Saturday, June 12, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

25,886
Total deaths
Updated on June 12, 2021 4:31 am
18,411
Total active cases
Updated on June 12, 2021 4:31 am
1,399,716
Total confirmed cases
Updated on June 12, 2021 4:31 am

کلگری استمپید امسال همانند سابق نخواهد بود


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

بروز عفونت قلب پس از دریافت دوز دوم واکسن‌های mRNA

روز پنجشنبه مرکز کنترل و پیشگیری بیماری ایالات‌متحده (CDC) اعلام کرد که طبق داده‌های سیستم نظارت بر ایمنی واکسن، تعداد مردان جوانی که پس...

بازگشایی استخرها و سالن‌های بدنسازی کلگری

شهرداری کلگری قصد دارد تعداد از مراکز تفریحی شهر را از هفته آینده بازگشایی کند. هم‌اکنون مرحله دوم بازگشایی‌ها در آلبرتا آغاز شده و بر...

تورنتو: بازگشایی مجدد نمایشگاه Immersive Van Gogh

همزمان با آغاز مرحله نخست بازگشایی‌ها در آنتاریو، نمایشگاه Immersive Van Gogh نیز بار دیگر از هفته آینده پذیرای شهروندان تورنتو خواهد بود. به این...

هواپیمایی Flair Airlines اولین پرواز با اولین بویینگ ۸-۷۳۷ جدید

کمپانی کاناداییِ Flair Airlines که به پروازهای بسیار ارزانش معروف است، امروز خبر داد که با ورود ۱۳ فروند بویینگ ۸-۷۳۷ جدید به خدمت،...

آلبرتا با بیشترین میزان واکسیناسیون کامل در میان استان‌های کانادا

مقامات دولت آلبرتا اعلام کردند در حال حاضر نزدیک به 16% از جمعیت این استان در برابر کووید-19 به طور کامل واکسیناسیون شده‌اند. جیسون کنی...

با اینکه لغو رویداد کلگری استمپید در سال گذشته باعث ناراحتی عده‌ای از طرفداران این برنامه شد اما این رویداد امسال از 9 تا 18 جولای برگزار خواهد شد.

کریستینا بارنز، مدیر ارتباطات Western Events & Agriculture در کلگری استمپید، گفت: «ما مطمئن هستیم که اقداماتی که در حال حاضر جامعۀ ما انجام می‌دهد باعث ایجاد تجربه امن استمپید در ماه جولای خواهد شد.»

کلگری استمپید به‌طور مستقیم با خدمات بهداشتی آلبرتا همکاری می‌کند تا از رعایت تمامی دستورالعمل‌های بهداشت عمومی‌ای که ممکن است در ماه جولای اجرا شود اطمینان پیدا کند. بارنز در ادامه گفت: «امنیت جامعه در اولویت ما قرار دارد و این استمپید مانند استمپیدهای قبلی نخواهد بود. ما قول می‌دهیم که از دستورالعمل‌ها پیروی کنیم و امن‌ترین و بهترین تجربۀ ممکن را برای جامعۀ خود خلق کنیم.»

امسال این برنامه با تعداد افراد کمتر و فضای بیشتری برگزار خواهد شد.

بارنز می‌گوید: «برنامه‌های ما بر اساس دستورالعمل‌های بهداشت آلبرتا و منطبق با وضعیت موجود ادامه خواهد یافت. در تلاش هستیم که طی هفته‌های آینده اطلاعات بیشتری را در این زمینه به اشتراک بگذاریم.»

وی در ادامه افزود استمپید تمامی افراد جامعه را بدون در نظر گرفتن حضور در این برنامه به دریافت واکسن تشویق می‌کند و کسانی که از این فرصت استفاده کرده‌اند را مورد تحسین قرار می‌دهد.

استمپید یک رویداد 10 روزه است که شامل برنامه‌های سرگرم‌کنندۀ متنوعی از رویدادهای گاوبازی رودیو می‌شود. غذا، محل تفریح و بازی، خرید و خرده‌فروشی، نمایش محصولات کشاورزی، کنسرت و سایر اجراها تنها مواردی هستند که باعث شده‌اند بازدیدکنندگان هر سال در این رویداد حضور پیدا کنند.

کلگری استمپید در سال 2020 هنوز هم نمایش‌های آتش‌بازی معروف خود را که در فاصله‌ای از اطراف شهر قابل مشاهده است را برگزار کرد. علاوه بر آن‌ کامیون‌های که مینی‌دونات و سایر غذاهای مورد علاقه بازدیدکنندگان را ارائه می‌دادند در این رویداد حضور داشتند.

همچنین رسم هفته استمپید با پنکیک‌های صبحانه‌اش زنده نگه داشته شد و یک جعبه بسته‌بندی شده مرتب حاوی هر چیزی که برای صبحانه لازم بود به مهمانان تقدیم شد.

در حالی که هنوز جزییات دقیق رویداد 2021 مشخص نیست، می‌دانیم که امسال استمپید قصد دارد حضور حماسی داشته باشد. کمتر از دو ماه دیگر تا این رویداد هیجان‌انگیز باقی نمانده است، پس چکمه‌های گاوچرانی خود را گردگیری کنید و از بزرگ‌ترین نمایش فضای باز روی کرۀ زمین لذت ببرید.

 

منبع: Dailyhive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید