Monday, October 18, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

28,376
Total deaths
Updated on October 14, 2021 12:57 pm
36,093
Total active cases
Updated on October 14, 2021 12:57 pm
1,671,481
Total confirmed cases
Updated on October 14, 2021 12:57 pm

کلگری: بازدید رایگان آخرهفته از National Music Centre تا پایان سال


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

تعداد معاملات در کلگری همچنان بالاست (بازار مسکن در ماه سپتامبر ۲۰۲۱)

نويسنده: مهرداد باقرى، مشاور املاك در شهر كلگرى تعداد کل معاملات در ماه سپتامبر نزدیک به رکورد آن در سال ۲۰۰۵ بود با ۲۱۶۲ واحد...

تورهای جدید بازدید از پارک ملی جسپر

اتوبوس‌های معمولی و خسته کننده را فراموش کنید. شما می‌توانید به سبک جدیدی در کوه‌های راکی گشت بزنید که در بهار ۲۰۲۲ عملی خواهد...

واژگونی یک خودرو و دستگیری 7 نفر در تجمع دانشگاه مک مستر

واژگونی یک خودرو و دستگیری 7 نفر در تجمع دانشگاه مک مستر رویداد Fake Homecoming با حضور هزاران دانشجوی دانشگاه مک مستر در خیابان‌ها حادثه...

ارسال داده‌های آزمایشگاهی واکسن کووید-19 Pfizer مخصوص کودکان به سازمان بهداشت کانادا

شرکت داروسازی Pfizer داده‌های اولیه خود را در خصوص میزان ایمنی و تأثیر واکسن کووید-۱۹ بر روی کودکان 5 تا 11 سال به سازمان...

قانون جدید آلبرتا برای جلوگیری از اعتراضات مزاحم خارج از بیمارستان‌ها

دولت آلبرتا به منظور جلوگیری از اعتراضات مزاحم خارج از بیمارستان‌ها و مراکز درمانی استان مقررات جدیدی را وضع خواهد کرد که انتظار می‌رود...

مدیران یکی از مراکز جذاب تفریحی-هنری در کلگری تا پایان سال ۲۰۲۱ بازدید در آخرهفته‌ها را برای مراجعین رایگان اعلام کردند.

با کاهش محدودیت‌های عمومی آلبرتا که برای محافظت از سلامتی مردم در پاندمی کووید-۱۹ وضع شده بودند، Studio Bell که خانهٔ National Music Centre است از ۱ جولای رسما به روی عموم بازگشایی شد.

برای تشویق مردم و همزمان با پنجمین سالگرد این مرکز، مسئولینش تصمیم گرفته‌اند که بازدید در آخرهفته‌های باقیمانده از ۲۰۲۱ را برای مردم رایگان کنند و ATB نیز اسپانسر این حرکت زیبا شده است.

به این شکل اهالی کلگری و دیگر بازدیدکننده‌ها می‌توانند بدون پرداخت ورودی، از جاذبه‌هایی مثل نمایشگاه‌ها، ادوات موسیقی، تالار مشاهیر موسیقی کانادا، و دیگر دیدنی‌های این مرکز بازدید کنند.

اندرو ماسکر، مدیرعامل و رییس NMC می‌گوید: «در حالی که راه خود را به جلو می‌کاویم تا از این پاندمی بیرون برویم، مایلیم از جامعه خود و ATB که بازدید از Studio Bell را برای مردم آسان کرده‌اند، تشکر کنیم.»

«با رایگان شدن ورودی، ما به اهالی بیشتری از کلگری، آلبرتا و مسافرین این فرصت را می‌دهیم که از مجموعه‌مان بازدید کنند، قدرت موسیقی را تجربه کنند، و پنج سالگی این مرکز را در کنار ما جشن بگیرند.»

برای بازدید در آخرهفته‌ها بایستی بلیت رایگان تهیه کنید که هم حضوری و هم آنلاین ممکن است.

همچنین اگر مایل بودید امکان اهدای مبلغ دلخواه برای حمایت از استودیو بِل نیز وجود دارد، و از آنجا که این مرکز یک خیریهٔ رسمی ست مبالغ اهدایی صرف حمایت از عملیات اجرایی و برنامه‌های هنری خواهد شد.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by National Music Centre (@nmc_canada)

استودیو بِل برای محافظت از کارمندان، داوطلبین ، و بازدیدکنندگانش رعایت معیارهای بهداشت عمومی را ادامه می‌دهد که شامل استفاده از ماسک در محیط‌های داخلی و عبور و مرور یک‌طرفه در ساختمان است. محیط‌هایی که سطوح در آنها به کرات لمس می‌شوند نیز بسته خواهند بود. این معیارها به مرور کنار گذاشته می‌شوند.

ساعات بازدید از این مرکز موسیقی ۱۰ صبح تا ۵ عصر است و اطلاعات بیشتر در وبسایت استودیو بل آمده است. قبل از بازدید هم می‌توانید یک تور مجازی داشته باشید تا بهتر با این محیط زیبا آشنا شوید.

منبع: Daily Hive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید