Saturday, January 23, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

18,974
Total deaths
Updated on January 23, 2021 8:23 pm
64,573
Total active cases
Updated on January 23, 2021 8:23 pm
742,531
Total confirmed cases
Updated on January 23, 2021 8:23 pm

حجم بالای کمک‌های مردمی Alberta SPCA را شگفت‌زده کرد

عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

ده پالتوی عالی برای عبور از سرمای زمستان

آدم در این فصل همه‌اش احساس می‌کند که ماه‌های زمستان کِش می‌آیند و قرار نیست تمام شود. در بخش‌هایی از کشور دما به زیر...

معرفی پارک‌های ملی آلبرتا

کانادا کشوریست با طبیعت بکر و منحصربفرد و پارک‌‌های ملی فراوان که پنج مورد از آن‌ها، ازجمله بزرگترین و اولین پارک ملی کشور، در...

حدود ۲۲۲ هزار کسب‌وکار کوچک در کانادا در استانه تعطیل شدن

همه‌گیری COVID-19 بیش از ۲۰۰ هزار کسب‌وکار کوچک کانادایی را مجبور به تعطیلی خواهد کرد و نزدیک به ۳ میلیون شغل را در معرض...

آژانس ملی آمار کانادا 32،000 نیرو استخدام می‌کند

StatsCan قصد دارد ده‌ها هزار کانادایی را برای اجرای فرایند سرشماری سراسری استخدام کند. آژانس ملی آمار کانادا برای اجرای این پروژه به حدود 32،000...

بریتیش کلمبیا ممنوعیت سفر بین استانی را اجرا نخواهد کرد

دولت استانی در مورد احتمال ممنوعیت سفر با کارشناسان حقوقی مشورت کرده است، اما نتیجه گرفته است این موضوع عملی نبوده و از اختیارش...

به تازگی انجمن مقابله با حیوان آزاری آلبرتا (SPCA) طی یک درخواست عمومی از مردم استان خواست تا برای حمایت از حیوانات خیابانی برخی از اقلام ضروری و فوری را به این مرکز ارسال کنند. اما حجم کمک‌های دریافتی بسیار بیشتر از آن چیزی بود که تصورش را می‌کردند!

این انجمن با انتشار پیامی در فیسبوک از تمامی شهروندانی که به آن‌ها کمک ارسال کرده بودند تشکر کرد. در این پیام همچنین با اشاره به حجم بالای کمک‌ها گفته شده که کارکنان مرکز در اولین روز کاری هفته غافلگیر شده‌اند!

در این پست آمده: ما امروز صبح به سازماندهی کمک‌های اهدایی شهروندان که آخرهفته برای ما ارسال شدند، مشغول بودیم. از حمایت شما صمیمانه سپاسگذار هستیم.

به گفته SPCA آلبرتا 2019 سالی بسیار پرچالش و دشوار بوده است. بالا بودن تعداد حیوانات رها شده در خیابان‌ها در این سال سبب گردید تا امکانات موجود در انبارهای این انجمن برای کمک به حیوانات کافی نباشند.

دان کوب که از اعضای Alberta SPCA است در مصاحبه با دیلی‌هایو گفت: سال گذشته تعداد بسیار زیادی از حیوانات که اکثر آن‌ها را گربه‌ها تشکیل می‌دادند به مرکز ما منتقل شدند. از آن‌جایی که سبدهای حیوانات مرکز همیشه با پتو و حوله پوشیده می‌شوند و نیاز به اینگونه اقلام همیشه احساس می‌شود.

به دلیل حجم بالای کمک‌های مردمی، انجمن Alberta SPCA قصد دارد برخی از آن‌ها را در اختیار برنامه Pet Safekeeping قرار دهد. در این برنامه حیوانات خانگی آن دسته از شهروندان که قربانی خشونت خانگی هستند و در حال حاضر سرپناه دائمی و مناسبی ندارند، تا زمان پیدا کردن محل زندگی، تحت مراقبت مرکز قرار می‌گیرند.

به گفته Alberta SPCA برنامه Pet Safekeeping به بازماندگان این گونه خشونت‌ها این امکان را می‌دهد تا دیگر نگران محل امن برای حیوان خانگی خود نباشند و بتوانند شرایط خود را سریع‌تر بهبود بخشند.

باقی کمک‌های دریافتی آخرهفته نیز به بخش Animal Protection منتقل خواهد شد. وظیفه این بخش مراقبت و حمایت از آن دسته حیوانات خانگی می‌باشد که مورد بی‌مهری و یا آزار و اذیت صاحبان خود قرار گرفته‌اند.

به گفته Alberta SPCA درصورتی که قصد کمک به این حیوانات دوست‌داشتنی را دارید می‌توانید در هر زمان از سال اقلام موردنظر خود را برای برنامه Pet Safekeeping ارسال کنید.

منبع: Daily Hive

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید