این فرصت استفاده کرده‌اند را مورد تحسین قرار می‌دهد.

استمپید یک رویداد 10 روزه است که شامل برنامه‌های سرگرم‌کنندۀ متنوعی از رویدادهای گاوبازی رودیو می‌شود. غذا، محل تفریح و بازی، خرید و خرده‌فروشی، نمایش محصولات کشاورزی، کنسرت و سایر اجراها تنها مواردی هستند که باعث شده‌اند بازدیدکنندگان هر سال در این رویداد حضور پیدا کنند.

کلگری استمپید در سال 2020 هنوز هم نمایش‌های آتش‌بازی معروف خود را که در فاصله‌ای از اطراف شهر قابل مشاهده است را برگزار کرد. علاوه بر آن‌ کامیون‌های که مینی‌دونات و سایر غذاهای مورد علاقه بازدیدکنندگان را ارائه می‌دادند در این رویداد حضور داشتند.

همچنین رسم هفته استمپید با پنکیک‌های صبحانه‌اش زنده نگه داشته شد و یک جعبه بسته‌بندی شده مرتب حاوی هر چیزی که برای صبحانه لازم بود به مهمانان تقدیم شد.

در حالی که هنوز جزییات دقیق رویداد 2021 مشخص نیست، می‌دانیم که امسال استمپید قصد دارد حضور حماسی داشته باشد. کمتر از دو ماه دیگر تا این رویداد هیجان‌انگیز باقی نمانده است، پس چکمه‌های گاوچرانی خود را گردگیری کنید و از بزرگ‌ترین نمایش فضای باز روی کرۀ زمین لذت ببرید.

 

منبع: Dailyhive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید