Tuesday, October 19, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

28,376
Total deaths
Updated on October 14, 2021 12:57 pm
36,093
Total active cases
Updated on October 14, 2021 12:57 pm
1,671,481
Total confirmed cases
Updated on October 14, 2021 12:57 pm

تعداد معاملات در کلگری همچنان بالاست (بازار مسکن در ماه سپتامبر ۲۰۲۱)


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

مستأجران کانادایی ماهانه ۷۶۹ دلار بیشتر از مالکین خانه‌ها ضرر می‌کنند

براساس تحقیق جدیدی که توسط شرکت املاک و مستغلات Royal Le Page انجام پذیرفته، مالکین خانه‌ها در کانادا به طور قابل توجهی هزینه کمتری...

آشنایی با Mathnasium و رشد مهارت ریاضی کودکان

استفاده از شیوه Mathnasium موجب دگرگونی شناخت کودک از ریاضیات و درک بهتر او از این علم می‌شود. لری مارتینک برای ابداع این شیوه...

تعداد معاملات در کلگری همچنان بالاست (بازار مسکن در ماه سپتامبر ۲۰۲۱)

نويسنده: مهرداد باقرى، مشاور املاك در شهر كلگرى تعداد کل معاملات در ماه سپتامبر نزدیک به رکورد آن در سال ۲۰۰۵ بود با ۲۱۶۲ واحد...

تورهای جدید بازدید از پارک ملی جسپر

اتوبوس‌های معمولی و خسته کننده را فراموش کنید. شما می‌توانید به سبک جدیدی در کوه‌های راکی گشت بزنید که در بهار ۲۰۲۲ عملی خواهد...

واژگونی یک خودرو و دستگیری 7 نفر در تجمع دانشگاه مک مستر

واژگونی یک خودرو و دستگیری 7 نفر در تجمع دانشگاه مک مستر رویداد Fake Homecoming با حضور هزاران دانشجوی دانشگاه مک مستر در خیابان‌ها حادثه...
نويسنده: مهرداد باقرى، مشاور املاك در شهر كلگرى

تعداد کل معاملات در ماه سپتامبر نزدیک به رکورد آن در سال ۲۰۰۵ بود با ۲۱۶۲ واحد خانه فروش رفته. ورود خانه‌های جدید بیشتر در بازار به رشد تعداد معاملات کمک کرد.

اقتصاددان ارشد انجمن مشاوران املاک کلگری: “در حالی که معمولا در پاییز تعداد معاملات رو به کاهش می‌رود اما امسال همچنان تقاضا برای خانه زیاد است احتمالا به علت وجود خریدارنی که از ابتدای امسال موفق به خرید نشده‌اند. کم بودن تعداد کل خانه‌ها در بازار هم شرایط را به نفع فروشندگان کرده است البته بازار شرایط آرام‌تری نسبت به اوایل سال دارد.”

تعداد کل خانه‌ها برای فروش در ماه سپتامبر ۱۰٪ کمتر از سال قبل است، در حالی که تعداد معاملات ۲۷٪ نسبت به سال قبل رشد داشته است. داغ‌ترین بازار مربوط به خانه‌های مستقل است که در محدوده بازار فروشندگان است، بازار خانه‌های متصل هم در محدوده بازار متعادل اما بازار آپارتمان‌ها همچنان به نفع خریداران است.

ورود خانه‌های بیشتر منجر به افت خیلی کم قیمت‌ها نسبت به ماه قبل شده است اما همچنان قیمت‌ها نسبت به سال قبل بالاتر هستند. در ماه سپتامبر، شاخص کلی قیمت خانه در کلگری، ۴۵۷،۹۰۰$ بود که ۸٪ بیشتر از سال قبل است.

آمار بازار

خانه‌های مستقل

تعداد کل معاملات برای این نوع از خانه ۱۲۶۸ واحد بود که ۳۰٪ بیشتر از میانگین ۱۰ ساله شهر است. شاخص قیمت در همه مناطق بیشتر از سال قبل است، کمترین رشد برای مرکز شهر است با ۵٪ افزایش و بیشترین برای Southeast با ۱۲٪ افزایش قیمت.

شاخص کلی قیمت خانه‌های مستقل با کمی افت از اوج آن در جولای به ۵۳۷،۵۰۰ دلار رسید که ۱۰٪ بیشتر از سال قبل است.

تاون‌هاس‌ها

با فروش ۳۱۸ واحد جدید در ماه قبل، تعداد کل تاون‌هاس‌های فروش رفته تا اینجا سال به ۳۰۵۷ واحد رسید که ۶۲٪ بیشتر از میانگین ۱۰ ساله شهر است.
داغ‌ترین بازار برای Southeast کلگری است. همچنان تعداد کل این نوع از خانه رو به کاهش است که بازار داغی را برای نوع از خانه فراهم کرده است. شاخص‌ قیمت‌ها ۷٪ بیشتر از سال قبل است اما هنوز به رکورد قیمت‌ها در سال ۲۰۱۴ نرسیده است.

آپارتمان‌ها

با وجود فروش ۳۶۶ واحد آپارتمان که ۵۱٪ بیشتر از سال قبل است، تعداد کل آپارتمان‌ها برای فروش رو افزایش است. هر چند بازار این نوع از خانه به نفع خریدارن است اما اوضاع برای فروشندگان بسیار بهتر از سال‌های قبل است.
تا به این جای سال شاخص قیمت‌ آپارتمان ۳٪ بیشتر از ابتدای سال است اما همچنان ۱۴٪ کمتر از اوج قیمت‌ها در سال ۲۰۱۴.

 


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید