Thursday, September 16, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

27,310
Total deaths
Updated on September 16, 2021 12:23 pm
42,677
Total active cases
Updated on September 16, 2021 12:23 pm
1,561,113
Total confirmed cases
Updated on September 16, 2021 12:23 pm

کسب دو مدال توسط کانادا در المپیک توکیو


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

آلبرتا: اعلام مقررات و محدودیت‌های کرونایی جدید

آلبرتا برنامه تاییدیه واکسیناسیون و محدودیت‌های کرونایی جدید خود را همزمان با افزایش آمار مبتلایان COVID-19، اجرا می‌کند. عصر چهارشنبه نخست‌وزیر جیسون کنی، تایلر شاندرو...

بهترین لپ‌تاپ‌های ارزان‌قیمت 2021

هنگام خرید لپ‌تاپ ارزان‌قیمت باید با نبود برخی قابلیت‌ها کنار آمد، اما این بمعنای آن نیست که محصول نهایی ارزش مبلغ پرداختی را نخواهد...

رستوران‌های آلبرتا برای سرویس‌دهی در محیط سرپوشیده ملزم به رعایت قوانین جدید استانی‌اند

مقامات آلبرتا از به‌روزرسانی محدودیت‌های جدید کووید-۱۹ در مورد بارها، میخانه‌ها و رستوران‌های استان خبر دادند که از هفته آینده اجرا می‌شوند. در کنفرانس خبری...

مشارکت بیش از 5.7 میلیون کانادایی در رای‌گیری زودهنگام انتخابات

براساس آخرین آمار انتخابات کانادا، در حالی که کمتر از یک هفته به انتخابات فدرال باقی مانده است، 5.78 میلیون کانادایی در رای‌گیری زودهنگام...

اسپیس‌اکس اولین فضاپیما با خدمه غیرحرفه‌ای را به فضا فرستاد

راکت اسپیس اکس با چهار مسافر غیرحرفه‌ای خود که شامل یک مدیر شرکت تجارت الکترونیک میلیاردر و سه شهروند عادی بود از فلوریدا راهی...

کانادا نخستین مدال‌های خود را در بازی‌های المپیک 2020 توکیو کسب کرد.

تیم شنای ۴ در ۱۰۰ متر آزاد زنان با حضور مارگارت مک نیل، پنی اولکسیاک، کایلا سانچز و ربکا اسمیت، به مدال نقره رسید. تیم زنان کانادایی این مسابقه را در سه دقیقه و 32.78 ثانیه به پایان رساندند و با 0.03 ثانیه تیم آمریکا را شکست دادند.

استرالیا نیز با 29.69 ثانیه توانست رکورد جهانی را به نام خود ثبت کند و مدال طلای جهان را کسب کند.

کانادا پیش از ۱۰۰ متر نهایی در جایگاه چهارم قرار گرفت ولی اولکسیاک با تلاشی ویژه توانست در این دور تیم خود را به مدال نقره برساند.

اولکسیاک در این خصوص به خبرگزاری CBC گفت: «من فقط می‌دانستم که قرار نیست سوم بشوم و این تنها چیزی بود که از ذهن من عبور کرد. من برای تیم زنان مدال نقره می‌خواستم و هیچ چیز دیگری را غیر از آن قبول نمی‌کردم.»

اولکسیاک در حال حاضر ۵ مدال در کارنامه ورزشی خود دارد. او 4 مدال قبلی را در المپیک ریو 2016 به دست آورده است. مک نیل، اسمیت و سانچز نیز برای اولین بار توانستند مدال المپیک را از آن خود کنند.

سانچز که اولین شرکت‌کننده این مسابقات از تیم کانادا بود گفت: «این مسابقه فشار زیادی برای من داشت، من یا باید اجازه می‌دادم این فشار روی من تأثیر بگذارد و یا آنچه که برای دختران تیمم لازم بود را انجام دهم.»

این چهارمین بار است که کانادا در مسابقه شنای ۴ در ۱۰۰ متر آزاد زنان مدال می‌گیرد. کانادا در مکزیکو سیتی 1968، مونترال 1976 و ریو 2016 برنز گرفته بود.

جنیفر ایبل و ملیسا سیترینی‌بولیو نیز در شیرجه دونفره ۳ متر فنری موزون توانستند مدال نقره را از آن خود کنند. ایبل ۹ سال پیش در لندن مدال برنز گرفت و این دومین مدال وی در المپیک محسوب می‌شود.

جنیفر ایبل و ملیسا سیترینی‌بولیو با کسب 300.78 امتیاز توانستند بعد از چین با امتیاز 326.40 مدال نقره بگیرند. آلمان نیز با 284.97 امتیاز توانست مدال برنز را از آن خود کند.

منبع: Dailyhive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید