Thursday, September 16, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

27,310
Total deaths
Updated on September 16, 2021 1:24 pm
42,677
Total active cases
Updated on September 16, 2021 1:24 pm
1,561,113
Total confirmed cases
Updated on September 16, 2021 1:24 pm

سیاستمداران کانادایی که مورد حملهٔ معترضان قرار گرفتند


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

آلبرتا: اعلام مقررات و محدودیت‌های کرونایی جدید

آلبرتا برنامه تاییدیه واکسیناسیون و محدودیت‌های کرونایی جدید خود را همزمان با افزایش آمار مبتلایان COVID-19، اجرا می‌کند. عصر چهارشنبه نخست‌وزیر جیسون کنی، تایلر شاندرو...

بهترین لپ‌تاپ‌های ارزان‌قیمت 2021

هنگام خرید لپ‌تاپ ارزان‌قیمت باید با نبود برخی قابلیت‌ها کنار آمد، اما این بمعنای آن نیست که محصول نهایی ارزش مبلغ پرداختی را نخواهد...

رستوران‌های آلبرتا برای سرویس‌دهی در محیط سرپوشیده ملزم به رعایت قوانین جدید استانی‌اند

مقامات آلبرتا از به‌روزرسانی محدودیت‌های جدید کووید-۱۹ در مورد بارها، میخانه‌ها و رستوران‌های استان خبر دادند که از هفته آینده اجرا می‌شوند. در کنفرانس خبری...

مشارکت بیش از 5.7 میلیون کانادایی در رای‌گیری زودهنگام انتخابات

براساس آخرین آمار انتخابات کانادا، در حالی که کمتر از یک هفته به انتخابات فدرال باقی مانده است، 5.78 میلیون کانادایی در رای‌گیری زودهنگام...

اسپیس‌اکس اولین فضاپیما با خدمه غیرحرفه‌ای را به فضا فرستاد

راکت اسپیس اکس با چهار مسافر غیرحرفه‌ای خود که شامل یک مدیر شرکت تجارت الکترونیک میلیاردر و سه شهروند عادی بود از فلوریدا راهی...

چند روز قبل معترضان مقابل محل برگزاری کمپین انتخاباتی جاستین ترودو در لندن تجمع کردند و با پرتاب سنگریزه او را هنگام خروج هدف قرار دادند.

بگفته ترودو برخی از سنگ‌ها به او برخورد کرده اما چنین رفتاری باعث نخواهد شد در مقابل خواسته‌های گروه ضدواکسن موسوم به “anti-vaxxer mob” کوتاه بیاید.

در ادامه اشاره‌ای داریم به رویدادهای مشابه، که برای سیاستمداران کانادایی پیش آمده:

پنجشنبه، 2 سپتامبر 2021: یک مرد از ماکسیم برنیر، رهبر حزب مردم، درخواست عکس سلفی کرد و سپس در این حین یک تخم‌مرغ را روی سرش شکست.

15 جون 2013: در فستیوال Taste of Little Italy لیوانی آبمیوه به صورت راب فورد، شهردار سابق تورنتو، پاشیده شد.

25 ژانویه 2010: یک تظاهرکننده با پرتاب کیک پای به چهرهٔ گیل شی، وزیر سابق ماهیگیری و اقیانوس‌ها، خشم خود از شکار خوک‌های آبی را نشان داد.

7 جولای 2007: اد استلماخ، نخست‌وزیر سابق آلبرتا، با یک پای هدف قرار گرفت که به محافظش خورد. پرتاب‌کننده پای بخاطر این حمله به 30 روز زندان محکوم شد.

5 جولای 2003: در کلگری استمپید یک پای موز به صورت رالف کلاین، نخست‌وزیر سابق آلبرتا، پرتاب شد.

12 اپریل 2003: ژان چارست، نخست‌وزیر سابق کبک، هدف پرتاب دو پای در کمپین انتخابات استانی قرار گرفت. بعدها معلوم شد پرتاب‌کننده‌ها از اعضای Les Entarteurs بودند (گروهی که هدفشان تخریب کسانی ست که خود را مهم تصور می‌کنند).

5 اکتبر 2000: در Kitchener آنتاریو توسط یک معترض روی استاکول دی، رهبر سابق Canadian Alliance، شیرکاکائو ریخته شد.

16 آگست 2000: در رویداد انتخاباتی Charlottetown یک پای به صورت ژان کریتین، نخست‌وزیر سابق آلبرتا، پرتاب شد. ضارب خود را عضور PEI Pie Brigade، شاخه‌ای از Les Entarteurs، معرفی کرد.

7 می 1999: یکی از اعضای Les Entarteurs به سمت استفان دیون، رهبر سابق لیبرال، پای پرتاب کرد.

20 آگست 1982: صدها معترض با پرتاب سنگ، تخم‌مرغ و گوجه‌فرتگی به قطار تفریحی حامل پیر ترودو، نخست‌وزیر سابق کانادا، و خانواده‌اش موجب شکسته شدن شیشه‌های آن شدند. پس از آنکه نخست‌وزیر در Salmon Arm بریتیش‌کلمبیا انگشت وسطش را به تظاهرکنندگان نشان داد از او در آلبرتا و مانیتوبا به گرمی استقبال شد!

3 جون 1976: یوجین ویلان، وزیر سابق کشاورزی، طی تجمع دامداران در اتاوا هدف برخورد ظرف شیر با صورتش قرار گرفت.

منبع: Daily Hive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید