Wednesday, October 20, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

28,376
Total deaths
Updated on October 14, 2021 12:57 pm
36,093
Total active cases
Updated on October 14, 2021 12:57 pm
1,671,481
Total confirmed cases
Updated on October 14, 2021 12:57 pm

جریمه‌ی ۲۵۳ دلاری سرعت غیرمجاز در محدوده‌ی مدارس بریتیش کلمبیا


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

حذف محدودیت‌ ظرفیت رویدادهای داخلی در بریتیش کلمبیا

بریتیش کلمبیا محدودیت‌های ظرفیت رویدادهای فضای داخلی نظیر کنسرت‌ها، تئاتر و سالن‌های سینما را در اواخر ماه جاری لغو می‌کند. دکتر بانی هنری مسئول بهداشت...

کمک کانادا به ناسا در پرتاب بزرگترین تلسکوپ فضایی در طول تاریخ

ناسا با همکاری آژانس فضایی اروپا و کانادا (CSA) تلسکوپ فضایی جیمز وب که ۱۰۰ برابر قوی‌تر از هابل و بزرگترین تلسکوپ در طول...

درخواست رسمی Pfzier از بهداشت کانادا برای صدور مجوز واکسن کودکان ۵ تا ۱۱ سال

شرکت داروسازی Pfizer به عنوان اولین تولیدکننده واکسن کودکان با ارسال یک گزارش رسمی به بهداشت کانادا از این سازمان درخواست کرد واکسن‌ کووید-۱۹...

مستأجران کانادایی ماهانه ۷۶۹ دلار بیشتر از مالکین خانه‌ها ضرر می‌کنند

براساس تحقیق جدیدی که توسط شرکت املاک و مستغلات Royal Le Page انجام پذیرفته، مالکین خانه‌ها در کانادا به طور قابل توجهی هزینه کمتری...

آشنایی با Mathnasium و رشد مهارت ریاضی کودکان

استفاده از شیوه Mathnasium موجب دگرگونی شناخت کودک از ریاضیات و درک بهتر او از این علم می‌شود. لری مارتینک برای ابداع این شیوه...

این روزها هزاران دانش آموز در سراسر بریتیش کلمبیا به مدرسه‌ها باز می‌گردند. در این هفته‌‌ی مهم مقامات بریتیش کلمبیا به رانندگان یادآوری می‌کنند که محدودیت‌های ویژه‌ی سرعت در مناطق دارای مدرسه، بار دیگر به مرحله‌ی اجرا در می‌آیند.

رانندگانی که به دلیل عدم رعایت این محدودیت‌های جدید جریمه شوند و مشخص شود که محدودیت‌ها را رعایت نکرده‌اند باید انتظار پرداخت این جریمه‌های سنگین را داشته باشند.

در واقع بر اساس گزارش ICBC جریمه رانندگان پر‌‌سرعت در محدوده‌ی مدرسه‌ها، بین ۱۹۶ تا ۲۵۳ دلار است.

محدودیت سرعت در محدوده‌ی مدرسه‌ها، بین ساعت ۸ صبح تا ۵ بعد از ظهر از روز دوشنبه تا جمعه اعمال خواهد شد و این قانون سرعت رانندگی را تا ۳۰ کیلومتر در ساعت است محدود می‌کند.

همچنین در محدوده‌ی زمین‌های بازی، محدودیت سرعت ۳۰ کیلومتر در ساعت از طلوع خورشید تا غروب خورشید ادامه خواهد داشت و هر ۳۶۵ روز سال اعمال می‌شود.

علاوه بر سرعت غیرمجاز در مناطق مدرسه، BCAA در گزارش‌های خود اشاره کرده‌ است که رفتارهای پر خطر در حین رانندگی که توسط والدین کودکان و سرپرستان آن‌ها انجام می‌شود همواره یک مسئله‌ی دائمی بوده است.

بنا‌بر‌این، دستورالعمل‌های معمول در هنگام رانندگی‌ به شرح زیر به مردم یادآوری می‌شود؛ دستور‌العمل‌هایی مانند پیاده کردن کودکان و یا تحویل گرفتن آن‌ها و سوار شدن در ماشین در محدوده‌ی مدرسه‌ها:

  • به رعایت قوانین در مناطق تعیین شده احترام بگذارید و از کودک خود بخواهید که درب طرف پیاده‌رو سوار و پیاده شود.
  • حتی برای یک لحظه هم دوبل پارک نکنید زیرا این مانع دیده شدن سایر کودکان و حتی وسایل نقلیه می‌شود.
  • دور زدن ۳ فرمانه یا دور زدن‌های سریع را هرگز در محدوده‌ی مدرسه‌ها امتحان نکنید زیرا این مانور‌ها خطرناک هستند و می توانند سایر رانندگان و عابران پیاده را گیج کنند.
  • ازدحام در محدوده‌ی مدارس را کاهش دهید. در صورت امکان یا از ماشین‌های اشتراکی استفاده کنید یا با پیاده‌روی یا دوچرخه‌سواری کودک خود را به مدرسه برسانید. اگر ترافیک بیش از حد سنگین است‌، یک مکان پارک قانونی پیدا کنید حتی اگر چند بلوک تا مدرسه فاصله داشته باشد و بقیه راه را با کودک خود پیاده روی کنید.

معلمان و کارمندان مدارس بریتیش کلمبیا روز سه‌شنبه ۸ سپتامبر به کلاس‌های درس بازگشته‌اند و کودکان نیز از ۱۰ سپتامبر به مدرسه‌ها برمی‌گردند.

منبع: Dailyhive 


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید