Sunday, January 17, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

17,865
Total deaths
Updated on January 17, 2021 2:23 am
76,233
Total active cases
Updated on January 17, 2021 2:23 am
702,183
Total confirmed cases
Updated on January 17, 2021 2:23 am

دستگيرى ١٥ كارمند يك خيريه كانادايى در اتيوپى

عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

آیا با امتیاز CRS پایین بایستی وارد Express Entry شویم؟

آیا در بین کسانی هستید که امتیاز CRS پایینی دارند و احساس می‌کنند که نباید پروفایل Express Entry بسازند و بخت خود را بیازمایند؟ شاید...

امید کلگری برای میزبانی رقابت‌های جهانی اسکی و اسنوبورد

کلگری قصد دارد برای میزبانی رقابت‌های جام جهانی اسکی و اسنوبورد در ماه فوریه اقدام کند. بنابراین بهترین ورزشکاران این دو رشته ورزشی ممکن...

گذرنامه کانادایی یکی از قدرتمندترین گذرنامه‌های جهان

گذرنامه کانادایی به عنوان یکی از 20 گذرنامه قدرتمند جهان شناخته می‌شود. شاخص گذرنامه که توسط Arton Capital ایجاد شده است، لیستی از قدرتمندترین گذرنامه‌ها...

اخراج ۱۷۰۰ کارمند ایر کانادا و کاهش پروازهای این شرکت هواپیمایی

ایر کانادا در حالی که پروازهای سه ماهه اول 2021 را کاهش می‌دهد، تقریباً 1700 کارمندش را اخراج می‌کند. بیانیه‌ای که تحت عنوان « تنظیم...

هینشاو: آلبرتا از انتشار عمده COVID-19 در ایام تعطیلات جلوگیری کرد

آلبرتا، پس از تعطیلات، شاهد افزایش شیوع COVID-19 جدید نبوده است. این امر باعث شد دکتر دینا هینشاو از اکثریت ساکنان بخاطر پیروی از...

موسسه‌ای خیریه در آلبرتا می گوید که 15 نفر از کارمندانش که عده‌ای از آن ها به صورت داوطلبانه برای این موسسه کار می کرده اند در اتیوپی بازداشت شده اند.

مطابق با پستی که در وب سایت سازمان Canadian Humanitarian’s منتشر شده، 10 داوطلب و 3 کارمند کانادایی به همراه 2 کارمند اتیوپیایی به دستور مقامات اتیوپیایی تحت بازداشت قرار گرفته اند.

علت دستگیری آن ها اینگونه عنوان شده که ظاهرا آن ها داروهای بدون مجوز و یا تاریخ گذشته بین بیماران پخش می کرده اند. هم اکنون این افراد برای تحقیقات تکمیلی تحت بازداشت پلیس اتیوپی قرار گرفته اند.

این خیریه بیانیه ای درباره این اتفاق صادر کرده است که در آن گفته شده: اگر چه ما نمی توانیم درباره زمان انقضای داروها اظهار نظر خاصی بکنیم اما در عوض با اطمینان اعلام می‌داریم که کلیه داروها و مراقبت ها تحت نظارت تیم متخصص ما به صورت کاملا ایمن به مراجعین اتیوپیایی ارائه شده اند.

گروه‌های پزشکی ما شامل تعداد زیادی پزشک متخصص است و آن ها دقیقا همان خدمات درمانی را در اتیوپی ارائه می دهند که در کانادا به مردم ارائه می شود.

همچنین این سازمان در بیانیه خود در حالی که تاکید کرده که تمامی مراقبت های پزشکی که توسط این تیم به شهروندان اتیوپیایی ارائه شده، همگی استاندارد و بنابر نیاز آن ها بوده، همچنین اعلام کرده است که به شدت از تیم اعزامی خود به اتیوپی دفاع خواهد کرد.

این موسسه خیریه می گوید که تمامی داوطلبان و کارمندان اعزامی از طرف آن، مجوزهای لازم برای ارائه خدمات پزشکی را دارا هستند.

موسسه خیریه Canadian Humanitarian’s می گوید که با هدف ارائه خدمات بشر دوستانه پزشکی فعالیت می کند و در طی 15 سال گذشته، انواع خدمات درمانی از جمله خدمات پزشکی، دندانپزشکی، پیراپزشکی و سلامت اجتماعی در اتیوپی ارائه نموده است.

منبع: dailyhive

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید