Monday, June 24, 2024
22.1 C
Calgary

معرفی بهترین اردوگاه‌های کمپینگ در اطراف کلگری

عضویت در خبرنامه

آخرین مطالب پیکوبینو

فصل بهار و هوای دل‌انگیز این روزها بسیاری را برای کمپینگ به اردوگاه‌ها می‌کشاند. خوشبختانه کلگری از این بابت هیچ کم و کاستی نداشته و می‌توان در زمانی کوتاه خود را به دل طبیعت و جنگل‌های شگفت‌انگیز کوهستان راکی رساند و از جاذبه‌های طبیعی گوناگون لذت برد.

در ادامه با برخی از بهترین اردوگاه‎های کمپینگ در اطراف کلگری آشنا می‌شویم.

Beaver Flats Campground

Beaver Flats (Alberta Parks/Flickr)

این اردوگاه در پارک استانی Elbow River واقع شده و بیش از 50 محل برای چادر زدن دارد. حتما کفش کوهنوردی مناسب همراه ببرید تا در مدت حضور برای گردش به مسیرهای پیاده‌روی جذاب و متعدد در اطراف اردوگاه بروید. بعلاوه امکان سوارکاری یا قایق‌سواری در آب‌های رودخانه نیز وجود دارد. توجه داشته باشید که این اردوگاه از تاریخ 15 می تا 5 سپتامبر باز بوده و باید برای این بازه زمانی برنامه‌ریزی کنید.

Aspen Crossing

Northern Alberta Railway Caboose Cabin (Aspen Crossing)

اگر بدنبال اقامت لوکس بهمراه امکانات رفاهی گوناگون می‌گردید باید خود را به Aspen Crossing برسانید. اقامتگاه‌های RV این اردوگاه در کنار چادرهای آن به شما حس حضور در اتاق‌های لوکس و مبله هتل را القا می‌کنند. در کابین‌های Caboose Cabins می‌توان تمام امکانات مدرن را در کنار هم داشته باشید. بدون شک گذراندن شب در آسمان پرستاره این منطقه و به دور آتش حسی شگفت‌انگیز خواهد بود.

Spring Hill RV Park

Spring Hill RV Park

این پارک تماشایی تنها هفت کیلومتر با شمال Cochrane فاصله دارد. شما می‌توانید همراه با کاروان و خانه‌های متحرک خود را به آنجا برسانید و در هنگام حضور از امکانات رفاهی متنوع و جاذبه‌های متعدد که در اطراف وجود دارد نهایت استفاده را ببرید.

Peaceful Riverside Domes

Airbnb

این اقامتگاه‌های حیرت‌انگیز در حاشیه Elbow River و اردوگاه Onespot Crossing واقع شده‌اند. اردوگاه 200 اکری Peaceful Riverside Domes در نزدیکی Bragg Creek خصوصی بوده و تحت مالکیت خانواده‌ای از بومیان کانادایی قرار دارد. امکان رزرو این خانه‌ها در Airbnb وجود دارد و در برابر تمام مخاطرات آب‌وهوایی منطقه طی تابستان و زمستان مقاوم هستند. مناظر اطراف اقامتگاه در فصل بهار و تابستان چشم‌نواز بوده و می‌توان یک پیاده‌روی حسابی را در آن‌ها تجربه کرد. شما طی مدت حضور در دل طبیعت هستید و می‌توانید از اجاق آتش، میز پیکنیک، چراغ‌های خورشیدی و توالت صحرایی عالی مجموعه استفاده کنید.

Calaway Park Campground

Calaway Park

بدون شک هیچ چیز بهتر از شروع صبح در اردوگاهی کوهستانی با مناظر شگفت‌انگیز و زیبا نیست. اردوگاه Calaway Park از تاریخ 19 می بازگشایی شده و میزبان خانواده‌هاییست که بدنبال تفریح و لذت بردن از جاذبه‌های طبیعی و ماجراجویی در فضای باز هستند.

Riverbend Campground

Riverbend Campground

این اردوگاه خانوادگی هرآنچه برای یک کمپینگ کلاسیکی نیاز دارید را در خود جای داده است. وجود رودخانه در نزدیکی اردوگاه بسیار جذاب بوده و کودکان می‌توانند به بازی در پارک و مجموعه مینی‌گلف آن مشغول شوند. یک فروشگاه برای تهیه لوازم ضروری در اردوگاه وجود دارد و نزدیک بودن آن به Okotoks به اجازه می‌دهد تا در صورت نیاز خیلی سریع خود را به شهر برسانید.

Good Knights

Good Knights Entertainment

این اردوگاه با اقامتگاه‌های فانتزی خود تجربه‌‎ای بی‌نظیر و تکرارنشدنی را برایتان رقم می‌زند. مجموعه Good Knights در دامنه تپه واقع شده و تمام امکانات رفاهی لازم را داراست. هر اقامتگاه 600 فوت مربع مساحت داشته و چهار تا شش نفر ظرفیت دارد. بعلاوه می‌توان در مدت حضور از جکوزی خصوصی آن نیز استفاده کرد.

منبع: Daily Hive