Tuesday, October 19, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

28,376
Total deaths
Updated on October 14, 2021 12:57 pm
36,093
Total active cases
Updated on October 14, 2021 12:57 pm
1,671,481
Total confirmed cases
Updated on October 14, 2021 12:57 pm

با تصمیم‌ شورای شهر کلگری قانون استفاده از ماسک تمدید می‌شود


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

درخواست رسمی Pfzier از بهداشت کانادا برای صدور مجوز واکسن کودکان ۵ تا ۱۱ سال

شرکت داروسازی Pfizer به عنوان اولین تولیدکننده واکسن کودکان با ارسال یک گزارش رسمی به بهداشت کانادا از این سازمان درخواست کرد واکسن‌ کووید-۱۹...

مستأجران کانادایی ماهانه ۷۶۹ دلار بیشتر از مالکین خانه‌ها ضرر می‌کنند

براساس تحقیق جدیدی که توسط شرکت املاک و مستغلات Royal Le Page انجام پذیرفته، مالکین خانه‌ها در کانادا به طور قابل توجهی هزینه کمتری...

آشنایی با Mathnasium و رشد مهارت ریاضی کودکان

استفاده از شیوه Mathnasium موجب دگرگونی شناخت کودک از ریاضیات و درک بهتر او از این علم می‌شود. لری مارتینک برای ابداع این شیوه...

تعداد معاملات در کلگری همچنان بالاست (بازار مسکن در ماه سپتامبر ۲۰۲۱)

نويسنده: مهرداد باقرى، مشاور املاك در شهر كلگرى تعداد کل معاملات در ماه سپتامبر نزدیک به رکورد آن در سال ۲۰۰۵ بود با ۲۱۶۲ واحد...

تورهای جدید بازدید از پارک ملی جسپر

اتوبوس‌های معمولی و خسته کننده را فراموش کنید. شما می‌توانید به سبک جدیدی در کوه‌های راکی گشت بزنید که در بهار ۲۰۲۲ عملی خواهد...

استان آلبرتا برای ورود به مرحله سوم طرح بازگشایی خود آماده می‌شود، مرحله‌ای که در آن دستورالعمل‌ها و محدودیت‌های باقی‌مانده بهداشت عمومی لغو می‌گردد. با این اقدام کلیه محدودیت‌های بهداشت عمومی فعلی از جمله ممنوعیت گردهمایی اجتماعی در فضای سرپوشیده برداشته می‌شود. پیش‌بینی می‌شود مرحله سوم از اول جولای آغاز شود.

براساس وب‌سایت دولت آلبرتا، در مرحله سوم بازگشایی، دستورالعمل استانی استفاده از ماسک در فضای سرپوشیده برداشته می‌شود، اما همچنان ممکن است در فضاهای محدود و خاص نیاز به استفاده از ماسک وجود داشته باشد. شهرداری کلگری در حال تصمیم‌گیری در خصوص ادامه روند استفاده از ماسک از اول جولای بود.

شورای شهر کلگری تصمیم گرفت دستورالعمل استفاده از ماسک را تا 5 جولای تمدید کند و در روز تعیین شده دوباره این دستورالعمل را مرور کند.

سو هنری، رئیس آژانس مدیریت بحران کلگری گفت: «در حال حاضر می‌دانیم لغو دستورالعمل استفاده از ماسک در مکان‌های مختلف متفاوت خواهد بود. با این حال یک دوره کوتاه مدت دیگر به این رویه ادامه خواهیم داد تا از واکسیناسیون افراد بیشتری اطمینان حاصل کنیم و بتوانیم برنامه بازگشایی تابستان را بهتر مدیریت کنیم.»

شهرداری به ساکنین کلگری یادآوری می‌کند که هم‌اکنون در مرحله دوم برنامه Open for Summer آلبرتا هستند.

براساس بیانات شهرداری کلگری، عدم استفاده از ماسک در مکان‌هایی که استفاده از ماسک در آنها الزامی است می‌تواند منجر به جریمه 500 دلاری شود و عدم استفاده از تابلوهای مرتبط با استفاده از ماسک در این مکان‌ها ‌منجر به جریمه 200 دلاری خواهد شد.

از اول آگوست 2020 دستورالعمل استفاده از ماسک در کلگری اجرایی شد، درست پیش از آنکه نخست‌وزیر جیسون کنی این قانون را در سراسر آلبرتا اعمال کند. پیش‌بینی می‌شود دستورالعمل استفاده از ماسک حداقل تا دسامبر 2021 ادامه پیدا کند.

از آگوست سال گذشته، ساکنین کلگری ملزم به استفاده از ماسک در فضاهای سرپوشیده عمومی هستند. یعنی در هنگام استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی یا اجاره وسایل نقلیه عمومی و استفاده از کلیه امکانات شهر کلگری، از جمله مراکز تفریحی و City Hall هستند.

گروه‌هایی نیز از این قانون معاف هستند. این گروه‌ها شامل کودکان زیر 2 سال، افرادی که دارای مشکلات پزشکی یا کم‌توانی هستند و توانایی استفاده از ماسک را ندارند و افرادی که در یک مکان عمومی غذا می‌خورند و نوشیدنی می‌نوشند.

هم‌اکنون شهر کلگری در مرحله دوم برنامه استانی Open for Summer قرار دارد و تمامی دستورات بهداشت عمومی، مانند استفاده از ماسک، هنوز در حال اجرا هستند و همچنان ادامه خواهند داشت.

منبع: Dailyhive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید