Saturday, July 31, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

26,598
Total deaths
Updated on July 31, 2021 4:05 pm
6,586
Total active cases
Updated on July 31, 2021 4:05 pm
1,430,825
Total confirmed cases
Updated on July 31, 2021 4:05 pm

کلگری: بازدید رایگان آخرهفته از National Music Centre تا پایان سال


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

بهترین پاسیوهای روی پشت‌بام در شهر کلگری

یکی از بهترین راه‌ها برای گذران اوقات فراغت، نوشیدن آبجوی خنک در پاسیوهای کلگری ست که توسط صاحبان خوش‌ذوق روی پشت‌بام‌های بلند این شهر...

پلیس به دنبال 4 مظنون تیراندازی در ادمونتون

پلیس ادمونتون از مردم درخواست کرد که برای شناسایی چهار مظنونی که در تیراندازی ادمونتون نقش داشتن به تحقیقات پلیس کمک کنند. اعضای گشت پلیس...

احتمال برگزاری انتخابات فدرال زودهنگام در سپتامبر

جاستین ترودو نخست‌وزیر لیبرال کانادا احتمالا در ماه سپتامبر انتخابات زودهنگام برگزار کند. اجرای موفقیت‌آمیز برنامه واکسیناسیون و برچیده شدن محدودیت‌های کرونا باعث افزایش...

اعلام تغییرات جدید در قوانین کرونایی آلبرتا

مقامات آلبرتا تغییرات جدیدی در مقررات و قوانین کووید-۱۹ اعمال کردند که طی دو مرحله اجرا می‌شوند. مرحله اول تغییرات از پنجشنبه 29 جولای اجرا...

نیازمندی‌های اشتغال کلگری: ۵۰۰ فرصت شغلی جدید

اگر ساکن کلگری هستید و بدنبال کار می‌گردید این مقاله را تا آخر بخوانید. با کاهش محدودیت‌های کرونایی روند استخدام نیرو در بیزینس‌های شهر نیز...

مدیران یکی از مراکز جذاب تفریحی-هنری در کلگری تا پایان سال ۲۰۲۱ بازدید در آخرهفته‌ها را برای مراجعین رایگان اعلام کردند.

با کاهش محدودیت‌های عمومی آلبرتا که برای محافظت از سلامتی مردم در پاندمی کووید-۱۹ وضع شده بودند، Studio Bell که خانهٔ National Music Centre است از ۱ جولای رسما به روی عموم بازگشایی شد.

برای تشویق مردم و همزمان با پنجمین سالگرد این مرکز، مسئولینش تصمیم گرفته‌اند که بازدید در آخرهفته‌های باقیمانده از ۲۰۲۱ را برای مردم رایگان کنند و ATB نیز اسپانسر این حرکت زیبا شده است.

به این شکل اهالی کلگری و دیگر بازدیدکننده‌ها می‌توانند بدون پرداخت ورودی، از جاذبه‌هایی مثل نمایشگاه‌ها، ادوات موسیقی، تالار مشاهیر موسیقی کانادا، و دیگر دیدنی‌های این مرکز بازدید کنند.

اندرو ماسکر، مدیرعامل و رییس NMC می‌گوید: «در حالی که راه خود را به جلو می‌کاویم تا از این پاندمی بیرون برویم، مایلیم از جامعه خود و ATB که بازدید از Studio Bell را برای مردم آسان کرده‌اند، تشکر کنیم.»

«با رایگان شدن ورودی، ما به اهالی بیشتری از کلگری، آلبرتا و مسافرین این فرصت را می‌دهیم که از مجموعه‌مان بازدید کنند، قدرت موسیقی را تجربه کنند، و پنج سالگی این مرکز را در کنار ما جشن بگیرند.»

برای بازدید در آخرهفته‌ها بایستی بلیت رایگان تهیه کنید که هم حضوری و هم آنلاین ممکن است.

همچنین اگر مایل بودید امکان اهدای مبلغ دلخواه برای حمایت از استودیو بِل نیز وجود دارد، و از آنجا که این مرکز یک خیریهٔ رسمی ست مبالغ اهدایی صرف حمایت از عملیات اجرایی و برنامه‌های هنری خواهد شد.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by National Music Centre (@nmc_canada)

استودیو بِل برای محافظت از کارمندان، داوطلبین ، و بازدیدکنندگانش رعایت معیارهای بهداشت عمومی را ادامه می‌دهد که شامل استفاده از ماسک در محیط‌های داخلی و عبور و مرور یک‌طرفه در ساختمان است. محیط‌هایی که سطوح در آنها به کرات لمس می‌شوند نیز بسته خواهند بود. این معیارها به مرور کنار گذاشته می‌شوند.

ساعات بازدید از این مرکز موسیقی ۱۰ صبح تا ۵ عصر است و اطلاعات بیشتر در وبسایت استودیو بل آمده است. قبل از بازدید هم می‌توانید یک تور مجازی داشته باشید تا بهتر با این محیط زیبا آشنا شوید.

منبع: Daily Hive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید