Wednesday, October 20, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

28,376
Total deaths
Updated on October 14, 2021 12:57 pm
36,093
Total active cases
Updated on October 14, 2021 12:57 pm
1,671,481
Total confirmed cases
Updated on October 14, 2021 12:57 pm

توضیحات دکتر بانی هنری درباره چگونگی مواجه BC با شیوه کروناویروس


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

حذف محدودیت‌ ظرفیت رویدادهای داخلی در بریتیش کلمبیا

بریتیش کلمبیا محدودیت‌های ظرفیت رویدادهای فضای داخلی نظیر کنسرت‌ها، تئاتر و سالن‌های سینما را در اواخر ماه جاری لغو می‌کند. دکتر بانی هنری مسئول بهداشت...

کمک کانادا به ناسا در پرتاب بزرگترین تلسکوپ فضایی در طول تاریخ

ناسا با همکاری آژانس فضایی اروپا و کانادا (CSA) تلسکوپ فضایی جیمز وب که ۱۰۰ برابر قوی‌تر از هابل و بزرگترین تلسکوپ در طول...

درخواست رسمی Pfzier از بهداشت کانادا برای صدور مجوز واکسن کودکان ۵ تا ۱۱ سال

شرکت داروسازی Pfizer به عنوان اولین تولیدکننده واکسن کودکان با ارسال یک گزارش رسمی به بهداشت کانادا از این سازمان درخواست کرد واکسن‌ کووید-۱۹...

مستأجران کانادایی ماهانه ۷۶۹ دلار بیشتر از مالکین خانه‌ها ضرر می‌کنند

براساس تحقیق جدیدی که توسط شرکت املاک و مستغلات Royal Le Page انجام پذیرفته، مالکین خانه‌ها در کانادا به طور قابل توجهی هزینه کمتری...

آشنایی با Mathnasium و رشد مهارت ریاضی کودکان

استفاده از شیوه Mathnasium موجب دگرگونی شناخت کودک از ریاضیات و درک بهتر او از این علم می‌شود. لری مارتینک برای ابداع این شیوه...

دکتر بانی هنری مسئول بهداشت بریتیش‌کلمبیا توضیحاتی درباره چگونگی مواجه بخش بهداشت و درمان استان از زمان شیوع کروناویروس تاکنون و اقدامات آتی که در دستور کار دارند، داده است.

دانشمندان مرکز کنترل بیماری BC ازجمله اولین گروه‌هایی بودند که برای شناسایی اجزای ژنتیکی ویروس روش نمونه‌گیری از مخاط بینی را ابداع کردند. امروزه این شیوه به صورت گسترده در کانادا و دیگر نقاط دنیا استفاده می‌شود.

به گفته دکتر هنری استراتژی اولیه تست در بریتیش‌کلمبیا یافتن منشاء انتقال بیماری و شناسایی مبتلایان و عاملان اصلی انتقال بیماری بوده تا به موثرترین شکل جلوی شیوع ویروس گرفته شود. به همین دلیل نخست نظارت‌ بر ورود مسافران تشدید شد و سپس برخی اقدامات احتیاطی، دستورات و محدودیت‌ها وضع گردید.

با شیوع بیشتر بیماری در استان و مشاهده مواردی از انتقال میان شهروندان انجام تست از گروه‌های آسیب‌پذیر آغاز شد. از شهروندانی که علائم خفیف بیماری را داشتند تست گرفته نمی‌شد و تا زمان بهبود کامل به قرنطینه خانگی فرستاده می‌شدند.

در این مرحله از بیماران دارای علائم جدی، کادر درمانی، ساکنین مراکز مراقبتی، خانه‌های سالمندان و تمام کسانی که در خط مقدم مبارزه با بیماری بودند تست گرفته می‌شد. به این ترتیب اطلاعات مفیدی درباره چگونگی شیوع ویروس در بیمارستان‌ها و مراکز مراقبتی بدست آمد.

همزمان با انجام آزمایشات تلاش‌ها برای شناسایی افرادی که با بیمار در تماس بودند نیز ادامه داشت و همچنان نیز در دستور کار بخش بهداشتی قرار دارد.

با کاهش نرخ موارد جدید ابتلا در اواسط اپریل استراتژی تست بار دیگر تغییر کرد و گروه‌های بیشتری از جمله افراد دارای علائم بیماری اجازه انجام آزمایش COVID-19 را پیدا کردند.

قرار است در مرحله بعد یک تست سرولوژی طراحی شود تا شهروندان با انجام آن از ابتلای خود در گذشته به COVID-19 آگاه شوند. پس از اجرای این تست نتایج آن برای بررسی وضعیت ابتلای شهروندان و ابداع روش‌های جدیدتر جهت جلوگیری از شیوع مجدد بیماری، استفاده خواهد شد.

با توجه به محدود بودن کیت‌های تست تاکنون انجام تست از کل شهروندان توسط مسئولان دنبال نشده است.

مقامات بهداشتی همواره با تغییر شرایط اقدام به بروزرسانی استراتژی خود کرده‌اند تا به بهترین شکل ممکن با ویروس مقابله کرده و به نیازهای موجود پاسخ دهند.

منبع: Daily Hive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید