Monday, November 29, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

29,633
Total deaths
Updated on November 29, 2021 4:34 am
27,634
Total active cases
Updated on November 29, 2021 4:34 am
1,786,246
Total confirmed cases
Updated on November 29, 2021 4:34 am

واژگونی یک خودرو و دستگیری 7 نفر در تجمع دانشگاه مک مستر


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

سفر آزادانه ساکنین سیل‌زده بریتیش‌کلمبیا به آمریکا بمنظور تهیه سوخت و غذا

پس از سیل مرگبار بریتیش‌کلمبیا دولت فدرال به آن دسته از شهروندان استان که برای تهیه نیازهای اساسی مجبور به عبور از مرز ایالات‌متحده...

کشف 56 سلاح ممنوعه در اتومبیل زن اهل فلوریدا

یک شهروند اهل فلوریدا پس از آنکه هنگام ورود به کانادا 56 سلاح ممنوعه در اتومبیلش کشف گردید با اتهامات گوناگون روبرو شده است. بگفته...

تعداد قربانیان رانش زمین بزرگراه ۹۹ بریتیش کلمبیا به چهار نفر افزایش یافت

خدمات پزشکی قانونی بریتیش کلمبیا، افزایش تعداد قربانیان رانش زمین در بزرگراه ۹۹ بریتیش کلمبیا را به چهار نفر تأیید کرد. به گفته لیزا لاپوینت،...

آغاز نوبت‌دهی واکسن کووید۱۹ کودکان ۵ تا ۱۱ ساله در آلبرتا

با ورود ۴۰۰ هزار دوز واکسن کووید-۱۹ فایزر به آلبرتا، ساکنان این استان می‌توانند از امروز چهارشنبه ۲۴ نوامبر برای دریافت نوبت واکسن کووید-۱۹...

آلبرتای زیبا: بازدید از آبشارهای یخ‌ زده رشته کوه راکی

آلبرتا در زمستان بی‌نظیر است. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم برای لذت بردن از این زیبایی از آبشار‌های یخ‌ زده رشته کوه راکی بازدید...

واژگونی یک خودرو و دستگیری 7 نفر در تجمع دانشگاه مک مستر

رویداد Fake Homecoming با حضور هزاران دانشجوی دانشگاه مک مستر در خیابان‌ها حادثه ساز شد. در این رویداد که روز شنبه برگزار شد هفت نفر دستگیر شدند و چندین نفر نیز آسیب دیدند.

به گفته پلیس همیلتون ماموران پلیس در نزدیکی ساعت ۱۲:۳۰ بعدازظهر به تجمع بزرگ در منطقه اینسلی وودز فراخوانده شدند.

طبق گفته پلیس جمعیت تا ساعت ۲ بعدازظهر به ۵۰۰۰ نفر افزایش یافته بود.

عکس‌های منتشر شده در رسانه‌های اجتماعی خیابان‌های مملو از جمعیت را نشان می‌دهند. در این تصاویر یک خودروی واژگون شده در میان زباله‌ها مشاهده می‌شود.

ماموران پلیس نیز در طول روز دو نفر را به اتهام تخطی از مصرف مشروبات الکلی و پنج نفر را به دلیل ایجاد مزاحمت دستگیر کرده‌اند.

با وجود ازدحام جمعیت و واژگونی خودرو هیچ آسیب جدی گزارش نشده است. چندین نفر به دلیل مصرف بیش از حد الکل و از دست دادن کنترل خود بر روی زمین افتادند و تحت درمان قرار گرفتند.

طبق اظهارات پلیس، در این رویداد بطری شیشه‌ای، قوطی و اجسام دیگر به سمت ماموران پرتاب شده و دست کم یک خودروی پلیس صدمه دیده است.

هم‌اکنون بازرسان در حال بررسی تصاویر این رویداد هستند و از مردم درخواست کرده‌اند برای شناسایی افرادی که مسئول آسیب رساندن و واژگونی خودرو هستند همکاری کنند.

پلیس عکس مظنون را که یک مرد سفید پوست با موهای قهوه‌ای است و کلاه بیس بال آبی بر سر دارد و پیراهن راگبی قرمزتیره و شلوارک خاکی بر تن دارد را منتشر کرده است.

دیوید فارر، رئیس دانشگاه مک مستر، به دلیل رفتار نامناسب دانشجویان در این رویداد از عموم مردم عذرخواهی کرد و اقدامات آنها را غیرقابل قبول خواند. وی در ادامه از برگزاری این رویداد انتقاد کرد و اعلام کرد که دانشگاه تصمیم قطعی گرفته است که امسال هیچ جشن رسمی برگزار نکند.

دیوید فارر گفت: «تعداد زیادی از دانشجویان ما تصمیم گرفته بودند در این گردهمایی شرکت نکنند. اما افرادی که در این رویداد شرکت کردند و به ویژه افرادی که رفتار مخرب از خود نشان دادند به خود و دیگران آسیب زدند.»

 

 

منبع: Dailyhive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید