Saturday, January 16, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

17,729
Total deaths
Updated on January 16, 2021 1:08 am
76,067
Total active cases
Updated on January 16, 2021 1:08 am
695,707
Total confirmed cases
Updated on January 16, 2021 1:08 am

وعده 40 میلیون دلاری حزب NDP برای حفاظت از سواحل کانادا

عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

آیا با امتیاز CRS پایین بایستی وارد Express Entry شویم؟

آیا در بین کسانی هستید که امتیاز CRS پایینی دارند و احساس می‌کنند که نباید پروفایل Express Entry بسازند و بخت خود را بیازمایند؟ شاید...

امید کلگری برای میزبانی رقابت‌های جهانی اسکی و اسنوبورد

کلگری قصد دارد برای میزبانی رقابت‌های جام جهانی اسکی و اسنوبورد در ماه فوریه اقدام کند. بنابراین بهترین ورزشکاران این دو رشته ورزشی ممکن...

گذرنامه کانادایی یکی از قدرتمندترین گذرنامه‌های جهان

گذرنامه کانادایی به عنوان یکی از 20 گذرنامه قدرتمند جهان شناخته می‌شود. شاخص گذرنامه که توسط Arton Capital ایجاد شده است، لیستی از قدرتمندترین گذرنامه‌ها...

اخراج ۱۷۰۰ کارمند ایر کانادا و کاهش پروازهای این شرکت هواپیمایی

ایر کانادا در حالی که پروازهای سه ماهه اول 2021 را کاهش می‌دهد، تقریباً 1700 کارمندش را اخراج می‌کند. بیانیه‌ای که تحت عنوان « تنظیم...

هینشاو: آلبرتا از انتشار عمده COVID-19 در ایام تعطیلات جلوگیری کرد

آلبرتا، پس از تعطیلات، شاهد افزایش شیوع COVID-19 جدید نبوده است. این امر باعث شد دکتر دینا هینشاو از اکثریت ساکنان بخاطر پیروی از...

جاگمیت سین رهبر حزب NDP قول داد تا برنامه‌ای 40 میلیون دلاری را برای محافظت از سواحل کانادا به اجرا بگذارد. او همچنین رهبر حزب لیبرال جاستین ترودو را متهم کرد که با اقدامات خود در چهار سال گذشته محیط‌زیست کانادا را به خطر انداخته است.

او که در جمع طرفداران حزب در Vancouver Island بریتیش‌کلمبیا سخنرانی می‌کرد گفت دولت او یک بودجه ساحلی برای محافظت از ماهی سالومون، جنگل‌های بارانی، مراقبت از سواحل و پاکسازی کشتی‌های غرق‌شده در سواحل اختصاص خواهد داد.

سین همچنین گفت حزب NDP به مبارزه با پروژه توسعه خط لوله Trans Mountain ادامه می‌دهد. او می‌گوید که اجرای این پروژه منجر به افزایش چشمگیر ترافیک تانکرها در خلیج بریتیش‌کلمبیا خواهد شد.

او چندین بار به تصمیم دولت ترودو برای خرید این خط لوله و پروژه ناتمام آن به مبلغ 4.5 میلیارد دلار اشاره کرد و گفت این مبلغ از جیب مالیات‌دهندگان و شهروندان کانادایی پرداخت شده است.

سین در حالی برنامه خود را در روز جمعه معرفی می‌کرد که شهروندان در شهرهای بسیاری در سرتاسر کانادا و نیز نقاط مختلف دنیا با شرکت در تظاهرات اقلیمی تلاش می‌کردند توجه دولتمردان را به بحران اقلیمی کنونی جلب کنند.

او در مقابل حاضرین که در بندر شهر Ladysmith حضور داشتند گفت: مردم تمام دنیا مخصوصا جوانان با حضور خود در خیابان‌ها از رهبران سیاسی می‌خواهند به حرف آن‌ها گوش کنند. نسل جوان سیاستمداران را خائن خطاب می‌کنند و می‌گویند: چطور می‌توانید به آینده ما خیانت کنید! آن‌ها عصبانی و ناامید هستند و کاملا حق دارند.

او سپس با تغییر محتوای سحنرانی‌اش به انتقاد از رقیب لیبرال خود پرداخت: آقای ترودو در کشور کانادا و در حالی که بحران بین‌المللی اقلیمی در همه‌جا احساس می‌شود یک خط لوله نفتی را به قیمت 4.5 میلیارد دلار خریداری می‌کند.

سپس از سین درباره ملاقات روز جمعه ترودو با نوجوان و فعال محیط‌زیستی سوئدی گرتا تانبرگ در مونتریال سوال شد. او درحالی که شانه خود را به بالا انداخت پاسخ داد: مطمئنا گرتا با آزادی تمام تصمیم گرفته با چه کسی ملاقات کند.

در ادامه سین به انتقاد از ترودو ادامه داد و گفت که دولت لیبرال کمک‌ و تخفیف مالی خود برای بخش سوخت فسیلی را، با وجود آلایندگی‌های بالایی که برای محیط‌زیست دارد، همچنان در برنامه مالیات کربن خود گنجانده است.

او افزود: کاملا روشن است که او خدمتگذار شهروندان رده‌بالا و ثروتمند جامعه کانادا است.

رهبر حزب NDP روز جمعه همراه با معترضان حاضر در ویکتوریا به راهپیمایی پرداخت و در اعتصاب اقلیمی شرکت کرد.

این چهارمین روز پیاپی بود که سین کمپین‌های انتخاباتی خود را در این استان برگزار می‌کرد. در سال 2015 حزب NDP توانست 14 کرسی در بریتیش‌کلمبیا بدست آورد.

هرچند بخش زیادی از سخنرانی‌های عمومی سین به سوابق سیاسی جاستین ترودو اختصاص می‌یابد، اما به گفته مسئولان حزب NDP رقیب اصلی آن‌ها، مخصوصا در Vancouver Island، حزب سبز است.

سین روز جمعه درحال در Nanaimo Ladysmith سخنرانی می‌کرد که حزب NDP همین امسال و در جزیان انتخابات فرعی کرسی خود در این منطقه را به پاول منلی از حزب سبز باخته بود.

منبع: Daily Hive

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید