Wednesday, January 20, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

18,266
Total deaths
Updated on January 20, 2021 6:20 am
71,055
Total active cases
Updated on January 20, 2021 6:20 am
719,751
Total confirmed cases
Updated on January 20, 2021 6:20 am

تئاتر مارتا کوهنِ کلگری از ۲۶ فوریه تا ۱۵ مارس میزبان نمایش Actually است

عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

دانستنی‌های خواندنی درباره گرگ‌ها

گرگ‌ها حیوانات بسیار اجتماعی هستند که در گروه‌هایی بنام pack زندگی می‌کنند. این گروه‌ها معمولا از یک گرگ نر و ماده بالغ و فرزندانشان...

رویدادهای نجومی و ماموریت‌های فضایی سال 2021

سال 2020 پر از اتفاقات تلخ بود. در این بین مناظر حیرت‌انگیز ستاره دنباله‌دار NEOWISE و نزدیک شدن سیارات مشتری و زحل گاهی نگاه‌ها...

محدودیت‌های کرونا: جریمه 583 شهروند مونتریال در یک هفته

در هفته گذشته نیروهای پلیس مونتریال نزدیک به 800 تماس تلفنی مبنی بر نقض پروتکل‌های COVID-19 دریافت کرده‌اند. بنابر اعلام اداره SPVM از تاریخ 11...

خانم برندهٔ لوتومکس ۶۰ میلیون دلاری: «خواب ۲۰ سال پیشِ همسرم تعبیر شد»

بعد از ۲۰ سال بخت‌آزمایی با شماره‌ای ثابت که شوهرش در خواب دیده بود، یک خانم اهل تورنتو ۶۰ میلیون دلار به ثروت خود...

همه‌چیز درباره تخفیف مالیاتی Work from Home

دولت فدرال برای حمایت از شهروندانی که وظایف شغلی خود را در دوران پاندمی از منزل انجام می‌دهند، تخفیف مالیاتی جدیدی در نظر گرفته...

پروژه تئاتر آلبرتا جدیدترین نمایش خود را در کلگری روی صحنه خواهد برد که یک کار جذاب بین‌المللی است.

Actually، نوشتهٔ آنا زیگلر و به کارگردانی جینا راجرز، به مسئلهٔ «رضایت» در روابط جنسی می‌پردازد و موضوعات فرعی آن عبارتند از جنسیت، نژاد، و امتیازهای ویژه در یک کمپ دانشگاهی.

این نمایش که برنده جوایزی هم شده، روی دو شخصیت اصلی و نگاه متفاوت آنها به رویدادهای یکسان تمرکز دارد. اَمبر از خانواده‌ای یهودی با وضعیت مالی خوب می‌آید و تام که آفریقایی‌تبار است در فقر بزرگ شده و اولین فرد خانواده‌اش است که به دانشگاه راه یافته است.

داستان به نظر عامه می‌آید. آنها در یکی از میهمانی‌های کالج دیدار می‌کنند، صمیمی می‌شوند، و در مشروب زیاده‌روی می‌کنند. ادامه این نمایشنامه به رویدادهای وخیم و دردآور بعد از آن می‌پردازد.

تام و اَمبر هر دو دیدگاه‌های خود را مستقیم می‌گویند و رخدادهای آن شب را آنطور که خودشان به یاد می‌آورند، به مخاطب انتقال می‌دهند.

علاوه بر نظرات خیلی مثبت منتقدین، نمایشنامه خانم زیگلر برنده Ovation Award در لوس‌آنجلس هم شده و در دو سال اخیر گروه‌های مختلفی در اجراهای صحنه‌ای امریکا و کانادا از آن اقتباس کرده‌اند.

Actually از ۲۶ فوریه تا ۱۵ مارس ۲۰۲۰ در سالن تئاتر Martha Cohen روی صحنه می‌رود و می‌توانید بلیت‌های آن آنلاین یا تلفنی بخرید. ساعت نمایش در روزهای مختلف ۲ بعد از ظهر یا ۷:۳۰ عصر است.

رفتن به این نمایش برای افراد زیر ۱۶ سال توصیه نمی‌شود و مجریان پروژه تئاتر آلبرتا می‌گویند به خاطر بیان خشن مسائل جنسی، توصیف تجاوز و فحش‌های مختلف، بهتر است با آمادگی قبلی به نمایش بروید.

نمایش Actually

تاریخ: ۲۶ فوریه تا ۱۵ مارس، ۲۰۲۰

ساعت: ۲ بعد از ظهر و ۷:۳۰ عصر

مکان: تئاتر مارتا کوهن (موقعیت در نقشه)

بلیت‌ها: قیمت بستگی به شماره صندلی دارد، فروش آنلاین.

منبع: Daily Hive

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید