پروژه تئاتر آلبرتا جدیدترین نمایش خود را در کلگری روی صحنه خواهد برد که یک کار جذاب بین‌المللی است.

Actually، نوشتهٔ آنا زیگلر و به کارگردانی جینا راجرز، به مسئلهٔ «رضایت» در روابط جنسی می‌پردازد و موضوعات فرعی آن عبارتند از جنسیت، نژاد، و امتیازهای ویژه در یک کمپ دانشگاهی.

این نمایش که برنده جوایزی هم شده، روی دو شخصیت اصلی و نگاه متفاوت آنها به رویدادهای یکسان تمرکز دارد. اَمبر از خانواده‌ای یهودی با وضعیت مالی خوب می‌آید و تام که آفریقایی‌تبار است در فقر بزرگ شده و اولین فرد خانواده‌اش است که به دانشگاه راه یافته است.

داستان به نظر عامه می‌آید. آنها در یکی از میهمانی‌های کالج دیدار می‌کنند، صمیمی می‌شوند، و در مشروب زیاده‌روی می‌کنند. ادامه این نمایشنامه به رویدادهای وخیم و دردآور بعد از آن می‌پردازد.

تام و اَمبر هر دو دیدگاه‌های خود را مستقیم می‌گویند و رخدادهای آن شب را آنطور که خودشان به یاد می‌آورند، به مخاطب انتقال می‌دهند.

علاوه بر نظرات خیلی مثبت منتقدین، نمایشنامه خانم زیگلر برنده Ovation Award در لوس‌آنجلس هم شده و در دو سال اخیر گروه‌های مختلفی در اجراهای صحنه‌ای امریکا و کانادا از آن اقتباس کرده‌اند.

Actually از ۲۶ فوریه تا ۱۵ مارس ۲۰۲۰ در سالن تئاتر Martha Cohen روی صحنه می‌رود و می‌توانید بلیت‌های آن آنلاین یا تلفنی بخرید. ساعت نمایش در روزهای مختلف ۲ بعد از ظهر یا ۷:۳۰ عصر است.

رفتن به این نمایش برای افراد زیر ۱۶ سال توصیه نمی‌شود و مجریان پروژه تئاتر آلبرتا می‌گویند به خاطر بیان خشن مسائل جنسی، توصیف تجاوز و فحش‌های مختلف، بهتر است با آمادگی قبلی به نمایش بروید.

نمایش Actually

تاریخ: ۲۶ فوریه تا ۱۵ مارس، ۲۰۲۰

ساعت: ۲ بعد از ظهر و ۷:۳۰ عصر

مکان: تئاتر مارتا کوهن (موقعیت در نقشه)

بلیت‌ها: قیمت بستگی به شماره صندلی دارد، فروش آنلاین.

منبع: Daily Hive

عضویت در خبرنامه


پاسخ دهید به این دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید