Saturday, January 23, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

18,974
Total deaths
Updated on January 23, 2021 7:22 pm
64,573
Total active cases
Updated on January 23, 2021 7:22 pm
742,531
Total confirmed cases
Updated on January 23, 2021 7:22 pm

سفر به قطب جنوب با کشتی هیبریدی لوکس و دوستدار محیط زیست

عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

ده پالتوی عالی برای عبور از سرمای زمستان

آدم در این فصل همه‌اش احساس می‌کند که ماه‌های زمستان کِش می‌آیند و قرار نیست تمام شود. در بخش‌هایی از کشور دما به زیر...

معرفی پارک‌های ملی آلبرتا

کانادا کشوریست با طبیعت بکر و منحصربفرد و پارک‌‌های ملی فراوان که پنج مورد از آن‌ها، ازجمله بزرگترین و اولین پارک ملی کشور، در...

حدود ۲۲۲ هزار کسب‌وکار کوچک در کانادا در استانه تعطیل شدن

همه‌گیری COVID-19 بیش از ۲۰۰ هزار کسب‌وکار کوچک کانادایی را مجبور به تعطیلی خواهد کرد و نزدیک به ۳ میلیون شغل را در معرض...

آژانس ملی آمار کانادا 32،000 نیرو استخدام می‌کند

StatsCan قصد دارد ده‌ها هزار کانادایی را برای اجرای فرایند سرشماری سراسری استخدام کند. آژانس ملی آمار کانادا برای اجرای این پروژه به حدود 32،000...

بریتیش کلمبیا ممنوعیت سفر بین استانی را اجرا نخواهد کرد

دولت استانی در مورد احتمال ممنوعیت سفر با کارشناسان حقوقی مشورت کرده است، اما نتیجه گرفته است این موضوع عملی نبوده و از اختیارش...

چه برای تفریح باشد چه تحقیق، قطب جنوب یکی از مقاصد گردشگری محبوب است و هر روز هم به علاقمندان سفر به این قاره یخی مرموز افزوده می‌شود.

اگر به دنبال تجربهٔ بسیار نزدیک و شخصیِ سفر به قطب جنوب با یک کشتی کروز لوکس هستید، PONANT اخیرا از جدیدترین عضو ناوگانش پرده‌برداری کرده است.

کشتی Le Commandant-Charcot به مسافرینش امکانات زیادی می‌دهد تا با خیال راحت پای خود را جای پای کاشفان قدیمی بگذارند و همزمان از خدمات بسیار لوکسی که قبلا در این مسیر ارائه نشده، برخوردار شوند. سفر به دورترین نقطهٔ زمین در جنوبگان با رفاه کامل.

https://www.instagram.com/p/B8ORWJeiGQ3/?utm_source=ig_embed

این کشتی با طول ۱۵۰ متر، دارای ۱۳۵ اتاق خواب تخت‌دار و سوییت (همه با بالکن)، دو رستوران، استخر مسقف و یک سالن موسیقی ست. البته که اینها تمام امکانات نیستند: سالن ورزشی، باغ زمستانی، حوض آب گرم، و ۱۶ قایق اکتشافی نیز از دیگر امکانات این کشتی زیبایند.

T0917CHARCOT.JPG

فضاهای عمومی در این کشتی فرانسوی طوری طراحی شده‌اند که سبک زندگی اشرافی فرانسه را به رخ بکشند. طراحی کشتی خیلی سبُک انجام شده طوری که چشم‌اندازهای بازِ زیادی را برای دیدن مناظر قطبی به مسافرینش می‌دهد.

https://www.instagram.com/p/B7Y8r55C_Vm/embed/

طبق توضیحات وبسایت، این کشتی فرانسوی «اولین کشتی اکتشافی-سیاحتی قطب جنوب است که از امکانات هیبریدی-برقی در آن استفاده شده است. این کشتی از سوخت گاز طبیعی استفاده می‌کند و جدیدترین عضو ناوگان PONANT است که سفرهای تفریحی به جنوبگان را با کیفیتی بی‌همتا ارائه می‌کند.»

هدف PONANT این است که حس مسافرت با یک کشتی خصوصی را به مشتریانش بدهد. آنها می‌توانند برای حضور در اکتشاف‌های محلی روی قایق‌های ویژه این کشتی نیز سوار شوند.

https://www.instagram.com/p/B6h6bVGCTjp/?utm_source=ig_embed

برای اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت‌ها بایستی به وبسایت PONANT بروید. اما طبق برنامه‌ریزی، قرار است Le Commandant-Charcot در سال ۲۰۲۱ به سوی قطب جنوب برود.

منبع: Daily Hive

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید