Friday, April 23, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

23,871
Total deaths
Updated on April 23, 2021 10:53 am
85,946
Total active cases
Updated on April 23, 2021 10:53 am
1,161,385
Total confirmed cases
Updated on April 23, 2021 10:53 am

جریمه‌ی ۲۵۳ دلاری سرعت غیرمجاز در محدوده‌ی مدارس بریتیش کلمبیا


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

راهنمای جامع تماشای شفق قطبی در کانادا

بسیاری از کانادایی‌ها از پدیدار شدن شفق در آسمان کشور خود بیخبر هستند. بدون شک هرکس باید حداقل یکبار در طول عمرش این منظره...

دستور تهیه هات‌چاکلت خوشمزه و خانگی

در هوای سرد این روزها هیچ چیز به اندازه یک لیوان هات‌چاکلت داغ لذت‌بخش نیست. در ادامه طرز تهیه شکلات خامه‌ای و لذیذ را...

همیشه تاریخچه ملک را بخوانید، شاید محل وقوع قتل بوده!

اخیرا منزلی قدیمی در خیابان East 10th به قیمت 1.4 میلیون دلار در لیست فروش قرار گرفته که رقم پایینی برای ونکوور محسوب می‌شود....

لزوم تغییر قوانین مالیات در حوزه مسکن

این روزها بازار مسکن کانادا شدیدا غیرقابل پیشبینی‌ شده است. رکوردهای فروش و قیمت‌ یکی پس از دیگری می‌شکنند و خرید خانه هر روز...

علت بزرگترین انقراض تاریخ تغییرات اقلیمی بوده

طبق یافته‌های جدید نخستین انقراض گسترده گونه‌های جانوری بر روی کره زمین که در دوران Late Ordovician (450 میلیون سال قبل) رخ داده، ناشی...

این روزها هزاران دانش آموز در سراسر بریتیش کلمبیا به مدرسه‌ها باز می‌گردند. در این هفته‌‌ی مهم مقامات بریتیش کلمبیا به رانندگان یادآوری می‌کنند که محدودیت‌های ویژه‌ی سرعت در مناطق دارای مدرسه، بار دیگر به مرحله‌ی اجرا در می‌آیند.

رانندگانی که به دلیل عدم رعایت این محدودیت‌های جدید جریمه شوند و مشخص شود که محدودیت‌ها را رعایت نکرده‌اند باید انتظار پرداخت این جریمه‌های سنگین را داشته باشند.

در واقع بر اساس گزارش ICBC جریمه رانندگان پر‌‌سرعت در محدوده‌ی مدرسه‌ها، بین ۱۹۶ تا ۲۵۳ دلار است.

محدودیت سرعت در محدوده‌ی مدرسه‌ها، بین ساعت ۸ صبح تا ۵ بعد از ظهر از روز دوشنبه تا جمعه اعمال خواهد شد و این قانون سرعت رانندگی را تا ۳۰ کیلومتر در ساعت است محدود می‌کند.

همچنین در محدوده‌ی زمین‌های بازی، محدودیت سرعت ۳۰ کیلومتر در ساعت از طلوع خورشید تا غروب خورشید ادامه خواهد داشت و هر ۳۶۵ روز سال اعمال می‌شود.

علاوه بر سرعت غیرمجاز در مناطق مدرسه، BCAA در گزارش‌های خود اشاره کرده‌ است که رفتارهای پر خطر در حین رانندگی که توسط والدین کودکان و سرپرستان آن‌ها انجام می‌شود همواره یک مسئله‌ی دائمی بوده است.

بنا‌بر‌این، دستورالعمل‌های معمول در هنگام رانندگی‌ به شرح زیر به مردم یادآوری می‌شود؛ دستور‌العمل‌هایی مانند پیاده کردن کودکان و یا تحویل گرفتن آن‌ها و سوار شدن در ماشین در محدوده‌ی مدرسه‌ها:

  • به رعایت قوانین در مناطق تعیین شده احترام بگذارید و از کودک خود بخواهید که درب طرف پیاده‌رو سوار و پیاده شود.
  • حتی برای یک لحظه هم دوبل پارک نکنید زیرا این مانع دیده شدن سایر کودکان و حتی وسایل نقلیه می‌شود.
  • دور زدن ۳ فرمانه یا دور زدن‌های سریع را هرگز در محدوده‌ی مدرسه‌ها امتحان نکنید زیرا این مانور‌ها خطرناک هستند و می توانند سایر رانندگان و عابران پیاده را گیج کنند.
  • ازدحام در محدوده‌ی مدارس را کاهش دهید. در صورت امکان یا از ماشین‌های اشتراکی استفاده کنید یا با پیاده‌روی یا دوچرخه‌سواری کودک خود را به مدرسه برسانید. اگر ترافیک بیش از حد سنگین است‌، یک مکان پارک قانونی پیدا کنید حتی اگر چند بلوک تا مدرسه فاصله داشته باشد و بقیه راه را با کودک خود پیاده روی کنید.

معلمان و کارمندان مدارس بریتیش کلمبیا روز سه‌شنبه ۸ سپتامبر به کلاس‌های درس بازگشته‌اند و کودکان نیز از ۱۰ سپتامبر به مدرسه‌ها برمی‌گردند.

منبع: Dailyhive 
لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید