Tuesday, October 26, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

28,805
Total deaths
Updated on October 26, 2021 4:36 am
27,139
Total active cases
Updated on October 26, 2021 4:36 am
1,702,587
Total confirmed cases
Updated on October 26, 2021 4:36 am

ازسرگیری پروازهای کانادا به پکن در این هفته


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

جایگزین برنامه حمایتی CRB معرفی شد

بنابر اعلام دولت فدرال برنامه Canadian Recovery Benefit از 23 اکتبر پایان یافت و برنامه‌ای دیگر جایگزین آن می‌شود. هدف برنامه جدید Canadian Worker Lockdown...

جایگزینی رسمی طرح مزایای قرنطینه کارکنان کانادایی به جای CRB

طرح کمک هزینه جبرانی کانادایی (CRB) به طور رسمی به پایان رسیده است و طرح مزایای قرنطینه کارکنان کانادایی جایگزین این طرح شده است. مزایای...

آلبرتایی‌ها برای دریافت گذرنامه واکسن باید به طور کامل واکسینه شده باشند

از این هفته آلبرتایی‌هایی که به طور کامل واکسیناسیون شده‌اند طبق برنامه معافیت از محدودیت‌های استانی واجد شرایط خواهند بود. افرادی که هر دو...

درآمد ۱۰ میلیون دلاری کاناناسکیس از زمان صدور مجوز

به گفته دولت آلبرتا پس از اجباری شدن مجوز در ماه جون بیش از ۲۵۰ هزار مجوز برای ورود به کاناناسکیس صادر شده و...

مجوز ملی واکسیناسیون COVID-19 معرفی شد

روز پنجشنبه جاستین ترودو از معرفی سیستم فدرال پاسپورت واکسن خبر داد. این پاسپورت واکسن حاوی نام، تاریخ تولد و تاریخچه واکسیناسیون شهروندان (ازجمله مشخصات...

با کاهش محدودیت‌های ناشی از کروناویروس، پروازهای مستقیم از کانادا به چین در این هفته از سرگرفته می‎شوند. از 3 سپتامبر، کانادا نیز در لیست کشورهایی قرار گرفت که پروازهای مستقیم به پکن را از سر می‌گیرند. ازجمله کشورهای دیگر می‌توان به یونان، کلمبیا، دانمارک، تایلند و اتریش اشاره کرد.

بر اساس اعلام شورای ایالتی جمهوری خلق چین، افراد برای صدور اجازه‌ی پرواز باید نتیجه‌ی منفی تست کرونای خود را به همراه داشته باشند. به گفته‌ی Xu Hejian، سخنگوی شهرداری پکن، این پروازها 500 بار در روز و به صورت آزمایشی انجام خواهند شد که این تعداد در آینده به دو برابر افزایش خواهد یافت. همچنین کشورهایی که ریسک انتقال عفونت کرونا ویروس در آنها حداقل است در اولویت قرار می‌گیرند.

شایان ذکر است که بر اساس اعلام دولت کانادا، هنوز هم به مردمی که قصد مسافرت دارند توصیه می‌شود بر اساس توصیه‌های سازمان جهانی بهداشت عمل نموده و تا اطلاع ثانوی از سفرهای غیرضروری اجتناب کنند.

دولت کانادا همچنین اعلام کرد:” در حالی که برخی کشورها به صورت نسبی اقدام به بازکردن مرزهای خود کرده‌اند، ما همچنان توصیه می‌کنیم که از سفرهای غیرضروری پرهیز کنید. این احتمال وجود دارد که کشورهایی که مرزهای خود را به روی توریست‌ها باز کردند، به زودی شاهد افزایش موارد ابتلا به COVID-19 بوده و محدودیت‌های رفت و آمدی خود را بازگردانند.”

“در این صورت امکان مسافرت‌های بین‌المللی نیز به شدت پایین خواهد آمد و مسافران در بازگشت به کانادا با مشکل مواجه خواهند شد. کانادا هیچ برنامه‌ای برای اختصاص پروازهای اضافه ندارد و در صورتی که با وجود تمام این توصیه‌ها تمایل به سفر دارید، باید بدانید که احتمال دارد بیش از آنچه برنامه ریزی کردید در آن سوی مرزها بمانید.”

کسانی که برنامه‌ی سفر به پکن دارند، در فرودگاه بین‌الملی پکن و پس از ترخیص و بازرسی، مورد آزمایش COVID-19 قرار می‌گیرند. دولت کانادا در ادامه‌ توصیه می‌کند:

” تصمیم برای مسافرت بر عهده‌ی خود شماست و مسئولیت حفظ سلامت‌ شما در آن سوی مرزها نیز بر عهده‌ی خودتان است. ما برای امنیت و سلامت هموطنان خود در خارج از مرزها اهمیت ویژه‌ای قائل هستیم و اطلاعات به موقع و ارزشمندی را در اطلاعیه‌های مربوط به سفر در اختیارتان قرار خواهیم داد تا با توجه به مقصد خود، تصمیم‌های آگاهانه اتخاذ کنید.”

منبع: Daily Hive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید